Seriál Talent Liptovský Mikuláš 2019/20 - 2.turnaj mená aj z 1.turnaja

Posledná aktualizácia 09.11.2019 13:53:30, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloFEloNpohlavieTypKlub
1Koska Jiri73620874SVK15210CH14Sk Bls Bardejov
2Durovka Marek14959542SVK14740CH11
3Ballo Filip14964791SVK14530CH14Sk Podpolanie
4Vastik Lukas73618721SVK14090CH14Cvc Vcielka Puchov
5Strapec Lukas14959712SVK14060CH11Sk Junior Cvc Banska Bystrica
6Duda Daniel14955628SVK13480CH14Msk Kdv Kezmarok
7Kluska Lukas14966891SVK13270CH11Oravska Sachova Skola
8Gollner Martin14959569SVK12920CH11Liptovska Sachova Skola
9Vastik Tomas73616265SVK12460CH14Cvc Vcielka Puchov
10Kusy Adam73616435SVK12420CH11Liptovska Sachova Skola
11Goc Matus14955695SVK11590CH14Liptovska Sachova Skola
12Cirsky Lubor14964333SVK01157CH11Tj Mladost Zilina
13Olexova Laura14961270SVK11520wD14Sachovy Klub Mapak Spisska Tep
14Kluska David14966883SVK01121CH08Oravska Sachova Skola
15Szaszak Lukas73622842SVK01120CH11Cis Premium
16Brnusak Simon14966999SVK01106CH11Liptovska Sachova Skola
17Dudova Viktoria14963590SVK01094wD14Sk Junior Cvc Banska Bystrica
18Koscelnikova Monika14967073SVK01089wD11Msk Kdv Kezmarok
19Szaszak Matej73622834SVK01087CH11Cis Premium
20Kovacik Jergus14964554SVK01079CH14ZS L. Tepla
21Strapec Tomas14967685SVK01074CH11Sk Junior Cvc Banska Bystrica
22Pitak Patrik14963906SVK01039CH08Tj Mladost Zilina
23Fronko Ondrej14966590SVK01030CH11Liptovska Sachova Skola
24Badzik MartinSVK01000CH08ZS Povysenia sv.Kriza Smizany
25Balko Marek73618586SVK01000CH14Kalameny
26Blasko PatrikSVK01000CH14ZS Janka Krala LM
27Blsak MarianSVK01000CH14ZS Janka Krala LM
28Cernicky Martin14960494SVK01000CHMMsk Kdv Kezmarok
29Dalak Teodor14967715SVK01000CH11Sachovy Klub Brezno
30Druska Viliam14968096SVK01000CH14Sk Ruzomberok
31Duda Filip14963604SVK01000CH11Sk Junior Cvc Banska Bystrica
32Dudova Karin14969297SVK01000wD08Sk Junior Cvc Banska Bystrica
33Hosala JanSVK01000CH14ZS Janka Krala LM
34Janecko TomasSVK01000CH11ZS Povysenia sv.Kriza Smizany
35Kalata Martin14967081SVK01000CH11Msk Kdv Kezmarok
36Kovac MarosSVK01000CH08ZS L. Tepla
37Kovacova MariaSVK01000wD11ZS Janka Krala LM
38Kralik Radoslav14968100SVK01000CH14Sk Ruzomberok
39Lazarova Dominika73622796SVK01000wD14Cis Premium
40Lorko HugoSVK01000CH14ZS Komenskeho Smizany
41Lukac Tomas73622800SVK01000CH14Cis Premium
42Mahut Alex14968053SVK01000CH11Sk Ruzomberok
43Markotan BrunoSVK01000CH08ZS Povysenia sv.Kriza Smizany
44Micudova EliskaSVK01000wD14ZS Janka Krala LM
45Mikita MatejSVK01000CH14ZS Janka Krala LM
46Moravcik AlexSVK01000CH08ZS MRM L.Mikulas
47Morova Jaroslava14966107SVK01000wD11Sk Junior Cvc Banska Bystrica
48Nadzam AlexanderSVK01000CH14ZS Janka Krala LM
49Onderus Adam14969033SVK01000CH14ZS Komenského Smizany
50Onderusova Ema14969041SVK01000wD11ZS Komenského Smizany
51Oravec Dominik14960486SVK01000CH11Msk Kdv Kezmarok
52Papay Aurel14966603SVK01000CH11Liptovska Sachova Skola
53Polacek MichalSVK01000CH14ZS Janka Krala LM
54Ruzova Valeria14960516SVK01000wD14Sk Junior Cvc Banska Bystrica
55Saran AlexSVK01000
56Slusnakova Eliska14963957SVK01000wD14Osk Renop Liptovska Tepla
57Sotnik SimonSVK01000CH08ZS MRM L.Mikulas
58Sramek TadeasSVK01000CH11CVC L.Mikulas
59Straka Simon14961296SVK01000CH14Sachovy Klub Mapak Spisska Tep
60Strakova Adriana73623571SVK01000wD14Cis Premium
61Stricova Julia Nela14968070SVK01000wD08Liptovska Sachova Skola
62Stricova Viktoria Lea14969440SVK01000wD08Sk Junior Cvc Banska Bystrica
63Tutka StefanSVK01000CH14ZS Janka Krala LM
64Zihlavnik MartinSVK01000CH14Sk Ruzomberok