Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

OPEN Senica 2011

Poslední aktualizace28.08.2011 13:41:59, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1GMKislinsky AlexeyUKR2521
2GMAndreev EduardUKR2458
3IMHausner IvanCZE2419
4IMJasny StanislavCZE2366
5IMDmitrenko ViktorUKR2353
6IMBanas JanSVK2320Sk Slovan Bratislava
7FMStraka JozefSVK2305Tj Slavia Caissa Cadca
8IMChudinovskikh Alexander MRUS2302
9FMBednar JaromirSVK2292Msk Martin
10Pagerka MartinSVK2223Sk Osuske
11FMVogel JaapNED2221
12Sosovicka JurajSVK2175Sk Strelec Devinska Nova Ves
13Polacik IgorSVK2165Sk Doprastav Bratislava
14Birkenmaier RainerGER2152
15Cajka TiborSVK2146Sk Osuske
16Hecko DusanSVK2123Sk Osuske
17Vacek OndrejSVK2111Tj Slavia Tu Zvolen
18Chovanec VladimirSVK2086Slavia Stu Bratislava
19Aglave ArnaudBEL2081
20Goossens RoelBEL2079
21Helsen SteffBEL2076
22Kimerling MartinSVK2047Ksn Bratislava
23Milovnik JurajSVK2045So Central Zilina
24Steppuhn ThomasGER2045
25Pribila GerhardSVK2036Sk Nafta Gbely
26Szirmai EmilCZE2005
27Pechac JergusSVK1999Tj Mladost Zilina
28Svoboda AdamSVK1967Lokomotiva Trnava
29Sebo ViktorSVK1966Ksn Bratislava
30Haring ViktorSVK1964Sk Th Junior Banska Bystrica
31Sosovicka MatejSVK1963Sk Strelec Devinska Nova Ves
32Danada TomasSVK1960Sk Doprastav Bratislava
33Ostrochovsky AntonSVK1945Tzob Bytca
34Spacek OliverSVK1944Sk Osuske
35Jozefek MichalSVK1931Sk Osuske
36Hrubsa MarianSVK1929Sk Skalica
37Hros RomanSVK1917Liptovska Sachova Skola
38Kubik MichaelCZE1913
39Galbavy DusanSVK1907So Central Zilina
40Sklars TomasSVK1886Ksn Bratislava
41Zielinski AndrzejPOL1881
42Otepka VladimirSVK1878So Spartak Myjava
43Skapikova LubicaSVK1867Sk Senica
44Olvecky JaroslavSVK1865Sk Doprastav Bratislava
45Vach JozefSVK1861Sk Skalica
46Kerdik AdamSVK1847Liptovska Sachova Skola
47Valla TomasSVK1846Sk Nafta Gbely
48Wasik JozefPOL1838
49Paulicka IvanSVK1836Sk Slovan Bratislava
50Petras MarianSVK1832Liptovska Sachova Skola
51Janke GeorgGER1804
52Nemeckayova MonikaSVK1772Sk Osuske
53Jablonicky MartinSVK1760Sk Komplet Modranka
54Spacek MarcelSVK1747Sk Osuske
55Karas MarekSVK1741Sk Doprastav Bratislava
56Adamciak TomasSVK1737Liptovska Sachova Skola
57Berger PatrikSVK1731Sk Skalica
58Gasa PatrikSVK1727Sk Osuske
59Kastler PeterSVK1720Sk Nafta Gbely
60Gallik DaliborSVK1710Skm Cvc Spisska Stara Ves
61Sukopcak MiroslavSVK1709Sk Slovakia Senica
62Diviak PeterSVK1573Sk Osuske
63Jarabek MilanSVK1532Sk Skalica
64Gavlas JakubSVK1464Sk Osuske
65Huchler HaraldGER1456
66Pericka PavolSVK1768Sk Osuske
67Nemeckay RastislavSVK1761Sk Osuske
68Konkol EmilSVK1716Sk Ruzomberok
69Ocko MartinSVK1523Sk Osuske
70Haring FilipSVK1497Sk Th Junior Banska Bystrica
71Klimes JurajSVK1487Sk Stefanov
72Koperdak JozefSVK1416Sk Levice
73Chovan MilanSVK1364Nitriansky Sachovy Klub Nitra
74Celustkova LubicaSVK1354Sk Stefanov
75Konkolova NikolaSVK1296Sk Ruzomberok
76Sahidi SamirSVK1288Sk Komplet Modranka
77Brath ZdenoSVK1000Sk Osuske
78Kratochvil PatrikSVK1000Sk Kohlweg Bodo Stankovany