Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

Первенство Лицея №1 по шахматам среди юношей и девушек

Viimeisin päivitys15.11.2019 14:56:11, Creator/Last Upload: astrachess

Aloitusranking

NrNimiFideIDFEDRtgKerho/Kaupunki
1Данилин Егор СтаниславовичRUS1064Астраханская область
2Акмешев Мансур КайратовичRUS1030Астраханская область
3Мартемьянов Матвей ИвановичRUS1000Астраханская область
4Мухамедов Карим РустамовичRUS1000Астраханская область
5Суюнов Тамирлан ЭльдаровичRUS1000Астраханская область
6Алмаев Ильнур АнверовичRUS0Астраханская область
7Байбеков Федор АлексеевичRUS0Астраханская область
8Бикинеев Роман ЭдуардовичRUS0Астраханская область
9Булич Дмитрий АндреевичRUS0Астраханская область
10Бутымов Артем ВалентиновичRUS0Астраханская область
11Воробьев Тимофей СергеевичRUS0Астраханская область
12Гаджиев Максим ЛаметумеховичRUS0Астраханская область
13Долиев Евгений МихайловичRUS0Астраханская область
14Завьялов Иван СергеевичRUS0Астраханская область
15Захаров Владимир СергеевичRUS0Астраханская область
16Извозчиков Илья АлександровичRUS0Астраханская область
17Исаналиева Эллария РуминтаровнаRUS0Астраханская область
18Колесников Евгений ЕвгеньевичRUS0Астраханская область
19Крищенко Константин АлександровичRUS0Астраханская область
20Куранов Алексей АндреевичRUS0Астраханская область
21Лисицкая Варвара НиколаевнаRUS0Астраханская область
22Максимов Иван АлексеевичRUS0Астраханская область
23Малявко Роман ДмитриевичRUS0Астраханская область
24Мерзляков Георгий АндреевичRUS0Астраханская область
25Мориков Егор МихайловичRUS0Астраханская область
26Моругов Михаил ГригорьевичRUS0Астраханская область
27Мухаметов Камиль АйдаровичRUS0Астраханская область
28Нальгиев Малик ВахаевичRUS0Астраханская область
29Опарин Владимир АлександровичRUS0Астраханская область
30Понамаренко Дмитрий ЭдуардовичRUS0Астраханская область
31Попов Кирилл ПавловичRUS0Астраханская область
32Путинцев Леонид ВладимировичRUS0Астраханская область
33Рагимов Санан Заман ОглыRUS0Астраханская область
34Руденко Маргарита ВалерьевнаRUS0Астраханская область
35Руссов Сергей АртемьевичRUS0Астраханская область
36Сиротин Александр АлександровичRUS0Астраханская область
37Спиридонов Антон АлександровичRUS0Астраханская область
38Сысоев Артем ВладимировичRUS0Астраханская область
39Таиров Алишер АделивичRUS0Астраханская область
40Тауев Данияр РахимовичRUS0Астраханская область
41Теркулов Давид АндреевичRUS0Астраханская область
42Томский Григорий СергеевичRUS0Астраханская область
43Тряпицын Арсений АнтоновичRUS0Астраханская область
44Федорец Владислав ОлеговичRUS0Астраханская область
45Харьковский Владимир АлексеевичRUS0Астраханская область
46Храбров Герман НиколаевичRUS0Астраханская область
47Шевякова Алена ДмитриевнаRUS0Астраханская область
48Шикин Иван ВладимировичRUS0Астраханская область
49Клоков Александр ДмитриевичRUS0Астраханская область
50Миталев Артем АндреевичRUS0Астраханская область