"2020 Druskininkai Rapid Open ".

Paskutinis atnaujinimas05.01.2020 12:45:04, Autorius: jonas sidabras,Paskutinis perkėlimas: ia paliulionis raimondas (ltu)

Turnyro pasirinktysRapid open, Blitz, Aqua08, Aqua10, Aqua12, Aqua14
Nuorodosoficialus organizatorių tinklalapis, susieti su turnyrų kalendoriumi
Parametrų pasirinktys rodyti detalią informaciją apie turnyrą, be vėliavų
Apžvalga pagal komandąBLR, EST, LAT, LTU, POL, RUS
Sąrašaipradinis sąrašas, Abėcėlinis žaidėjų sąrašas, statistika, Abėcėlinis visų grupių sąrašas, tvarkaraštis
galutinė rezultatų lentelė po 9 ratų, lentelė pagal pradinį sąrašą
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7, Rt.8, Rt.9/9 , nesuporuotas
Vietų sąrašas poRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7, Rt.8, Rt.9
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui

Abėcėlinis visų grupių sąrašas

Nr. PavardėReit.Fed.Klubas/MiestasPavardė
1
Alejunaite Milda0LTUSiauliaiAqua08
2
Alexandrovskaya Ekaterina0RUSMoscowAqua08
3
Alionis Augustas1173LTUKaunasAqua08
4
Alionyte Patricija1014LTUKaunasAqua12
5
Amialiashka Adam0BLRGrodnoAqua10
6
Andreyeu Aliaksei0BLRMinskAqua08
7
Andreyeu Aliaksei0BLRMinskBlitz
8
Andrijauskas Domas1296LTUGargzdaiAqua12
9
Andrijauskas Domas1201LTUGargzdaiBlitz
10
Antuzis Danielius1305LTUGargzdaiAqua12
11
Antuzis Danielius1236LTUGargzdaiBlitz
12
Antuzis Domantas1422LTUGargzdaiRapid open
13
Antuzis Domantas1229LTUGargzdaiBlitz
14
Atmanavicius Tauras0LTUAlytusAqua08
15
Auzbikavicius Domas0LTUKlaipedaAqua10
16
Auzbikavicius Domas0LTUKlaipedaBlitz
17
Babeikin Kiryl0BLRMinskAqua08
18
Babrauskas Darius2072LTUMarijampoleBlitz
19
Babrauskas Darius2030LTUMarijampoleRapid open
20
Bagdzevicius Deimantas1030LTUVilkaviskisAqua12
21
Bagdzevicius Deimantas1007LTUVilkaviskisBlitz
22
Balcevicius Azuolas1190LTUKaunasAqua12
23
Balceviciute Noja0LTUKaunasAqua10
24
Baltrunas Arvydas1708LTUPanevezysBlitz
25
Banaite Liepa0LTUKaunasAqua10
26
Barsciauskas Gintautas1577LTUKintaiRapid open
27
Barsciauskas Gintautas1449LTUKintaiBlitz
28
Bazilius Augustinas1725LTUVilniusRapid open
29
Bazilius Augustinas1569LTUVilniusBlitz
30
Biecaite Viktorija1218LTUKlaipedaBlitz
31
Biecaite Viktorija1012LTUKlaipedaAqua12
32
Bienio Maciej1123POLSuwalkiBlitz
33
Bienio Maciej0POLSuwalkiAqua14
34
Bikauskas Arnas1280LTUVilkaviskisRapid open
35
Bikauskas Arnas1262LTUVilkaviskisBlitz
36
Bingelis Arturas1827LTUDruskininkaiRapid open
37
Bingelis Arturas1633LTUDruskininkaiBlitz
38
Bingelis Kestutis1864LTUDruskininkaiRapid open
39
Bubnys Marius1475LTUKaunasBlitz
40
Budiak Arina0LTUKlaipedaAqua10
41
Budiak Arina0LTUKlaipedaBlitz
42
Budiak Arsenij1224LTUKlaipedaAqua14
43
Budiak Arsenij0LTUKlaipedaBlitz
44
Budzinskas Dalius1017LTUVilniusAqua10
45
Budzinskas Dalius0LTUVilniusBlitz
46
Burdin Oleg0LTUKlaipedaAqua10
47
Businski Jan1033POLSuwalkiBlitz
48
Businski Jan0POLSuwalkiAqua08
49
Businski Karol1414POLSuwalkiRapid open
50
Businski Karol1258POLSuwalkiBlitz
51
Bytautas Rokas0LTUKaunasAqua10
52
Ceplikas Emilis0LTUAlytusAqua10
53
Ceponis Tadas1991LTUKaunasBlitz
54
Chaldejev Andrej0LTUKlaipedaAqua08
55
Chaldejev Andrej0LTUKlaipedaBlitz
56
Chiszko Oskar1296POLSuwalkiBlitz
57
Chiszko Oskar1241POLSuwalkiAqua08
58
Chiszko Wiktoria1117POLSuwalkiBlitz
59
Chiszko Wiktoria1058POLSuwalkiAqua12
60
Choinska Debora1495POLSuwalkiRapid open
61
Chomentauskas Lukas0LTUVilniusAqua12
62
Cibulskis Vaclovas1830LTUKaunasBlitz
63
Cibulskis Vaclovas1754LTUVilniusRapid open
64
Cibulskyte Smilte1095LTUVilniusAqua12
65
Cibulskyte Smilte1039LTUKaunasBlitz
