Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

VELKÁ CENA MOSTU v rapid šachu čtyřčlenných družstev 2019 VII. ročník šachového turnaje - Memoriál Antonína Rakušana

Poslední aktualizace19.10.2019 16:23:23, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  8. ŠK Spartak Ústí n.L. B (Rtg prům.:1316, PH 1: 14,5 / PH 2: 85)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Hampl Nikola1385CZE3972881½010002,571490
2Kerej Junus Tuleugaliuly1289CZE11101004,071322
3Rejzek Jáchym1389CZE2372177410010002,071277
4David Ondřej1200CZE2371127210111116,071075

Info o hráči

Hampl Nikola 1385 CZE Rp:1376
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
158Očenáš František Filip1068CZE3,0s 11
229Werner Hong Quan Dan1696CZE5,0w ½1
345Jirásko Miroslav1581CZE5,0s 01
419Čajka Richard1216CZE3,5w 11
551Václavík Jan1755CZE5,0w 01
613Šťastný Jakub1676CZE7,0s 01
75Kleker Jiří1440CZE3,0s 01
Kerej Junus Tuleugaliuly 1289 CZE Rp:1396
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
159Očenášová Lucie1096CZE2,0w 12
230Toman Jan1532CZE4,0s 12
317Jindra Jakub1057CZE1,0w 12
420Hrbková Johana1111CZE5,0s 02
563Veverka Vladimír1590CZE4,0s 12
614Lieber Lukáš1533CZE7,0w 02
77Jirotová Eliška1333CZE4,0w 02
Rejzek Jáchym 1389 CZE Rp:1089
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
161Do Tuan Hung0CZE2,0s 13
231Mrkvan František1428CZE6,5w 03
350Machka Vít0CZE4,0s 03
421Yeats Alfred1059CZE4,0w 13
552Semová Lada1424CZE5,0w 03
615Mikoláš Petr1466CZE4,0s 03
76Lev Lukáš1565CZE5,5s 03
David Ondřej 1200 CZE Rp:1414
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
160Pham Quan Nam Phong0CZE0,0w 14
232Mikulka Martin Michael1170CZE5,0s 04
318Rodig Filip0CZE4,0w 14
422Hromadová Aneta Emma0CZE4,0s 14
553Burger Jonáš1283CZE6,0s 14
616Kalynčuková Kateřina1073CZE1,0w 14
78Kulhavý Jiří0CZE3,0w 14

Nasazení hráčů

1. Kolo
Šach.13  Teplice - Ústí KOMBIELO-5  ŠK Spartak Ústí n.L. BELO0 : 4
5.1
Očenáš, František Filip
1068-
Hampl, Nikola
13850 - 1
5.2
Očenášová, Lucie
1096-
Kerej, Junus Tuleugaliuly
12890 - 1
5.3
Do, Tuan Hung
0-
Rejzek, Jáchym
13890 - 1
5.4
Pham Quan, Nam Phong
0-
David, Ondřej
12000 - 1
2. Kolo
Šach.5  ŠK Spartak Ústí n.L. BELO-2  ŠK Spartak Ústí n.L. AELO1½:2½
2.1
Hampl, Nikola
1385-
Werner, Hong Quan Dan
1696½ - ½
2.2
Kerej, Junus Tuleugaliuly
1289-
Toman, Jan
15321 - 0
2.3
Rejzek, Jáchym
1389-
Mrkvan, František
14280 - 1
2.4
David, Ondřej
1200-
Mikulka, Martin Michael
11700 - 1
3. Kolo
Šach.8  Klášterec - Děčín KOMBIELO-5  ŠK Spartak Ústí n.L. BELO2 : 2
3.1
Jirásko, Miroslav
1581-
Hampl, Nikola
13851 - 0
3.2
Jindra, Jakub
1057-
Kerej, Junus Tuleugaliuly
12890 - 1
3.3
Machka, Vít
0-
Rejzek, Jáchym
13891 - 0
3.4
Rodig, Filip
0-
David, Ondřej
12000 - 1
4. Kolo
Šach.5  ŠK Spartak Ústí n.L. BELO-9  Šachy Štěpán „A“ELO3 : 1
3.1
Hampl, Nikola
1385-
Čajka, Richard
12161 - 0
3.2
Kerej, Junus Tuleugaliuly
1289-
Hrbková, Johana
11110 - 1
3.3
Rejzek, Jáchym
1389-
Yeats, Alfred
10591 - 0
3.4
David, Ondřej
1200-
Hromadová, Aneta Emma
01 - 0
5. Kolo
Šach.5  ŠK Spartak Ústí n.L. BELO-1  ŠK Teplice „A“ELO2 : 2
2.1
Hampl, Nikola
1385-
Václavík, Jan
17550 - 1
2.2
Kerej, Junus Tuleugaliuly
1289-
Veverka, Vladimír
15901 - 0
2.3
Rejzek, Jáchym
1389-
Semová, Lada
14240 - 1
2.4
David, Ondřej
1200-
Burger, Jonáš
12831 - 0
6. Kolo
Šach.3  TJ DDM Klášterec n/Ohří „A“ELO-5  ŠK Spartak Ústí n.L. BELO3 : 1
3.1
Šťastný, Jakub
1676-
Hampl, Nikola
13851 - 0
3.2
Lieber, Lukáš
1533-
Kerej, Junus Tuleugaliuly
12891 - 0
3.3
Mikoláš, Petr
1466-
Rejzek, Jáchym
13891 - 0
3.4
Kalynčuková, Kateřina
1073-
David, Ondřej
12000 - 1
7. Kolo
Šach.4  KŠ Štětí „A“ELO-5  ŠK Spartak Ústí n.L. BELO3 : 1
4.1
Kleker, Jiří
1440-
Hampl, Nikola
13851 - 0
4.2
Jirotová, Eliška
1333-
Kerej, Junus Tuleugaliuly
12891 - 0
4.3
Lev, Lukáš
1565-
Rejzek, Jáchym
13891 - 0
4.4
Kulhavý, Jiří
0-
David, Ondřej
12000 - 1