2020 "Aquapark Open " (U10).Druskininkai

Paskutinis atnaujinimas05.01.2020 12:26:06, Autorius: jonas sidabras,Paskutinis perkėlimas: ia paliulionis raimondas (ltu)

Turnyro pasirinktysRapid open, Blitz, Aqua08, Aqua10, Aqua12, Aqua14
Nuorodosoficialus organizatorių tinklalapis, susieti su turnyrų kalendoriumi
Parametrų pasirinktys rodyti detalią informaciją apie turnyrą, rodyti vėliavas
Apžvalga pagal komandąBLR, EST, LAT, LTU, POL, RUS
Sąrašaipradinis sąrašas, Abėcėlinis žaidėjų sąrašas, statistika, Abėcėlinis visų grupių sąrašas, tvarkaraštis
galutinė rezultatų lentelė po 9 ratų, lentelė pagal pradinį sąrašą
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7, Rt.8, Rt.9/9 , nesuporuotas
Vietų sąrašas poRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7, Rt.8, Rt.9
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xls), eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą

pradinis sąrašas

Nr.PavardėFed.Reit.LytisKlubas/Miestas
1Norkeliunas SarunasLTU1250Marijampole
2Voronko MaksimBLR1240Minsk
3Remeika VytenisLTU1230Vilnius
4Pasukonis EimantasLTU1214Kaunas
5Kudraszow FilipPOL1208Bialystok
6Valaika MatasLTU1186Gargzdai
7Jasiulionis LukasLTU1180Vilnius
8Cumacenko JorisLTU1151Kaunas
9Dijokas JokubasLTU1145Kaunas
10Cumacenko SauleLTU1127wKaunas
11Grybkauskas PijusLTU1123Vilnius
12Ovcinikova AugusteLTU1121wVilkaviskis
13ACMKapickis KarolisLTU1113Plunge
14Gaidis EdvardsLAT1101Riga
15Maurutyte LauraLTU1090wVilkaviskis
16Rudzinskaite UlaLTU1076wVilnius
17Pidluznij MatvejLTU1027Klaipeda
18Budzinskas DaliusLTU1017Vilnius
19Svencionyte AugusteLTU1005wBirzai
20Sanda KarolisLTU1004Marijampole
21Amialiashka AdamBLR0Grodno
22Auzbikavicius DomasLTU0Klaipeda
23Balceviciute NojaLTU0wKaunas
24Banaite LiepaLTU0wKaunas
25Bytautas RokasLTU0Kaunas
26Budiak ArinaLTU0wKlaipeda
27Burdin OlegLTU0Klaipeda
28Ceplikas EmilisLTU0Alytus
29Dagyte EladaLTU0wBirzai
30Dmitrijeva Laura-ValeriaEST0wLyganuse Vald
31Ivus PavelBLR0Minsk
32Jeltsova JelizavetaEST0wLyganuse Vald
33Juknevicius VytautasLTU0Kaunas
34Kakhanskaya KseniyaBLR0wGrodno
35Kalnius KiprasLTU0Kaunas
36Kriksciunas IgnasLTU0Vilnius
37Kuslikis DominykasLTU0Gargzdai
38Nikartas JustinasLTU0Vilnius
39Pacenka JokubasLTU0Vilnius
40Paznekaite Laura SofijaLTU0wVilnius
41Posaskov MaksimLTU0Vilnius
42Pukstyte JoruneLTU0wKaunas
43Raskinis EimantasLTU0Kaunas
44Snarska AleksandraPOL0wSuwalki
45Sotsky KonstantinBLR0Minsk
46Staskute IzabeleLTU0wPanevezys
47Szczotka BrunoPOL0Bialystok
48Vaitkevicius SimonasLTU0Vilnius
49Vasko YaraslauBLR0Grodno
50Venckunas AndriusLTU0Kaunas
Advertisement