Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O krále a královnu Symfonie 2019 Poděbrady - 7.ročník mladší žáci

Poslední aktualizace09.11.2019 18:19:02, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoTyppohlavíFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11Topenčík BrunoH12CZE1344ŠK Spartak Čelákovice6,50630,5
27Kammová KateřinaD12wCZE1144ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.60630
38Mikšíček MatějH12CZE1103ŠK Spartak Čelákovice60626
420Kaplanová DominikaD12wCZE1021ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.5,50537,5
517Hrebíček TiborH10CZE1028ŠK Český Brod50533
66Martínek DenisH12CZE1175Šachový klub Bohnice50531
75Mrázek ŠtěpánH10CZE1177TJ Bohemia Poděbrady50530,5
83Zeman Daniel NikolasH12CZE1195TJ Spartak Vlašim50527,5
94Kubíčková LindaD12wCZE1194ŠK Spartak Čelákovice50526
1054Čížek RomanH12CZE1000Šachový klub Rožďalovice50525,5
119Čeřovský LukášH12CZE1092ŠK Spartak Čelákovice50428,5
122Čanda VítH12CZE1225ŠK Spartak Čelákovice4,50428
1343Pačesný EliášH12CZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.4,50328
1410Fajmon HerbertH12CZE1087ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.40431
1514Všetečka MichalH12CZE1071DDM Sokol Nymburk40428,5
1649Urbánek ŠtěpánH12CZE1000Šachový klub Rožďalovice40428,5
1753Zeman Tomáš MathiasH12CZE1000TJ Spartak Vlašim40427,5
1827Engelthalerová ŠárkaD12wCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.40427
1918Vaňáček JanH10CZE1028ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.40427
2021Plachý JaroslavH12CZE1016ŠK Český Brod40427
2148Svobodová KláraD12wCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.40424,5
2215Hock DanielH12CZE1047ŠK Milovice40422
2346Rambousková KláraD12wCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.40422
2412Čížek PetrH12CZE1082Šachový klub Rožďalovice40328,5
2534Kubíček VojtěchH12CZE1000Sokol Pečky40327,5
2635Kříž VojtěchH12CZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.40323,5
2713Sedmihradský VojtěchH10CZE1081ŠK Spartak Čelákovice3,50327
2829Hervert JanH10CZE1000ZŠ Sadská3,50326
2955Šimon JakubH10CZE1000Sokol Pečky3,50219,5
3023Dedič DominikH10CZE1000ŠK Milovice30330
3119Jeníková SabinaD10wCZE1024ŠK Spartak Čelákovice30327,5
3228Hampl JanH12CZE1000TJ Jiskra Jaroměř30327
3333Kubíček JakubH12CZE1000Sokol Pečky30324
3430Hodek RomanH10CZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.30322,5
3550Vlasáková AnnaD10wCZE1000Sokol Pečky30322
3625Dokoupilová PetraD12wCZE1000ZŠ Sadská30322
3744Petrovský VojtěchH12CZE1000TJ Jiskra Jaroměř30321,5
3811Lasák OndřejH12CZE1085ŠK Český Brod30321,5
3939Muzikář LukášH12CZE1000TJ Jiskra Jaroměř30217
4051Vostruha AlešH10CZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.30120
4131Jüptner Josef BlahoslavH10CZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.2,50222,5
4236Křížová EliškaD10wCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.2,50222
4326Drábková HelenaD10wCZE1000ZŠ Sadská2,50221,5
4422Charous FrantišekH12CZE1000Sokol Pečky2,50221
4556Štégl RadekH10CZE1000Sokol Pečky2,50220
4652Všetečka MarekH10CZE1000DDM Sokol Nymburk2,50220
4738Moustafa YassenH10CZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.2,50217
4845Petrus OndřejH10CZE1000ZŠ Sadská20223
4940Nechvátal ZdeněkH10CZE1000ŠK Spartak Čelákovice20217,5
5042Pavézka DanH10CZE1000ZŠ Sadská20118,5
5141Novotný AntonínH10CZE1000TJ Jiskra Jaroměř20116,5
5247Suchý JaroslavH10CZE1000TJ Jiskra Jaroměř20015,5
5337Matušek ErvínH12CZE1000DDM Sokol Nymburk1,50,5120
5432Kružík JosefH10CZE1000Sokol Pečky1,50,5118
5516Kostenko MarekH12CZE1033ŠK Spartak Čelákovice10124,5
5624Dokoupilová MarieD10wCZE1000ZŠ Sadská10016,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: The greater number of victories (variable)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, tiráž