Mistrovství Čech do 10 let

Poslední aktualizace10.11.2019 20:42:01, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeU10, U8, Cascade OPEN
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgpohlavíKlub/Místo
1Martirosyan David23714980CZE1568ŠK Dopravní podnik Praha
2Starý Vojtěch399817CZE15012222 ŠK Polabiny, z.s.
3Popov Roman23732580CZE1477Unichess
4Roubal Matyáš23727152CZE1477ŠK Sokol Klatovy
5Gorej Vojtěch23714573CZE1397SK Děčín
6Jun Rostislav23719524CZE1378TJ CHS Chotěboř
7Tejnor Martin23726660CZE1374ŠACHklub Písek
8Váňa Jan23726016CZE1367ŠK Tachov
9Chon Jeremy23731559CZE1341TJ Bohemians Praha
10Bělaška Václav23726881CZE1295TJ Desko Liberec
11Švadlenka Dominik23716258CZE1294TJ Kobylisy
12Topenčík Bruno23716550CZE1284ŠK Spartak Čelákovice
13Bělaška Adam23726873CZE1283TJ Desko Liberec
14Jaroš MichalCZE1269ŠACHklub Tábor z.s.
15Melnikov Ivan23716754CZE1264TJ Bohemians Praha
16Ocelák Lukáš23728817CZE1260ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
17Policar Martin23734868CZE1252TJ Spartak Pelhřimov
18Bludský Hynek23724447CZE1250ŠK 64 Plzeň
19Bludský Vít23724455CZE1250ŠK 64 Plzeň
20Krautschneider Daniel Jan23726008CZE1250Region Panda, z.s.
21Stefaniv Vladyslav23728825CZE1250ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
22Berkovec Jakub23727080CZE1245Šachová akademie VŠTE, z.s.
23Hrdlička Jan23722363CZE1239Šachový spolek Železné hory
24Ježek JakubCZE1238TJ Sokol Plzeň-Letná
25Komárek Tobiáš23726970CZE1233Jezdci Jundrov
26Mlýnek Jakub23712481CZE1215TJ Jawa Brodce
27Martínek Denis23716223CZE1212Šachový klub Bohnice
28Kroulík Václav23725478CZE1194Region Panda, z.s.
29Slívová Linda23709294CZE1187wŠK Teplice
30Pásek Josef23715324CZE1176TJ Bohemians Praha
31Day Sophia Olivia23726709CZE1160wKlub šachistů Říčany 1925
32Zimovčák Kryštof23735368CZE1147ŠK Kapličák Liberec, spolek
33Kubíčková LindaCZE1141wŠK Spartak Čelákovice
34Gregor AlexandrCZE1131QCC České Budějovice
35Veverka Max23725885CZE1128Sokol Tábor
36Čajka Richard23724013CZE1127Šachy Štěpán
37Ausperger Vít23732806CZE1118TJ Desko Liberec
38Petrík Jozef23722002CZE1104Šachový klub při DDM Litomyšl
39Bažant František23734922CZE1100Region Panda, z.s.
40Mikulka Martin Michael23730803CZE1100ŠK Spartak Ústí nad Labem
41Snopek Jan23734914CZE1100Region Panda, z.s.
42Zelba Josef23737743CZE1088Šachový klub Lípa, z.s.
43Němec Mikuláš23725737CZE1087Klub šachistů Říčany 1925
44Zrůst Aleš23730900CZE1087ŠK Spartak Chodov
45Lukášková Ellen23729929CZE1076wŠachový klub Lípa, z.s.
46Kammová KateřinaCZE1074wŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
47Sikora JakubCZE1071TJ Slovan Varnsdorf z.s.
48Bidrman ZdeněkCZE1058TJ Slovan Varnsdorf z.s.
49Marešová Denisa23734698CZE1058wŠK 64 Plzeň
50Sboev Kirill23732245CZE1053ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar
51Štědrová JolanaCZE1046wTJ Kavalier Sázava z.s.
52Hůlka Vít23726890CZE1033ŠK Česká Lípa, zapsaný spolek
53Husová Adina23733829CZE0wUnichess
54Katasonova Olga23734981CZE0wUnichess
55Kupčík KamilCZE0Sokol Brandýs nad Labem
56Lédlová KristýnaCZE0w2222 ŠK Polabiny, z.s.
57Lesage DavidCZE0ŠK Česká Lípa, zapsaný spolek
58Peňáz JakubCZE0Šachový klub při DDM Litomyšl
59Stehlíková VanessaCZE0w2222 ŠK Polabiny, z.s.
60Stibor Ondřej23732571CZE0SK Šachy Chlumec