Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství Čech mládeže v šachu 2019 - HD14

Poslední aktualizace02.11.2019 14:00:19, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgFIDEpohlavíKlub/Místo
1Hák DavidCZE2018ŠACHklub Tábor z.s.
2Hlavina MatoušCZE1983ŠK Sokol Klatovy
3Šmolík JáchymCZE1900Klub šachistů Říčany 1925
4Souček PetrCZE1816Unichess
5Winter OndřejCZE18062222 ŠK Polabiny, z.s.
6Václavík JanCZE1797ŠK Teplice
7Procházka VojtěchCZE1763Unichess
8Stoček MartinCZE17262222 ŠK Polabiny, z.s.
9Pražák DanielCZE1725Šachová akademie VŠTE, z.s.
10Papoušek MichalCZE17171. Novoborský ŠK
11Werner Hong Quan DanCZE1699ŠK Spartak Ústí nad Labem
12Stejskal MichalCZE1691TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší
13Beneš JáchymCZE1656TJ Kobylisy
14Jirásko MiroslavCZE1640CHESS MOST
15Pecka JanCZE1634Sokol Brandýs nad Labem
16Vilímek VítCZE1631ŠK Líně
17Záluský MatějCZE1617ŠACHklub Písek
18Dolenský FilipCZE1609ŠK Libštát
19Juchelka MarekCZE16042222 ŠK Polabiny, z.s.
20Ďuriančík MichalCZE1593ŠK Svitavy
21Pejřimovská Viola RubyCZE1583wTJ CHS Chotěboř
22Le Anh DungCZE1575Klub šachistů Říčany 1925
23Bednář MilošCZE1573ŠŠPM Lipky HK
24Zelbová LadaCZE1571wŠachový klub Lípa, z.s.
25Šíp MarekCZE1553ŠK Spartak Ústí nad Labem
26Šimůnek Jakub ŠimonCZE1543Šachová akademie VŠTE, z.s.
27Dedek JanCZE1542ŠŠPM Lipky HK
28Svačina TobiášCZE1538SK OAZA Praha
29Nagyová DanielaCZE1532wQCC České Budějovice
30Martinková MagdalenaCZE1519wSK OAZA Praha
31Zemanová NikolaCZE1490wŠACHklub Tábor z.s.
32Mádle RobinCZE1481TJ Bohemians Praha
33Šťastný ŠimonCZE1474Sokol Bakov nad Jizerou
34Marková KarolínaCZE1455wŠachy Štěpán
35Kasík DenisCZE1450ŠK Sokol Klatovy
36Steinbauer SebastiánCZE1450ŠACHklub Tábor z.s.
37Pejřimovský Tadeáš RubelCZE1444TJ CHS Chotěboř
38Špička PetrCZE1433ŠK Karlovy Vary
39Fotr MichalCZE1430TJ Desko Liberec
40Cába AdamCZE1399Sokol Buštěhrad
41Seidl JanCZE1396TJ KRALUPY, z.s.
42Švejda KarelCZE1389QCC České Budějovice
43Dejmek TomášCZE0TJ Sparta Kutná Hora
44Hauser MatthiasCZE1383TJ Desko Liberec
45Červenka JakubCZE1378ŠK Spartak Chodov
46Šulcová Tereza RadmilaCZE1369w2222 ŠK Polabiny, z.s.
47Rezek FilipCZE1368SK OAZA Praha
48Svoboda JanCZE1368TJ Jawa Brodce
49Nešpůrek JakubCZE1365Šachový spolek Železné hory
50Kodet JaromírCZE1362ŠK Karlovy Vary
51Valdman JakubCZE1357ŠK Líně
52Písař TomášCZE1355TJ Bohemians Praha
53Očenášek JanCZE1351Karlovarský šachklub Tietz
54Havelková BeátaCZE1328wQCC České Budějovice
55Jirotová EliškaCZE1305wKlub šachistů Štětí
56Handlovský JáchymCZE1275Sokol Domažlice
57Čermák FilipCZE0ŠK Medvědi Zvole
58Mrkvan FrantišekCZE1244ŠK Spartak Ústí nad Labem
59Jirásek OskarCZE1198TJ Desko Liberec
60Glasbergerová LucieCZE1150wKlub šachistů Říčany 1925
61Čermáková LauraCZE1136wQCC České Budějovice
62Šafářová Anna MarieCZE0wŠK 64 Plzeň
63Sehnoutková LauraCZE1110wKlub šachistů Říčany 1925
64Bezděk TomášCZE1104TJ KRALUPY, z.s.
65Mácová MarkétaCZE0wŠACHklub Tábor z.s.
66Müllerová Karina NelaCZE0wŠK Spartak Čelákovice
67Jandová ZuzanaCZE0wŠK Spartak Čelákovice
68Kalousová EvaCZE0wTJ Lanškroun
69Mehesová VeronikaCZE1059wSokol Buštěhrad
70Křenová NatálieCZE0wŠK 64 Plzeň
71Šedá MichaelaCZE1038wKarlovarský šachklub Tietz
72Pravdová TerezaCZE1035wKlub šachistů Říčany 1925
73Ryglová TerezaCZE0wŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
74Hladíková KarinCZE0wŠACHklub Tábor z.s.