II TORNEO CASTILLO DEL PARQUE RODO Ajedrez Activo

OrganitzadorClub Trebejos
FederacióUruguai ( URU )
Director del torneigVictor Rodriguez Mendieta 3011682
Àrbitre principalIA Gilmet, Javier 3002977
Control de temps10' + 5"
SeuCastillo del Parque Rodo, Montevide, Uruguay
Rating calculationFIDE
Data2019/12/07
Mitjana d'Elo1618
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització08.12.2019 00:50:02, Creador/Darrera càrrega: federacion uruguaya de ajedrez (2)

Selecció del torneigCastillo, Match
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, No se'n mostren senyeres
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 6 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6/6 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm. NomFideIDFEDFIDEEloNSexeClub/Ciutat
1
FMCarbone Diego3002179URU22352351Banco Republica
2
FMGranara Barreto Sebastian3000494URU21522284Nueva Helvecia
3
FMCuri Gabriel3000400URU21352328Trebejos
4
Vaz Lacuesta Leonardo3001776URU21072223Trebejos
5
Caitano Martin Joel3008983URU20972220Trebejos
6
NMGuerrero Alvaro3000478URU20932244Urreta
7
Conde Adrian113123ARG20860Philidor
8
Ostoich Mariano137189ARG20750Philidor
9
NMGarcia Silveira Luis3000869URU20702243Nueva Helvecia
10
Durante Aurelio3001270URU20212096Cerro
11
Ibanez Marcelo3002691URU20162176Trebejos
12
Gomez Troccoli Martin3006778URU20062121La Proa
13
Araque Jairo3926168VEN19650
14
Rodriguez Vargas Sergio186961ARG19640Philidor
15
Edgar Roberto121487ARG19510Philidor
16
Lanzilotta Marcelo3001750URU19402120Trebejos
17
Cabrera Gaston185736ARG18930Philidor
18
Avedisian Alexander3005011URU18912023Trebejos
19
Barboza Mauro3000567URU18841973Trebejos
20
Casas Nicolas3002055URU18701948Trebejos
21
Oyarzu Eduardo139858ARG18360Philidor
22
AFMNakle Gonzalo3002250URU17741713Velsen
23
Dominguez Orono Walter3004600URU17061797Trebejos
24
Moratorio Alberto3005577URU16751696La Proa
25
Gomez Veras Maximiliano193194ARG16050
26
Ojeda Cristhian3003701URU16021763Palmar
27
Suhr Danny3007081URU15501677Udelar
28
Zoppolo Cedric3001997URU15231657Udelar
29
Blanco Rudemar Ernesto3011321URU14951495Atlantida
30
De Souza Miguel3012573URU14750Atlantida
31
Roman Enrique3008231URU13771239Solis De Pando
32
Romero Juan3012336URU13511452
33
Milla Leandro Javier186287ARG13320
34
Marquez Uberlindo3002780URU12711431Urreta
35
Cameselle Osvaldo VictorURU01913Trebejos
36
Aires Washington3002110URU01738Progreso
37
Acevedo Matias3013170URU00
38
Arias LeonardoARG00
39
Ballestra Juan3008398URU00
40
Benemelis Juan FelipeURU00
41
Caruso Enrique3012751URU00
42
Ferreyra Rodriguez Dardo3013227URU00
43
Marquez JoseURU00
44
Rey Barassi RobertoARG00
45
Riveiro Ernesto3012735URU00
46
Roman VicenteARG00Philidor
47
Torbay RichardURU00
48
Zaiter Eduardo3013480URU00