Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Praha - 210. UniCredit Blitz Open (Velká cena ŠK Dopravní podnik Praha)

Poslední aktualizace23.11.2019 13:37:14, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 13 kolech

Poř.St.č. JménoTyppohlavíSkup.FEDRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 RpKrtg+/-
16
IMPřibyl JosefS65CZE21912237ŠK Dopravní podnik Praha11,50,099,5105,024202068,6
24
IMTričkov VasilCZE22502264TJ Bohemians Praha10,00,098,0103,523202026,2
31
FMKaras MarekSVK23712225ŠK Dopravní podnik Praha9,50,5102,5109,0227220-20,0
42
FMGregor JiříCZE22962181ŠK Mahrla Praha9,50,5101,0107,52274201,2
53
FMSlovák KiliánCZE22902211TJ Kobylisy Praha9,01,0103,5110,0225320-5,8
65
FMVrána FrantišekCZE22202216ŠK Staré Město9,00,0101,0106,522362012,4
714
Mach PetrU15CZE20051911Unichess Praha8,50,095,5101,021152042,0
87
CMBeneš PetrCZE21252120ŠK Dopravní podnik Praha8,00,099,0105,02102200,6
929
Ocelák JakubU15CZE17141714Unichess Praha8,00,095,5101,0208220110,6
1011
Bodický MichalCZE20792040ŠK Dopravní podnik Praha8,00,085,590,5189820-47,2
1119
Přibyl ViktorU15CZE19821859ŠK Dopravní podnik Praha8,00,084,588,5191720-11,8
1216
Semchiv EvgeniiMDA19861986Moldávie7,50,090,596,51972200,0
1330
Korniichuk OleksandrawUKR17111675Ukrajina7,50,090,095,519972086,0
1410
Toman JanCZE20902039ŠK Tachov7,50,089,094,5204420-10,6
1518
Růžička ZdeněkS65CZE19821946Šachový klub Loko Praha7,50,088,593,0195120-4,8
1623
WFMPřibylová SofiewCZE19382024ŠK Dopravní podnik Praha7,50,077,579,5182720-25,6
178
Hostička FrantišekS65CZE21102108ŠO TJ Tatran Prachatice7,00,089,095,0196220-40,8
189
Větrovský MichalCZE20912020Šachový klub Loko Praha7,00,087,093,0188520-57,8
1924
Klíma MatějCZE18261883Unichess Praha7,00,085,587,018622012,6
2012
Háse PavelCZE20172043ŠO Praga Praha7,00,083,588,5182020-55,8
2127
Bartoš MiroslavCZE17851847TJ Bohemians Praha7,00,083,084,018282012,8
2226
Zámorský LadislavCZE17941910Sportovní klub Kbely Praha7,00,081,086,01814205,8
2320
Šimeček BohumilCZE19781953Šachový klub Loko Praha7,00,080,084,0176720-59,8
2428
Dunder OndřejCZE17311601TJ Bohemians Praha7,00,079,083,0173420-0,6
2521
Groh JiříS65CZE19772060ŠK Sokol Vyšehrad Praha6,50,090,095,0194820-6,0
2615
Melich JindřichS65CZE19861950TJ Pankrác Praha6,50,088,594,0195620-6,2
2722
Vránová ZdeňkawCZE19451928ŠK Staré Město6,50,086,090,0191820-4,8
2817
Nedoma MarekCZE19842009ŠK Viktoria Žižkov Praha6,50,083,088,0182420-45,2
2935
Hanzlík AdamCZE16311666ŠK Řevnice6,50,082,087,018092048,2
3040
Juhaňák DanielU15CZE15131635Unichess Praha6,50,074,578,516052019,4
3136
Gorej VojtěchU15CZE16131660SK Děčín6,00,085,089,018312062,0
3234
Gubin MichailCZE16671742ŠK Praha-Smíchov6,00,084,588,518502052,4
3333
WFMModrová HanaS65wCZE16821636TJ Bohemians Praha6,00,082,084,01634202,8
3432
Barabas AlešCZE16901785ŠK Dopravní podnik Praha6,00,078,080,0162420-22,4
3546
Alidis MyronU15CZE14031501ŠK Molekula Praha6,00,077,582,516262064,6
3639
Rousek JanU15CZE15571552Unichess Praha6,00,076,581,016892035,6
3753
Ajayi MatthewCZE01000ŠK Sokol Vyšehrad Praha6,00,073,074,01549
3841
Vaško PavelS65CZE14931575TJ Bohemians Praha6,00,072,073,0150820-1,8
3925
Holub AdamU15CZE17991656Unichess Praha6,00,069,573,5154820-74,2
4031
Krňák VladimírS65CZE17001710TJ Sokol Praha-Vršovice6,00,068,069,5146420-72,6
4137
Englický PavelS65BEL16071664Belgie6,00,067,068,0154120-5,0
4243
Kormáňoš SamuelU15CZE14551380ŠK Dopravní podnik Praha6,00,066,067,014692022,6
4313
Bílý MichalCZE20071994Šachový klub Praha 45,50,095,0101,0190220-32,6
4442
Rous DominikU15CZE14821490ŠK Dopravní podnik Praha5,50,077,081,515882025,2
4538
Hoang Do Ba HuyU15CZE15831367ŠK Praha-Smíchov5,00,068,570,0142320-55,4
4644
Myslivec PavelS65CZE14281250ŠK Dopravní podnik Praha5,00,063,064,0142020-7,2
4748
Pásek JosefU15CZE12831140TJ Bohemians Praha5,00,063,064,0133400,0
4852
Vodička JanCZE01183Klub šachistů Říčany 19254,50,560,061,01285
4945
Harašta FrantišekS65CZE14071565ŠK Mahrla Praha4,50,559,560,5130520-34,4
5047
Veny JakubU15CZE13371264TJ Neratovice4,00,065,566,51385201,2
5149
Kraus PetrCZE12771394TJ Klášterec nad Ohří4,00,061,562,51296204,0
5250
Němec JakubCZE12041370Fatra Slavia Napajedla2,00,060,061,0108620-33,8
5351
Vávrová JiřinawCZE10201269Šachový klub Praha 41,50,059,060,0988203,6
5454
Brown Tomáš FrantišekCZE01000ŠK Dopravní podnik Praha1,00,060,061,5944

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 12.10.2020 09:16
PixFuture exclusive partner, tiráž