2020 Blitz tournament "Dainava Open".Druskininkai

Paskutinis atnaujinimas05.01.2020 09:53:49, Autorius: jonas sidabras,Paskutinis perkėlimas: ia paliulionis raimondas (ltu)

Turnyro pasirinktysRapid open, Blitz, Aqua08, Aqua10, Aqua12, Aqua14
Nuorodosoficialus organizatorių tinklalapis, susieti su turnyrų kalendoriumi
Parametrų pasirinktys rodyti detalią informaciją apie turnyrą, be vėliavų
Apžvalga pagal komandąBLR, EST, LAT, LTU, POL, RUS
Sąrašaipradinis sąrašas, Abėcėlinis žaidėjų sąrašas, statistika, Abėcėlinis visų grupių sąrašas, tvarkaraštis
galutinė rezultatų lentelė po 9 ratų, lentelė pagal pradinį sąrašą
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7, Rt.8, Rt.9/9 , nesuporuotas
Vietų sąrašas poRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7, Rt.8, Rt.9
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xls), eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą

pradinis sąrašas

Nr. PavardėFed.Reit.LytisTipasKlubas/Miestas
1
IMKazakouski ValeryLTU2549Vilnius
2
IMLaurusas TomasLTU2534Kaunas
3
IMShkapenko PavelRUS2370Kaliningrad
4
IMStjazhkin ViacheslavRUS2182S50Sankt Peterburg
5
Jaroch PawelPOL2172Suwalki
6
Zaura VidmantasLTU2156S50Vilnius
7
Babrauskas DariusLTU2072Marijampole
8
Scheglov DmitryRUS2058sankt Peterburg
9
FMViskelis DariusLTU2030Vilnius
10
Salna AleksandrasLTU2021Vilnius
11
Paulauskas AndriusLTU2013Vilnius
12
Vardanyan ArasLTU1995Vilnius
13
Ceponis TadasLTU1991Kaunas
14
Pidluznij GlebLTU1975U14Klaipeda
15
Sakinis RobertasLTU1972Vilnius
16
Vaskevicius AugustasLTU1937U18Marijampole
17
Sumskis RimvydasLTU1903S50Marijampole
18
Janulaitis AlbertasLTU1840Kaunas
19
Cibulskis VaclovasLTU1830S50Kaunas
20
Maziukas KasparasLTU1802U18Vilnius
21
Simkunaite GabijaLTU1797wU18Siauliai
22
Kozlowski PawelPOL1790U18Suwalki
23
Dailidenas JustasLTU1755U18Vilnius
24
Baltrunas ArvydasLTU1708S50Panevezys
25
Mulevicius AndriusLTU1704Vilnius
26
Szczotka KlaraPOL1688wU12Suwalki
27
Posaskov NikitaLTU1686U16Vilnius
28
Zilakauskis SteponasLTU1677U14Vilnius
29
Igudin DenisRUS1660U14Sankt Peterburg
30
Lukosius RimvydasLTU1650S50Klaipeda
31
Molotkievic AleksejLTU1641Druskininkai
32
Bingelis ArturasLTU1633Druskininkai
33
Sipelis SigitasLTU1603S50Druskininkai
34
Michailov AndrejLTU1601Vilnius
35
Shceglov MikhailRUS1597U16sankt Peterburg
36
Freibergs AndrejsLAT1595U14Riga
37
Kuznecovas KevinasLTU1588U16Vilnius
38
AIMGreicius PijusLTU1569U16Jurbarkas
39
Bazilius AugustinasLTU1569U12Vilnius
40
Norkeliunas MatasLTU1568U14Marijampole
41
Kozlowski AndrzejPOL1559S50Suwalki
42
Viliamas DovydasLTU1555U14Vilnius
43
Styazhkin NikitaRUS1546U16Sankt Peterburg
44
Staponas ZygimantasLTU1524U16Gargzdai
45
Dudnikas MotiejusLTU1521U14Siauliai
46
Norkunas AzuolasLTU1513U14Jurbarkas
47
AFMMorkunas GustasLTU1501U12Kedainiai
48
Vainovska ValentinaLAT1485wS50Liepaja
49
Scekaciov RostislavLTU1476U14Klaipeda
50
Bubnys MariusLTU1475Kaunas
51
Titov SergeyEST1468S50Kiiviyli
52
Barsciauskas GintautasLTU1449S50Kintai
53
Parkhimchyk KirylBLR1436U12Minsk
54
Sharipov YaroslavRUS1424U12Sankt Peterburg
55
Posaskov SergejLTU1416Vilnius
56
Girkantas JogailaLTU1399U12Siauliai
57
Kudriavskii GennadiiRUS1399S50Sankt Peterburg
58
Szczotka MatyldaPOL1373wU14Suwalki
59
Karaliute VestinaLTU1362wU18Birzai
60
Rudzkis ViliusLTU1333U14Vilnius
61
Davidonis JonasLTU1328Kaunas
62
