6 rondas, 10m+5s, FIDE
Inscrições até 07/11 para: eventosaxl@gmail.com
420 euros em prémios! Geral e de escalões de Rk
Circuito AXL - Torneio Fator 4

1º Torneio de Xadrez "Hotel Roma" - (09/11 - 20:30h)

OrganizátorAXPortugal
FederáciaPortugalsko ( POR )
Riaditeľ turnajaAXPortugal
Hlavný rozhodcaAXPortugal
Bedenkzeit10m + 5s
MiestoHotel Roma - Av. de Roma 33 - Lisboa
Rating calculationEloF
Dátum2019/11/09
Ø rating1607
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 10.11.2019 02:10:14 / Page cached 12.11.2019 19:12:53 30min., Creator/Last Upload: portuguese chess federation (licence 26)

Výber turnajaOpen
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Výsledky družstiev po šachovniciach, Team-Ranking, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 6 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6/6 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6
Najlepší hráčipodľa bodov, podľa %
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č. TMenoFideIDFEDEloFpohlavieTypGrKlub
1
GMFERNANDES António Manuel De A1900021POR2409S50AAx Portugal / Atlantidiag
2
IMLOEFFLER Stefan4603257GER2401S50A
3
NMMARTINS Bruno André Leite1942255POR2223U18AA.Xat - Montemor-O-Novo
4
FMSANTOS António M L F Pereira1900161POR2121S50AGx Alekhine
5
SILVA Gonçalo nuno Neto Pires1915100POR2094AGd Ferroviarios Barreiro
6
EGGERT Alberto4139500RUS2088AAmadora Xadrez
7
GUERREIRO Nuno Ricardo De Jes1903012POR2082AAdrc Mata De Benfica
8
PIRES Emanuel João Robarts1914715POR2079AAmadora Xadrez
9
GONCALVES Samuel Jesus Pereir1945130POR1879U16AGd Ferroviarios Barreiro
10
RIBEIRO Duarte Carrico Pedro1901419POR1878AA.Xat - Montemor-O-Novo
11
ROCHA Manuel Fernando Teixeir1904930POR1756S50AG D Ramiro José
12
BATISTA Sandro Manuel Almeida1908561POR1719ACx Sintra
13
CARDOSO Miguel Sanchez1904280POR1711AEstrelas S. João Brito
14
COUNHAGO Edgar Jorge Luz C S1964275POR1710S50AClube Edp
15
ALVES Ricardo Vicente Aleixo1933825POR1694BCa Campo Ourique
16
MARTINS José Carlos Caetano1946005POR1686U16BAx Portugal / Atlantidiag
17
BÁRTOLO Filipe Diogo Correia1942565POR1651U14BGx Alekhine
18
MARQUES Afonso Mendes Pereira1947184POR1619U14BCxae Filipa De Lencastre
19
GAVIEIRO Artur Manuel De Carv1905210POR1564S50BEstrelas S. João Brito
20
GONÇALVES Carlos Manuel Marqu1912879POR1545S50BClube Edp
21
FERREIRA Nuno David Oliveira1951513POR1538U18BAx Portugal / Atlantidiag
22
FARIAS David Nuno Moita Estev1955004POR1509U12BCx Colégio Português
23
CORREIA Pedro Mourao Soares1959522POR1506S50BAx Portugal / Atlantidiag
24
SIMÕES Ana Bravo1912844POR1499wCClube Peões Da Caparica
25
CAEIRO Vitor Cristiano Dos An1909665POR1490CJuventude Sport Clube
26
FERREIRA Miguel Limão1952137POR1474CG D Ramiro José
27
NUNES Adelino Victor1908111POR1472S65CAdrc Mata De Benfica
28
SARAIVA Hugo Alexandre Coelho1911783POR1472CCx Damas Amadora
29
SARAIVA Henrique Pedro Fradinho1965166POR1425CCa Campo Ourique
30
SOUSA João Rui Gonçalves De1911961POR1406CCx Montemor-O-Velho/Ctga
31
ABDURRAMANE Dánial Germano1962523POR1403U16CAx Portugal / Atlantidiag
32
MELO Fernando José Soares1950371POR1338CAx Portugal / Atlantidiag
33
FLORISSI Aldo28513428ITA1316S50DGx Alekhine
34
CAMPOS Carlos Alberto Viegas1906445POR1310S65DG D Ramiro José
35
MARTINS Domingos António Melã1947389POR1242S65DG D Ramiro José
36
MAISSA Susana Flora Cesana1954202POR1224wS50DClube Edp
37
YEPES GONZALEZ José Francisco1965328VEN1199DG D Ramiro José
38
LIXA Alberto Joaquim Pisco1943332POR1131S50DAx Portugal / Atlantidiag
39
MOURA Miguel Tiago Rito1963430POR1040DAx Portugal / Atlantidiag
40
ASSUNÇÃO João Miguel Brito De1965700POR0DAm 1º De Junho De 1893
41
SILVA Filipe Manuel Jácome LeitPOR0DAx Portugal / Atlantidiag