Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:


ukáž detaily turnaja
 

Majstrovstvá obvodu BA3 žiakov a žiačok ZŠ + Račianska veža 2019 - chlapci

Posledná aktualizácia 23.10.2019 15:54:40, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloGrKlub
1Bochnička Vladimír14943450BA32012ŠpMND a G, Teplická 7
2Dolník Michal73620599BA31362ZŠ s MŠ, Za kasárňou
3Čižmár Tomáš73619167BA31337ŠpMND a G, Teplická 7
4Šoltys Oliver14945339BA31299ŠpMND a G, Teplická 7
5Kopča Peter73620602BA31193RaSpoj. škola de La Salle, Čachticka
6Livňanský Michal73622885BA31184ZŠ s MŠ, Česká 10
7Kriško Vladimír14961903BA31159ZŠ K. Brúderovej, Osloboditeľská 1,
8Pisarčík Richard14967499BA31055RaZŠ s MŠ J. A. Komenského, Hubeného
9Čutka Pavol73619175BA31006ZŠ s MŠ, Riazanska 75
10Benda Peter14969122BA31000RaZákladná škola, Tbiliská 4
11Bezák Samuel14968630BA31000RaZŠ s MŠ J. A. Komenského, Hubeného
12Hanzal Filip73622940BA31000RaZŠ s MŠ J. A. Komenského, Hubeného
13Kajaba Matúš73622907BA31000RaZŠ s MŠ J. A. Komenského, Hubeného
14Kozub Lukáš73622990BA31000ZŠ s MŠ, Za kasárňou
15Livňanský Tomáš14967634BA31000ZŠ s MŠ, Česká 10
16Maťo Sebastián73606782BA31000ZŠ s MŠ, Za kasárňou
17Nedeliak Matej73623016BA31000RaZákladná škola, Tbiliská 4
18Nedeliak Oliver73623024BA31000RaZákladná škola, Tbiliská 4
19Streška Sebastián14968444BA31000RaZŠ s MŠ J. A. Komenského, Hubeného
20Vachuda Alex14969130BA31000RaZákladná škola, Tbiliská 4
21Vrábeľ Michal Juraj73622877BA31000RaZŠ s MŠ J. A. Komenského, Hubeného
22Bednárik OliverBA30ZŠ s MŠ, Za kasárňou
23Bodiš Sebastián SamuelBA30ZŠ K. Brúderovej, Osloboditeľská 1,
24Brodek ErikBA30RaZákladná škola, Tbiliská 4
25Capík MartinBA30ZŠ s MŠ, Sibírska 39
26Čuban MichalBA30ZŠ s MŠ, Odborárska 2
27Čulen MatúšBA30ZŠ s MŠ, Za kasárňou
28Do Van TungBA30RaZákladná škola, Tbiliská 4
29Fajčík ViktorBA30RaZákladná škola, Tbiliská 4
30Fučík DanielBA30ZŠ s MŠ, Riazanska 75
31Gallo FilipBA30RaZákladná škola, Tbiliská 4
32Grman FilipBA30ZŠ s MŠ J. A. Komenského, Hubeného
33Jakubička AlexanderBA30ZŠ s MŠ, Cádrova 23
34Joniak LukášBA30ZŠ s MŠ, Cádrova 23
35Kapičák FilipBA30ŠpMND a G, Teplická 7
36Knap MatúšBA30RaSpoj. škola de La Salle, Čachticka
37Knotek OndrejBA30RaSpoj. škola de La Salle, Čachticka
38Korbaš MartinBA30ZŠ s MŠ, Odborárska 2
39Kovačič DamianBA30RaSpoj. škola de La Salle, Čachticka
40Krpelan FilipBA30ŠpMND a G, Teplická 7
41Lehocký JurajBA30ŠpMND a G, Teplická 7
42Marci MartinBA30ZŠ s MŠ, Odborárska 2
43Maskevich DanilaBA30ZŠ s MŠ, Riazanska 75
44Menčl JiříBA30RaZákladná škola, Tbiliská 4
45Nagy FilipBA30RaZákladná škola, Tbiliská 4
46Oganyan VartkesBA30RaZákladná škola, Tbiliská 4
47Pongó ÁronBA30ZŠ s MŠ, Za kasárňou
48Ravasz FilipBA30RaZákladná škola, Tbiliská 4
49Rigo LadislavBA30ZŠ s MŠ, Riazanska 75
50Rudolf DavidBA30RaZŠ s MŠ J. A. Komenského, Hubeného
51Rudolf JonatanBA30RaZŠ s MŠ J. A. Komenského, Hubeného
52Semančin JozefBA30ZŠ s MŠ, Odborárska 2
53Sirák IvanBA30RaSpoj. škola de La Salle, Čachticka
54Sirota Oskar AndrejBA30ZŠ s MŠ, Za kasárňou
55Skala ErikBA30ZŠ s MŠ, Za kasárňou
56Smutko MartinBA30ZŠ s MŠ, Riazanska 75
57Synovec NoelBA30RaZŠ s MŠ J. A. Komenského, Hubeného
58Ševcech MartinBA30ZŠ s MŠ, Riazanska 75
59Taufer AdamBA30RaSpoj. škola de La Salle, Čachticka
60Tevec MartinBA30ZŠ s MŠ, Cádrova 23
61Valent TheodorBA30ŠpMND a G, Teplická 7
62Vanko WilliamBA30ŠpMND a G, Teplická 7
63Varga JakubBA30ZŠ s MŠ, Riazanska 75
64Varchola ZoranBA30RaZákladná škola, Tbiliská 4
65Veleg RichardBA30RaSpoj. škola de La Salle, Čachticka
66Vu Duc Anh MartinBA30ZŠ s MŠ, Odborárska 2
67Zajac DavidBA30ZŠ s MŠ, Za kasárňou
68Zálešák RomanBA30RaZákladná škola, Tbiliská 4