Sukyte KotrynaLTU1319wU14Vilnius
63
Chiszko OskarPOL1296U08Suwalki
64
Norkeliunas SarunasLTU1295U08Marijampole
65
Milewski MateuszPOL1281U14Suwalki
66
Jaskunas AistisLTU1275U16Vilkaviskis
67
Bikauskas ArnasLTU1262U16Vilkaviskis
68
Businski KarolPOL1258Suwalki
69
Jakubenas AndriusLTU1257U14Birzai
70
Dobrovolskis VincentasLTU1246U12Vilnius
71
Spevak DovydasLTU1242U14Gargzdai
72
Antuzis DanieliusLTU1236U12Gargzdai
73
Juskaitis SkomantasLTU1236U14Jurbarkas
74
Antuzis DomantasLTU1229U18Gargzdai
75
Freibergs FilipsLAT1223U12Riga
76
Pavlovs OstinsLAT1222U12Riga
77
Biecaite ViktorijaLTU1218wU12Klaipeda
78
Ratkeviciute LaurintaLTU1209wU14Kaunas
79
Andrijauskas DomasLTU1201U12Gargzdai
80
Jonaitis HerkusLTU1201U12Vilnius
81
Lavrentjevas DominykasLTU1199U14Gargzdai
82
Ziura ArvydasLTU1198U12Gargzdai
83
Liashkevich LizavetaBLR1190wU12Minsk
84
Meskauskas KristupasLTU1163U16Jurbarkas
85
Wiszniewski KrzysztofPOL1161S50Suwalki
86
Kudraszow FilipPOL1146U10Bialystok
87
Cumacenko SauleLTU1142wU10Kaunas
88
Morkunaite AdrijanaLTU1139wU14Kedainiai
89
Wawrukiewicz SzymonPOL1128U12Suwalki
90
Rakickas AurimasLTU1125U12Birzai
91
Gladyszewska KingaPOL1124wU12Suwalki
92
Bienio MaciejPOL1123U14Suwalki
93
Chiszko WiktoriaPOL1117wU12Suwalki
94
Umbrasas NikasLTU1112U14Vilnius
95
Gaidis EdvardsLAT1109U10Ryga
96
Michailovas UgniusLTU1105U12Vilnius
97
Milius IgnasLTU1102U12Jurbarkas
98
Umbrasas NeilasLTU1102U12Vilniu
99
Lukosiunas VakarisLTU1101U14Klaipeda
100
Morkunas LinasLTU1098Kedainiai
101
Ovcinikova AugusteLTU1089wU10Vilkaviskis
102
Karaliute DeimanteLTU1078wU12Birzai
103
Ramanavicius DomantasLTU1073U12Alytus
104
Svencionyte AugusteLTU1073wU10Birzai
105
Freibergs RaimondsLAT1072U12Riga
106
Dijokas JokubasLTU1065U10Vilnius
107
Sanda KarolisLTU1063U10Marijampole
108
Cibulskyte SmilteLTU1039wU12Kaunas
109
Cumacenko JorisLTU1034U10Kaunas
110
Businski JanPOL1033U08Suwalki
111
Narkevicius KajusLTU1030U12Birzai
112
Pidluznij MatvejLTU1024U10Klaipeda
113
Vainauskas TimotiejusLTU1019U12Jurbarkas
114
Wiszniewska GabrielaPOL1014wU14Suwalki
115
Strokova MedeinaLTU1011wU12Jurbarkas
116
Bagdzevicius DeimantasLTU1007U12Vilkaviskis
117
Sveikauskaite GabijaLTU1003wU12Birzai
118
Andreyeu AliakseiBLR0Minsk
119
Auzbikavicius DomasLTU0U10Klaipeda
120
Budiak ArinaLTU0wU10Klaipeda
121
Budiak ArsenijLTU0U14Klaipeda
122
Budzinskas DaliusLTU0U10Vilnius
123
Chaldejev AndrejLTU0U08Klaipeda
124
Czarnomysy DawidPOL0U08Bialystok
125
Dagyte EladaLTU0wU10Birzai
126
Dijokas VytautasLTU0Vilnius
127
Dmitrijeva Laura-ValeriaEST0wU10Lyganuse Vald
128
Gaidis ZbignevsLAT0Ryga
129
Grigoritsa ArtemiyRUS0U12Sankt Peterburg
130
Ivus PavelBLR0U10Minsk
131
Jeltsova JelizavetaEST0wU10Lyganuse Vald
132
Juknevicius RobertasLTU0U12Kaunas
133
Juknevicius VytautasLTU0U10Kaunas
134
Jusko OlgaLTU0wKlaipeda
135
Kraucenka JustasLTU0U08Vilnius
136
Kudraszow KrzysztofPOL0Bialystok
137
Kuslikis DominykasLTU0U10Gargzdai
138
Kuzmina OleksandraEST0wU12Lyganuse Vald
139
Pamataityte EmaLTU0wU14Jurbarkas
140
Raskinis EimantasLTU0U10Kaunas
141
Rudzinskaite UlaLTU0wU10Vilnius
142
Sakinis RokasLTU0U08Vilnius
143
Serbinova AlinaLTU0wU12Klaipeda
144
Staskute IzabeleLTU0wU10Panevezys
145
Sveikauskas MantasLTU0Birzai
146
Valaika MatasLTU0U10Gargzdai
147
Vaseris JustasLTU0U12Klaipeda
148
Zuev KirillBLR0U12Minsk
149
Zutautas MantasLTU0U08Vilnius