Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Velikonoční šachový turnaj

Poslední aktualizace23.04.2011 16:51:30, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1FMVrána FrantišekCZE2327ŠK Staré Město
2FMKratochvíl JosefCZE2250ŠK Caissa Třebíč
3WIMSochorová PetraCZE2213Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
4Karásek LukášCZE2198ŠK Gordic Jihlava
5FMŠvanda PavelCZE2175ŠK Gordic Jihlava
6Brychta DavidCZE2168ŠK Gordic Jihlava
7Šilar LubomírCZE21612222 ŠK Polabiny
8Tesař JanCZE2115ŠK Caissa Třebíč
9Siebenbürger VlastimilCZE2099TJ Žďár nad Sázavou
10Bukáček LubomírCZE2070TJ Žďár nad Sázavou
11Vincze RomanCZE2068ŠK Gordic Jihlava
12Běloušek MichalCZE2041ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
13Jelínek VáclavCZE2036ŠK Bohemia Pardubice o.s.
14Královský MartinCZE2033FIMA ČSOB
15Svoboda IvoCZE2011TJ Žďár nad Sázavou
16Knotek JosefCZE2009ŠK Staré Město
17Brodina KarelCZE1968TJ Jiskra Havlíčkův Brod
18Škoda MartinCZE1957Sokol Bedřichov
19Ciešlak LeszekCZE1930ŠK Caissa Třebíč
20Zachariáš MiroslavCZE1920ŠK Caissa Třebíč
21Nedoma MichalCZE1908Spartak Velké Meziříčí
22Mezlík StanislavCZE1892ŠK Caissa Třebíč
23Paulík VáclavCZE1864TJ Jiskra Havlíčkův Brod
24Chvastek TomášCZE1855Gambit Jihlava
25Huňáček JaroslavCZE1855ŠK Caissa Třebíč
26Jan JaroslavCZE1827Spartak Velké Meziříčí
27Walek PetrCZE1826TJ Náměšť n/Oslavou
28Schlögl RudolfCZE1743
29Čtveráček MilanCZE1741Spartak Velké Meziříčí
30Polanský JiříCZE1731Gambit Jihlava
31Fousek JiříCZE1708Gambit Jihlava
32Veselý VítekCZE1704TJ Jiskra Havlíčkův Brod
33Vránová JarmilaCZE1700ŠK Staré Město
34Skořepa JakubCZE1685Sokol Bedřichov
35Skořepa TomášCZE1685Sokol Bedřichov
36Benda VladimírCZE1672ŠK Caissa Třebíč
37Došek KarelCZE1637Gambit Jihlava
38Dvořák JosefCZE1545Spartak Velké Meziříčí
39Kučera MiloslavCZE1543Spartak Velké Meziříčí
40Daniel MichalCZE1536Gambit Jihlava
41Vondra AlešCZE1531Gambit Jihlava
42Štorek LadislavCZE1531Sokol Krucemburk
43Pokorný RudolfCZE1520Sokol Bedřichov
44Sokolovská JitkaCZE1462ŠK Teplárna Praha-Malešice
45Pokorný JiříCZE1449Gambit Jihlava
46Palovčík JiříCZE1448Gambit Jihlava
47Stanovský ArnoldCZE1100Sokol Bedřichov
48Straka JanCZE1100Sokol Bedřichov
49Dvořák DominikCZE1000Spartak Velké Meziříčí
50Krošová PetraCZE1000Gambit Jihlava
51Krč MichalCZE1000Sokol Bedřichov
52Zeman JanCZE1000Spartak Velké Meziříčí
53Dejmek TomášCZE0
54Hadviger MatyasCZE0
55Klimeš OndřejCZE0
56Mottl JanCZE0
57Petrovič MichalCZE0
58Přidal VojtěchCZE0
59Sekan JakubCZE0
60Vosáhlo OndřejCZE0
61Čepl JiříCZE0
62Černý TomášCZE0
63Černý VojtěchCZE0
64Žďánský VojtěchCZE0
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, tiráž