Torneo de Ajedrez Activo Jóvenes Talentos S8 a S18 (Event Code 237026)

OrganitzadorCLUB DE AJEDREZ VILLA DE TEROR - CENTRO GOYA
FederacióEspanya ( ESP )
Director del torneigD. Diego Aurelio Casimiro Cabrera (ID 24500143)
Àrbitre principalAAC Ruiz Delgado, Basilio (ID 32011180)
Deputy ArbiterAIC De La Hoz Sanchez, Ruben (ID 22242910)
Control de temps20 minutos por jugador a finish
SeuCentro Comercial el Muelle, 2ª planta, Las Palmas de GC
Rating calculationFIDE
Data2019/11/30
Mitjana d'Elo1083
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització02.12.2019 16:36:17, Creador/Darrera càrrega: spanish federation (arbiter comitee)

Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, No se'n mostren senyeres , Link tournament to the tournament calendar
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Classificació final després de 8 rondes, Taula creuada de classificació final després de 8 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8/8 , Sense emparellar
Galeria de fotosMostrar Galeria de fotos
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm. NomFideIDFEDEloSexeTipusGrClub/Ciutat
1
Marrero Rodriguez Jorge24577448ESP1495U12Panaderia Pulido
2
Rivero Castellano Carlos Jesus24562491ESP1487U14Panaderia Pulido
3
Rivero Pena Gara Del Pino32089953ESP1414wU18Panaderia Pulido
4
Gonzalez Sastron David24530360ESP1394U14Panaderia Pulido
5
Hu Yuxin54588790ESP1357U16Maspalomas
6
Cruz Goyes Cristian54546958ESP1339U18Maspalomas
7
Rivero Pena Himar24530298ESP1338U14Panaderia Pulido
8
Sebesan Ionut-Razvan54588774ESP1313U18Maspalomas
9
Felgueroso Monzon Carla24568406ESP1298wU12Panaderia Pulido
10
Bhagwandas Prateek Pritam54547091ESP1279U18Maspalomas
11
Gonzalez Sastron Pablo24530379ESP1278U14Panaderia Pulido
12
Gonzalez Gonzalez Tanausu24562416ESP1184U14Fundacion La Caja
13
Blanco Garcia Bajo David54583950ESP1154U08Fundacion La Caja
14
Mayor Viera Aaron24568376ESP1064U12Panaderia Pulido
15
Garcia Rodriguez Adriana54567165ESP1062wU08Hotel Avenida
16
Rivero Castellano Raquel54525420ESP1052wU10Panaderia Pulido
17
Perdomo Leon Isaac Unai24599530ESP1040U10Hotel Avenida
18
Caraballo Diaz Angel54709342ESP1003U08Fundacion La Caja
19
Abengoza Estevez Daniela54709296ESP0wU12Fundacion La Caja
20
Abengoza Estevez Yunaisi54709300ESP0wU10Fundacion La Caja
21
Basterra Eguiron Carlos54552834ESP0U10Liceo Frances
22
Borrega Leal Fabiana54736862ESP0wU12Centro Goya
23
Brito Martin Juan Ignacio54718864ESP0U12Nta Sra del Carmen
24
Cabrera Reyes Alberto54723728ESP0U08La Palma
25
Calatayud Anoro Bertrand54595398ESP0U08Dominicas
26
Centeno Ayson Victoria Vida54734312ESP0wU12Centro Goya
27
Crespo Herrera Nayara54736854ESP0wU12Centro Goya
28
Cumplido Dominguez Clara54736811ESP0wU08Dominicas
29
Cumplido Dominguez Sofia54736820ESP0wU08Dominicas
30
Darias Baena Eduardo54736846ESP0U18Centro Goya
31
Diaz Ventura Veronica De Los Angeles54719097ESP0wU10Nta Sra del Carmen
32
Dominno Centeno Katrina Shane54736870ESP0wU12Centro Goya
33
Duran Alonso Gabriel54551790ESP0U10Dominicas
34
Esteban Yance Santiago54503710ESP0U10Panaderia Pulido
35
Fleitas Ocampo Nuno54531837ESP0U10Liceo Frances
36
Flynn Marrero Alba54736790ESP0wU08Dominicas
37
Flynn Marrero Liam54595401ESP0U08Dominicas
38
Gil Santana Pablo54588820ESP0U08Maspalomas
39
Gil Santana Ruben54588839ESP0U08Maspalomas
40
Gonzalez Henriquez Alvaro54525403ESP0U10Panaderia Pulido
41
Gonzalez Hernandez Antonio I.54736889ESP0U12Centro Goya
42
Gutierrez Ventura Aitor54722462ESP0U10Nta Sra del Carmen
43
Herrera Sanchez Jose Antonio54720761ESP0U08Nta Sra del Carmen
44
Jimenez Espino Juan Carlos54560250ESP0U08Dominicas
45
Lopez Marrero Alvaro54700450ESP0U08Fundacion La Caja
46
Martel Fernandez Caleb54711975ESP0U12Telde Los Llanos
47
Mayor Velarde Carlos Arturo54551803ESP0U10Dominicas
48
Mejia Paz Alfredo54736897ESP0U12Centro Goya
49
Merino Perez Diego54559243ESP0U10Dominicas
50
Merino Perez Myriam54736803ESP0wU08Dominicas
51
Noda Flores Izhan54710855ESP0U08Fundacion La Caja
52
Salazar De Leon Roberto54728991ESP0U14Centro Goya
53
Sosa Rodriguez Aimar54559235ESP0U08Club Ajedrez Guia
54
Squaglia Aboumedlej Jorge54719232ESP0U10Nta Sra del Carmen
55
Vega Alba Angel54736781ESP0U12Centro Goya