Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství Čech mládeže v šachu 2019 - HD12

Poslední aktualizace02.11.2019 12:40:59, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgNpohlavíKlub/Místo
1Day TobiášCZE1752Klub šachistů Říčany 1925
2Zelba LukášCZE1751Šachový klub Lípa, z.s.
3Veverka VladimírCZE1715ŠK Teplice
4Souček JanCZE1678Šachy Štěpán
5Pressler TobiasCZE1617Klub šachistů Říčany 1925
6Bárta DavidCZE1613Šachová akademie VŠTE, z.s.
7Tesař JakubCZE1584Unichess
8Martirosyan DavidCZE1568ŠK Dopravní podnik Praha
9Dudková JosefínaCZE1566wTJ Jawa Brodce
10Bouška JiříCZE15512222 ŠK Polabiny, z.s.
11Svoboda DanielCZE1525Unichess
12Barták JosefCZE1517ŠK Řevnice
13Tichý TomášCZE1506TJ Bohemians Praha
14Dušánek MichalCZE1483Region Panda, z.s.
15Popov RomanCZE1477Unichess
16Roubal MatyášCZE1477ŠK Sokol Klatovy
17Táborský VáclavCZE1449ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
18Stein MichaelCZE1445TJ Spartak Vlašim
19Garabik MarekCZE1435Šachová akademie VŠTE, z.s.
20Mikoláš PetrCZE1433TJ Klášterec nad Ohří
21Hrbek JáchymCZE1422Šachy Štěpán
22Vyšinský OtakarCZE1416ŠK Řevnice
23Bukvaj MartinCZE1413ŠK Sokol Klatovy
24Sedmihradský TomášCZE1401ŠK Spartak Čelákovice
25Jun RobertCZE1395TJ CHS Chotěboř
26Jun RostislavCZE1378TJ CHS Chotěboř
27Hrabě KristiánCZE1367ŠK Praha-Smíchov
28Váňa JanCZE1367ŠK Tachov
29Kučina OndřejCZE1359Šachový klub Frýdlant, z.s.
30Levitner MatějCZE1358Šachový klub Lípa, z.s.
31Cinková VickyCZE1345wŠachová akademie VŠTE, z.s.
32Pech MichalCZE1340ŠK Spartak Chodov
33Mrázek AdamCZE1339ŠK Spartak Čelákovice
34Andrle FilipCZE1334TJ Kobylisy
35Dobsa EmmaCZE1324wUnichess
36Křivánek DaliborCZE1309Šachová škola STAMAT, z.s.
37Veverková DorotaCZE1305wSokol Tábor
38Langmaier MichalCZE1304TJ KRALUPY, z.s.
39Bělaška VáclavCZE1295TJ Desko Liberec
40Janoušková AdélaCZE1295wŠK Líně
41Ocelák DavidCZE1295ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
42Topenčík BrunoCZE1284ŠK Spartak Čelákovice
43Bělaška AdamCZE1283TJ Desko Liberec
44Maršík OndřejCZE1283TJ Desko Liberec
45Svoboda OndřejCZE1265ŠŠPM Lipky HK
46Hejda OndřejCZE1264Šachová akademie VŠTE, z.s.
47Šlosar JanCZE12632222 ŠK Polabiny, z.s.
48Procházka MatějCZE1260Klub šachistů Říčany 1925
49Jakubec VítCZE1239Šachový klub Jičín z.s.
50Velkoborský TadeášCZE1235ŠK Sokol Klatovy
51Kodetová AdrianaCZE1230wŠK Karlovy Vary
52Krupka AlešCZE1224ŠK UNION Louny
53Hrubý FilipCZE1215Sokol Buštěhrad
54Kroulík VáclavCZE1194Region Panda, z.s.
55Mauer PavelCZE1192Šachový klub Frýdlant, z.s.
56Tegda VojtěchCZE1182Karlovarský šachklub Tietz
57Večeř MartinCZE1175TJ Lanškroun
58Mauder KarelCZE1172ŠK Kapličák Liberec, spolek
59David OndřejCZE1163ŠK Spartak Ústí nad Labem
60Slánský JáchymCZE1162Šachová škola STAMAT, z.s.
61Day Sophia OliviaCZE1160wKlub šachistů Říčany 1925
62Rousková AnežkaCZE1148wUnichess
63Hrbková JohanaCZE1146wŠachy Štěpán
64Tůma HugoCZE1146QCC České Budějovice
65Veverka MaxCZE1128Sokol Tábor
66Kaplanová DominikaCZE1127wŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
67Volf VojtěchCZE1124Sokol Tábor
68Myšková VeronikaCZE1121wKlub šachistů Říčany 1925
69Hujerová MelisaCZE1100wŠACHklub Tábor z.s.
70Mikulka Martin MichaelCZE1100ŠK Spartak Ústí nad Labem
71Souralová JanaCZE1100wSK OAZA Praha
72Večeřová HanaCZE1100wTJ Lanškroun
73Kupčíková NelaCZE1084wSokol Brandýs nad Labem
74Oceláková LucieCZE1075wUnichess
75Svrchokrylová LudmilaCZE1070wŠACHklub Tábor z.s.
76Žilavá LucieCZE1046wŠACHklub Tábor z.s.
77Horák ProkopCZE10422222 ŠK Polabiny, z.s.
78Dominiková DenisaCZE1036wSokol Domažlice
79Floriánová BarboraCZE0wŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
80Martinkovičová NelaCZE0wŠACHklub Tábor z.s.
81Souralová AlenaCZE0wSK OAZA Praha
82Svačinová ValentýnaCZE0wSK OAZA Praha