"2020 Druskininkai Rapid Open ".

Paskutinis atnaujinimas05.01.2020 12:45:04, Autorius: jonas sidabras,Paskutinis perkėlimas: ia paliulionis raimondas (ltu)

Turnyro pasirinktysRapid open, Blitz, Aqua08, Aqua10, Aqua12, Aqua14
Nuorodosoficialus organizatorių tinklalapis, susieti su turnyrų kalendoriumi
Parametrų pasirinktys rodyti detalią informaciją apie turnyrą, rodyti vėliavas
Apžvalga pagal komandąBLR, EST, LAT, LTU, POL, RUS
Sąrašaipradinis sąrašas, Abėcėlinis žaidėjų sąrašas, statistika, Abėcėlinis visų grupių sąrašas, tvarkaraštis
galutinė rezultatų lentelė po 9 ratų, lentelė pagal pradinį sąrašą
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7, Rt.8, Rt.9/9 , nesuporuotas
Vietų sąrašas poRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7, Rt.8, Rt.9
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xls), eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą

pradinis sąrašas

Nr.PavardėFed.Reit.LytisTipasKlubas/Miestas
1IMLaurusas TomasLTU2621Kaunas
2IMShkapenko PavelRUS2434Kaliningrad
3IMKazakouski ValeryLTU2418Vilnius
4Jaroch PawelPOL2118Suwalki
5Zaura VidmantasLTU2098S60Vilnius
6FMViskelis DariusLTU2044Vilnius
7Babrauskas DariusLTU2030Marijampole
8Salenga RytisLTU2014Druskininkai
9Vaskevicius AugustasLTU1992U18Marijampole
10Scheglov DmitryRUS1969Sankt Peterburg
11Maziukas KasparasLTU1966U18Vilnius
12IMKaunas KestutisLTU1949S60Kaunas
13Indriunas MatasLTU1941U16Vilnius
14Pidluznij GlebLTU1939U16Klaipeda
15Korolev AlexandrBLR1929Minsk
16Dailidenas JustasLTU1925U18Vilnius
17Sarauskas AndriusLTU1925U18Siauliai
18Narmontas RaimondasLTU1924Siauliai
19Povilaitis TomasLTU1917U16Siauliai
20AIMGreicius PijusLTU1906U16Jurbarkas
21Simkunaite GabijaLTU1886wU18Siauliai
22Bingelis KestutisLTU1864Druskininkai
23Janulaitis AlbertasLTU1840Kaunas
24Bingelis ArturasLTU1827Druskininkai
25AFMMorkunas GustasLTU1802U16Kedainiai
26Mulevicius AndriusLTU1790Vilnius
27Posaskov NikitaLTU1776U16Vilnius
28Cibulskis VaclovasLTU1754S60Vilnius
29Kozlowski PawelPOL1746U18Suwalki
30Zilakauskis SteponasLTU1746U16Vilnius
31Jankunas ValentinasLTU1740S60Jurbarkas
32Kozlowski AndrzejPOL1737Suwalki
33Bazilius AugustinasLTU1725U16Vilnius
34Lielmezs GirtsLAT1694Malpils
35Kuznecovas KevinasLTU1681U16Vilnius
36Misiuk MartynasLTU1676U16Vilnius
37Vainermanas BerelisLTU1667Vilnius
38Freibergs AndrejsLAT1650U16Riga
39Senavaitis KazimierasLTU1625Birstonas
40Shceglov MikhailRUS1604U16Sankt Peterburg
41Sipelis SigitasLTU1601Druskininkai
42Styazhkin NikitaRUS1595U16Sankt Peterburg
43Molotkievic AleksejLTU1588Druskininkai
44Posaskov SergejLTU1585Vilnius
45Barsciauskas GintautasLTU1577S60Kintai
46Makarau YauheniBLR1577U16Minsk
47Vainovska ValentinaLAT1566wS60Liepaja
48Urbanaviciute DanuteLTU1554wBirstonas
49Staponas ZygimantasLTU1538U16Gargzdai
50Czarniecki PawelPOL1498U16Suwalki
51Choinska DeboraPOL1495wU18Suwalki
52Girkantas JogailaLTU1452U16Siauliai
53Antuzis DomantasLTU1422U18Gargzdai
54Businski KarolPOL1414Suwalki
55Karalius AlgirdasLTU1405Birzai
56Liashkevich LizavetaBLR1326wU16Minsk
57Karaliute VestinaLTU1302wU18Birzai
58Bikauskas ArnasLTU1280U16Vilkaviskis
59Jaskunas AistisLTU1245U16Vilkaviskis
60Ratkeviciute LaurintaLTU1226wU16Kaunas
61Kudriavskii GennadiiRUS1206S60Sankt Peterburg
62Meskauskas KristupasLTU1179U16Jurbarkas
63Paznekas TomasLTU1123U16Vilnius
64Petronis VytautasLTU0S60Druskininkai
65Wiszniewski KrzysztofPOL0Suwalki