2020 "Aquapark Open " (U10).Druskininkai

Paskutinis atnaujinimas05.01.2020 12:26:06, Autorius: jonas sidabras,Paskutinis perkėlimas: ia paliulionis raimondas (ltu)

Turnyro pasirinktysRapid open, Blitz, Aqua08, Aqua10, Aqua12, Aqua14
Nuorodosoficialus organizatorių tinklalapis, susieti su turnyrų kalendoriumi
Parametrų pasirinktys rodyti detalią informaciją apie turnyrą, be vėliavų
Apžvalga pagal komandąBLR, EST, LAT, LTU, POL, RUS
Sąrašaipradinis sąrašas, Abėcėlinis žaidėjų sąrašas, statistika, Abėcėlinis visų grupių sąrašas, tvarkaraštis
galutinė rezultatų lentelė po 9 ratų, lentelė pagal pradinį sąrašą
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7, Rt.8, Rt.9/9 , nesuporuotas
Vietų sąrašas poRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7, Rt.8, Rt.9
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xls), eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą

Abėcėlinis žaidėjų sąrašas

Nr. PavardėReit.Fed.Klubas/Miestas
1
Amialiashka Adam0BLRGrodno
2
Auzbikavicius Domas0LTUKlaipeda
3
Balceviciute Noja0LTUKaunas
4
Banaite Liepa0LTUKaunas
5
Budiak Arina0LTUKlaipeda
6
Budzinskas Dalius1017LTUVilnius
7
Burdin Oleg0LTUKlaipeda
8
Bytautas Rokas0LTUKaunas
9
Ceplikas Emilis0LTUAlytus
10
Cumacenko Joris1151LTUKaunas
11
Cumacenko Saule1127LTUKaunas
12
Dagyte Elada0LTUBirzai
13
Dijokas Jokubas1145LTUKaunas
14
Dmitrijeva Laura-Valeria0ESTLyganuse Vald
15
Gaidis Edvards1101LATRiga
16
Grybkauskas Pijus1123LTUVilnius
17
Ivus Pavel0BLRMinsk
18
Jasiulionis Lukas1180LTUVilnius
19
Jeltsova Jelizaveta0ESTLyganuse Vald
20
Juknevicius Vytautas0LTUKaunas
21
Kakhanskaya Kseniya0BLRGrodno
22
Kalnius Kipras0LTUKaunas
23
ACMKapickis Karolis1113LTUPlunge
24
Kriksciunas Ignas0LTUVilnius
25
Kudraszow Filip1208POLBialystok
26
Kuslikis Dominykas0LTUGargzdai
27
Maurutyte Laura1090LTUVilkaviskis
28
Nikartas Justinas0LTUVilnius
29
Norkeliunas Sarunas1250LTUMarijampole
30
Ovcinikova Auguste1121LTUVilkaviskis
31
Pacenka Jokubas0LTUVilnius
32
Pasukonis Eimantas1214LTUKaunas
33
Paznekaite Laura Sofija0LTUVilnius
34
Pidluznij Matvej1027LTUKlaipeda
35
Posaskov Maksim0LTUVilnius
36
Pukstyte Jorune0LTUKaunas
37
Raskinis Eimantas0LTUKaunas
38
Remeika Vytenis1230LTUVilnius
39
Rudzinskaite Ula1076LTUVilnius
40
Sanda Karolis1004LTUMarijampole
41
Snarska Aleksandra0POLSuwalki
42
Sotsky Konstantin0BLRMinsk
43
Staskute Izabele0LTUPanevezys
44
Svencionyte Auguste1005LTUBirzai
45
Szczotka Bruno0POLBialystok
46
Vaitkevicius Simonas0LTUVilnius
47
Valaika Matas1186LTUGargzdai
48
Vasko Yaraslau0BLRGrodno
49
Venckunas Andrius0LTUKaunas
50
Voronko Maksim1240BLRMinsk