O krále a královnu Symfonie 2019 Poděbrady - 7.ročník mladší žáci

Posledná aktualizácia 09.11.2019 18:19:02, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečné poradie po 7 kolách, Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDElopohlavieTypKlub
1Topenčík Bruno23716550CZE1344H12ŠK Spartak Čelákovice
2Čanda VítCZE1225H12ŠK Spartak Čelákovice
3Zeman Daniel Nikolas23717130CZE1195H12TJ Spartak Vlašim
4Kubíčková LindaCZE1194wD12ŠK Spartak Čelákovice
5Mrázek ŠtěpánCZE1177H10TJ Bohemia Poděbrady
6Martínek Denis23716223CZE1175H12Šachový klub Bohnice
7Kammová Kateřina23737336CZE1144wD12ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
8Mikšíček MatějCZE1103H12ŠK Spartak Čelákovice
9Čeřovský LukášCZE1092H12ŠK Spartak Čelákovice
10Fajmon Herbert23737301CZE1087H12ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
11Lasák OndřejCZE1085H12ŠK Český Brod
12Čížek PetrCZE1082H12Šachový klub Rožďalovice
13Sedmihradský VojtěchCZE1081H10ŠK Spartak Čelákovice
14Všetečka MichalCZE1071H12DDM Sokol Nymburk
15Hock DanielCZE1047H12ŠK Milovice
16Kostenko MarekCZE1033H12ŠK Spartak Čelákovice
17Hrebíček TiborCZE1028H10ŠK Český Brod
18Vaňáček Jan23737409CZE1028H10ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
19Jeníková SabinaCZE1024wD10ŠK Spartak Čelákovice
20Kaplanová Dominika23737344CZE1021wD12ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
21Plachý JaroslavCZE1016H12ŠK Český Brod
22Charous FrantišekCZE1000H12Sokol Pečky
23Dedič DominikCZE1000H10ŠK Milovice
24Dokoupilová MarieCZE1000wD10ZŠ Sadská
25Dokoupilová PetraCZE1000wD12ZŠ Sadská
26Drábková HelenaCZE1000wD10ZŠ Sadská
27Engelthalerová Šárka23737298CZE1000wD12ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
28Hampl JanCZE1000H12TJ Jiskra Jaroměř
29Hervert JanCZE1000H10ZŠ Sadská
30Hodek RomanCZE1000H10ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
31Jüptner Josef BlahoslavCZE1000H10ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
32Kružík JosefCZE1000H10Sokol Pečky
33Kubíček JakubCZE1000H12Sokol Pečky
34Kubíček VojtěchCZE1000H12Sokol Pečky
35Kříž VojtěchCZE1000H12ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
36Křížová EliškaCZE1000wD10ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
37Matušek ErvínCZE1000H12DDM Sokol Nymburk
38Moustafa YassenCZE1000H10ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
39Muzikář LukášCZE1000H12TJ Jiskra Jaroměř
40Nechvátal ZdeněkCZE1000H10ŠK Spartak Čelákovice
41Novotný AntonínCZE1000H10TJ Jiskra Jaroměř
42Pavézka DanCZE1000H10ZŠ Sadská
43Pačesný EliášCZE1000H12ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
44Petrovský VojtěchCZE1000H12TJ Jiskra Jaroměř
45Petrus OndřejCZE1000H10ZŠ Sadská
46Rambousková Klára23737387CZE1000wD12ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
47Suchý JaroslavCZE1000H10TJ Jiskra Jaroměř
48Svobodová KláraCZE1000wD12ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
49Urbánek ŠtěpánCZE1000H12Šachový klub Rožďalovice
50Vlasáková AnnaCZE1000wD10Sokol Pečky
51Vostruha AlešCZE1000H10ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
52Všetečka MarekCZE1000H10DDM Sokol Nymburk
53Zeman Tomáš Mathias23717149CZE1000H12TJ Spartak Vlašim
54Čížek RomanCZE1000H12Šachový klub Rožďalovice
55Šimon JakubCZE1000H10Sokol Pečky
56Štégl RadekCZE1000H10Sokol Pečky