66
Cumacenko Joris1151LTUKaunasAqua10
67
Cumacenko Joris1034LTUKaunasBlitz
68
Cumacenko Saule1142LTUKaunasBlitz
69
Cumacenko Saule1127LTUKaunasAqua10
70
Czarniecka Anna1153POLSuwalkiAqua12
71
Czarniecka Katarzyna0POLSuwalkiAqua08
72
Czarniecki Pawel1498POLSuwalkiRapid open
73
Czarnomysy Dawid0POLBialystokAqua08
74
Czarnomysy Dawid0POLBialystokBlitz
75
Dabrowska Eliza0POLSuwalkiAqua08
76
Dabrowska Marianna0POLSuwalkiAqua12
77
Dabrowski Piotr1104POLSuwalkiAqua12
78
Dadura Aleksander0POLSuwalkiAqua12
79
Dagyte Elada0LTUBirzaiAqua10
80
Dagyte Elada0LTUBirzaiBlitz
81
Dailidenas Justas1925LTUVilniusRapid open
82
Dailidenas Justas1755LTUVilniusBlitz
83
Davidonis Jonas1328LTUKaunasBlitz
84
Dijokas Jokubas1145LTUKaunasAqua10
85
Dijokas Jokubas1065LTUVilniusBlitz
86
Dijokas Vytautas0LTUVilniusBlitz
87
Dmitrijeva Laura-Valeria0ESTLyganuse ValdBlitz
88
Dmitrijeva Laura-Valeria0ESTLyganuse ValdAqua10
89
Dobrovolskis Vincentas1424LTUVilniusAqua12
90
Dobrovolskis Vincentas1246LTUVilniusBlitz
91
Dudnikas Motiejus1591LTUSiauliaiAqua14
92
Dudnikas Motiejus1521LTUSiauliaiBlitz
93
Fabijanskas Simas0LTUVilniusAqua08
94
Freibergs Andrejs1650LATRigaRapid open
95
Freibergs Andrejs1595LATRigaBlitz
96
Freibergs Filips1256LATRigaAqua12
97
Freibergs Filips1223LATRigaBlitz
98
Freibergs Raimonds1072LATRigaBlitz
99
Freibergs Raimonds1044LATRigaAqua12
100
Gaidis Edvards1109LATRygaBlitz
101
Gaidis Edvards1101LATRigaAqua10
102
Gaidis Zbignevs0LATRygaAqua08
103
Gaidis Zbignevs0LATRygaBlitz
104
Gasparenas Faustas0LTUVilniusAqua08
105
Girkantas Jogaila1452LTUSiauliaiRapid open
106
Girkantas Jogaila1399LTUSiauliaiBlitz
107
Gladyszewska Kinga1203POLSuwalkiAqua12
108
Gladyszewska Kinga1124POLSuwalkiBlitz
109
Gladyszewska Natalia0POLSuwalkiAqua14
110
Gokas Rapolas1034LTUKaunasAqua12
111
AIMGreicius Pijus1906LTUJurbarkasRapid open
112
AIMGreicius Pijus1569LTUJurbarkasBlitz
113
Grigoritsa Artemiy0RUSSankt PeterburgAqua12
114
Grigoritsa Artemiy0RUSSankt PeterburgBlitz
115
Grybkauskas Pijus1123LTUVilniusAqua10
116
Igudin Denis1660RUSSankt PeterburgBlitz
117
Igudin Denis1613RUSSankt PeterburgAqua14
118
Indriunas Matas1941LTUVilniusRapid open
119
Irchin Nikita1042LTUKlaipedaAqua14
120
Iuodvirshis Dominik1231RUSKaliningradAqua12
121
Ivus Pavel0BLRMinskAqua10
122
Ivus Pavel0BLRMinskBlitz
123
Jakubenas Andrius1257LTUBirzaiBlitz
124
Jakubenas Andrius1086LTUBirzaiAqua14
125
Jankunas Valentinas1740LTUJurbarkasRapid open
126
Janulaitis Albertas1840LTUKaunasRapid open
127
Janulaitis Albertas1840LTUKaunasBlitz
128
Jaroch Pawel2172POLSuwalkiBlitz
129
Jaroch Pawel2118POLSuwalkiRapid open
130
Jasas Eimantas1128LTUPanevezysAqua14
131
Jasas Ignas1067LTUPanevezysAqua08
132
Jasevicius Petras1108LTUVilniusAqua14
133
Jasiulionis Lukas1180LTUVilniusAqua10
134
Jaskunas Aistis1275LTUVilkaviskisBlitz
135
Jaskunas Aistis1245LTUVilkaviskisRapid open
136
Jeltsova Jelizaveta0ESTLyganuse ValdAqua10
137
Jeltsova Jelizaveta0ESTLyganuse ValdBlitz
138
Jonaitis Herkus1290LTUVilniusAqua12
139
Jonaitis Herkus1201LTUVilniusBlitz
140
Juknevicius Robertas1065LTUKaunasAqua12
141
Juknevicius Robertas0LTUKaunasBlitz
142
Juknevicius Vytautas0LTUKaunasBlitz
143
Juknevicius Vytautas0LTUKaunasAqua10
144
Juskaitis Skomantas1327LTUJurbarkasAqua14
145
Juskaitis Skomantas1236LTUJurbarkasBlitz
146
Jusko Olga0LTUKlaipedaBlitz
147
Kakhanskaya Kseniya0BLRGrodnoAqua10
148
Kalnius Kipras0LTUKaunasAqua10
149
ACMKapickis Karolis1113LTUPlungeAqua10
150
Karalius Algirdas1405LTUBirzaiRapid open

Rodyti visą sąrašą