CANCELED - 14. Mednarodni sahovski turnir :: Portoroz open 2020. :: 14th International chess tournament

OrganizátorDSM Celje & SD Piran
FederáciaSlovinsko ( SLO )
Bedenkzeit90 min + 30 sec increasement per move starting from move 1
MiestoPortoroz (SLO), Hotel Bernardin, Hall Emerald Ballroom
Rating calculation -
Od - do2020/07/12 - 2020/07/19
Ø rating1921
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 18.04.2020 21:05:42, Creator/Last Upload: binary

Výber turnajaOpen, Cadets
Linky oficiálna stránka organizátora: portoroz-chess-festival.eu, www.bernardingroup.si, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav
Prehľad družstvaAUT, BIH, CHN, CRO, GER, IND, ITA, MNE, NED, RUS, SLO, SRB, UKR, USA
Overview for groupsS60, U16, U20
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
5 najlepších hráčov, Celková štatistika, Štatistika medailí
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č. TMenoIDFideIDFEDEloFpohlavieGrKlub
1
GMBasso Pier Luigi0866970ITA2596
2
GMZelcic Robert115009414500310CRO2530SD Sentjur
3
GMSebenik Matej107002614602296SLO2498ŠK Ljubljana
4
GMMaksimenko Andrei115013214100584UKR2463
5
FMRatkovic Miloje0914517SRB2456
6
GMTratar Marko104001814600684SLO2441SK Branik Maribor
7
IMRatkovic Milovan0914525SRB2435
8
GMDrasko Milan0900397MNE2417
9
IMMazi Leon102007814600315SLO2360S60SS Tomo Zupan Kranj
10
IMHopman Pieter01005669NED2354
11
GMVogt Lothar04611292GER2352S60
12
IMMencinger Vojko104000414600099SLO2311S60SD Gorenjka Lesce
13
FMPhadke Sohan05016223IND2233
14
MKKosmac Blaz104009314603012SLO2219SS Tomo Zupan Kranj
15
MKSuta Andraz102267214613190SLO2197SD Ptuj
16
WFMNovkovic Julia012000086AUT2170w
17
Darpan Inani05065992IND2135
18
Rabus Berthold024615170GER2131
19
WGMKaps Darja106002814602334SLO2126wSK Ljubljana
20
Albers Sasa01068253NED2120U16
21
MKIvanec Dezider108003414604400SLO2089SD Rokada Lendava
22
Yu Michael01053876NED2044
23
Koenig Dirk04636619GER2035
24
Orizondo Hugo02013177USA2035S60
25
IMlacnik Franc103007814601923SLO1998SS Tomo Zupan Kranj
26
IPeternel Jozef103012414607336SLO1984S60SD Savinjcan
27
Ratkovic Petar0914533SRB1944
28
Bogachov Oleksii014109387UKR1909
29
IILavrencic Matic101642214637847SLO1902U16SK Ljubljana
30
Brandsma Romayn01054139NED1855U16
31
Mazzini Katarina101545273006971SLO1838wU20SK Komenda
32
Ilijic Mihajilo014640635AUT1810U16
33
MKMuri Emil104005514601354SLO1804S60SS Tomo Zupan Kranj
34
Sajin Mirko014412870BIH1790U16
35
Jurisic Iskra0993751SRB1756wU20
36
Hildenstein Bernt04699580GER1724S60
37
IIZidar Jernej101597814629585SLO1721U16SK Komenda
38
Wohlgenannt Nicolas01664433AUT1702U16
39
Papler Peter124435114609770SLO1667SK Stari Mayr Kranj
40
Hof Hasso0726044GER1658S60
41
Reicherter Hermann024645923GER1633S60
42
Lin Shimeng08631514CHN1621wU16
43
Brouwer Erwin01056352NED1617
44
Saranchin Igor024238031RUS1595
45
Rogge Marloes01066404NED1563w
46
Nadj Georg024672530GER1550S60
47
Fischer Johann012995185GER1538S60
48
IIKozlovic Jernej105251914638541SLO1445U16SK Val - Koper
49
Cai Enjie08631484CHN1298wU16
50
IIPaveu Ljubo102034914645742SLO1130S60SK Branik Maribor
51
Ackermann Marcus0GER0
52
Kozlovic Filip105222714639734SLO0U16SK Val - Koper
53
Souvik Karmakar025946633IND0
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 09.07.2020 10:40
PixFuture exclusive partner, Tiráž