O krále a královnu Symfonie 2019 Poděbrady - 7.ročník starší žáci

Posledná aktualizácia 09.11.2019 18:18:40, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečné poradie po 7 kolách, Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDElopohlavieTypKlub
1Dolenský Filip399000CZE1810H14ŠK Libštát
2Sedmihradský Tomáš23709936CZE1492H14ŠK Spartak Čelákovice
3Dejmek Tomáš23719222CZE1453H14TJ Sparta Kutná Hora
4Kubíček Daniel23718838CZE1452H16ŠK Spartak Čelákovice
5Mrázek Adam23725010CZE1435H14ŠK Spartak Čelákovice
6Švadlenka Dominik23716258CZE1393H14TJ Kobylisy
7David Adam23704420CZE1387H14ŠK Libštát
8Stefaniv Vladyslav23728825CZE1376H14ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
9Švadlenka Michal23717068CZE1320H14TJ Kobylisy
10Pešek Antonín23707488CZE1317H14ŠK Spartak Čelákovice
11Čapková Hana23719060CZE1265wD16ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
12Sedmihradský MartinCZE1249H16ŠK Spartak Čelákovice
13Chon Jeremy23731559CZE1205H14TJ Bohemians Praha
14Burianová Adéla23733071CZE1200wD14ŠK Český Brod
15Hodek Martin23728760CZE1196H14ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
16Müllerová Karina Nela23724889CZE1189wD14ŠK Spartak Čelákovice
17Šturmová Tereza23733098CZE1159wD14TJ Sparta Kutná Hora
18Lasák VojtěchCZE1120H14ŠK Český Brod
19Dvořák LukášCZE1112H16DDM Sokol Nymburk
20Kavan Viktor FlorianCZE1100H14ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
21Plachý JosefCZE1095H14ŠK Český Brod
22Jandová Zuzana23724854CZE1088wD16ŠK Spartak Čelákovice
23Meca ViktorCZE1084H14ŠK Spartak Čelákovice
24Trojan MatyášCZE1083H14ŠK Český Brod
25Gott AdamCZE1075H14TJ Bohemia Poděbrady
26Dlabal LukášCZE1071H16ŠK Český Brod
27Korityák VojtěchCZE1065H16TJ Jiskra Jaroměř
28Müllerová ValentýnaCZE1060wD16ŠK Milovice
29Guzková StellaCZE1052wD14ŠK Spartak Čelákovice
30Lipenský ViktorCZE1022H14ŠK Milovice
31Zolman OndřejCZE1012H16TJ Jiskra Jaroměř
32Kopecký Václav23728787CZE1006H16ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
33Brabenec VojtěchCZE1000H14ŠK MDDM Úvaly
34Brennerová BarboraCZE1000wD14Sokol Pečky
35Charous JosefCZE1000H14Sokol Pečky
36Elman VojtěchCZE1000H14ŠK Milovice
37Havel JindřichCZE1000H14ZŠ Sadská
38Hoffinger KryštofCZE1000H16Sokol Pečky
39Houšť Bartoloměj FilipCZE1000H14TJ Jiskra Jaroměř
40Onufer JindřichCZE1000H14DDM Sokol Nymburk
41Pirkl JakubCZE1000H14TJ Sparta Kutná Hora
42Pova OndřejCZE1000H14ZŠ Sadská
43Talanda DanielCZE1000H16TJ Sparta Kutná Hora
44Šimon PetrCZE1000H14Sokol Pečky