Doprovodný turnaj při KP družstev mládeže

Poslední aktualizace25.01.2020 15:50:39, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeKPI, KPIIA, KPIIB, KPIIC, KPDM, KPDM-dopr.turnaj, OP Brno-venkov, MP Brno-město, OP Znojmo
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečné pořadí po 9 kolech, Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Tabulka podle startovní listiny

Čís.JménoFED1.Rd2.Rd3.Rd4.Rd5.Rd6.Rd7.Rd8.Rd9.RdBodyPoř. PH 1  PH 2  PH 3 
1Výchopeň MartinCZE -0 -0 -0 33w1 -0 -0 -0 -0 -01,03233,026,04,50
2Šlahůnek MartinCZE 9w1 -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 -01,03333,025,53,00
3Provazník RafaelCZE -0 12b1 -0 28w1 31b0 -0 -0 -0 -02,01239,029,06,50
4Mojžíš MarekCZE -0 -0 -0 18b1 -0 -0 -0 -0 -01,03931,024,02,50
5Kunčická KláraCZE -0 35w1 8b1 -0 -0 -0 36b1 27w1 13b½4,5244,035,021,25
6Hladká LeontýnaCZE 11w1 9b1 12w1 -0 -0 -0 -0 -0 -03,0643,033,511,50
7Rudolf MartinCZE -0 20w1 -0 -0 -0 -0 47b1 -0 45b02,01438,029,58,50
8Klinkovský VojtěchCZE 35b1 -0 5w0 -0 -0 -0 23b1 -0 -02,01537,528,07,00
9Hlaváčikova LuciaCZE 2b0 6w0 33b0 21w1 -0 37b0 -0 -0 -01,02736,528,03,00
10Starý ŠimonCZE -0 -0 -0 25b1 37w0 29w1 -0 -0 -02,01636,527,56,00
11Jabůrek DavidCZE 6b0 19w0 -0 -0 -0 -0 44b1 34w1 -02,01836,027,58,00
12Pukowietz MarekCZE 20b1 3w0 6b0 -0 -0 -0 -0 -0 -01,02935,027,04,50
13Laxa MatějCZE 15w1 -0 -0 -0 32b1 -0 -0 -0 5w½2,51040,031,09,75
14Bany Jonáš TheodorCZE 28b1 -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 -01,03732,525,02,50
15Dorazilová KristýnaCZE 13b0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 -00,05527,521,00,00
16Hladký PetrCZE -0 -0 29w1 -0 36b0 32w1 -0 -0 -02,02134,527,05,00
17Jackovičová VeronikaCZE -0 -0 -0 30w0 29b0 26w1 -0 -0 -01,03632,525,03,50
18Kočí KateřinaCZE -0 -0 -0 4w0 34b0 39w1 41b0 23w0 53b01,02340,531,53,50
19Kubinec FilipCZE -0 11b1 -0 -0 -0 -0 20w1 -0 36w13,0739,531,014,00
20Képes KarolCZE 12w0 7b0 34w1 -0 -0 -0 19b0 25w1 24b13,0838,029,011,00
21Mucha JakubCZE -0 -0 -0 9b0 24w0 40b0 -0 -0 -00,05129,023,00,00
22Peroutka MarekCZE 29w1 27b0 24b1 -0 -0 -0 -0 -0 -02,01736,028,05,50
23Peroutka MatějCZE 31b0 28w0 26b1 -0 -0 -0 8w0 18b1 42w02,01339,029,06,00
24Peška MatyášCZE -0 32b1 22w0 27w0 21b1 31w0 -0 36b0 20w02,01141,531,55,50
25Prokop OndřejCZE -0 -0 -0 10w0 39b1 -0 -0 20b0 34w01,02637,529,53,50
26Stašok SerhijCZE -0 -0 23w0 -0 -0 17b0 -0 -0 -00,05328,022,00,00
27Stašok VladislavCZE 32w1 22w1 31b0 24b1 28b1 36w½ 37w0 5b0 -04,5344,034,015,50
28Trnka LiborCZE 14w0 23b1 32w0 3b0 27w0 30b0 -0 -0 -01,03034,026,53,50
29Trnka OndřejCZE 22b0 31w0 16b0 36w0 17w1 10b0 -0 -0 -01,02439,029,54,00
30Velehradský KryštofCZE -0 -0 -0 17b1 -0 28w1 -0 -0 -02,01934,527,06,50
31Řepka JanCZE 23w1 29b1 27w1 32b1 3w1 24b1 -0 -0 -06,0144,033,521,50
32Řepka MartinCZE 27b0 24w0 28b1 31w0 13w0 16b0 -0 -0 -01,02836,026,52,50
33Ševčík FilipCZE -0 -0 9w1 1b0 -0 -0 -0 -0 -01,03432,525,53,00
34Ševčík SlavomírCZE -0 -0 20b0 -0 18w1 -0 -0 11b0 25b12,02034,527,06,00
35Šmarda ŠimonCZE 8w0 5b0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 -00,05229,021,50,00
36Poruban TomášCZE -0 -0 -0 29b1 16w1 27b½ 5w0 24w1 19b03,5541,532,513,00
37Poruban PetrCZE -0 -0 -0 38w1 10b1 9w1 27b1 -0 -04,0441,533,017,50
38Prokop TomášCZE -0 -0 -0 37b0 -0 -0 -0 50w1 -01,03133,525,04,00
39Mikulenková NatálieCZE -0 -0 -0 -0 25w0 18b0 -0 -0 -00,05427,521,50,00
40Vindiš PatrikCZE -0 -0 -0 -0 -0 21w1 -0 -0 -01,04130,523,53,00
41Vančura SamuelCZE -0 -0 -0 -0 -0 -0 18w1 -0 -01,04629,522,52,50
42Kolář VojtěchCZE -0 -0 -0 -0 -0 -0 45b1 43w1 23b13,0933,025,510,50
43Feďkiv MartinCZE -0 -0 -0 -0 -0 -0 46w0 42b0 52w00,04738,029,50,00
44Pospíšil JakubCZE -0 -0 -0 -0 -0 -0 11w0 -0 54b00,04933,527,00,00
45Jekl LukášCZE -0 -0 -0 -0 -0 -0 42w0 51b0 7w11,02538,530,05,00
46Crhonek JakubCZE -0 -0 -0 -0 -0 -0 43b1 -0 -01,04330,023,03,00
47Brožová BarboraCZE -0 -0 -0 -0 -0 -0 7w0 -1 -01,04230,024,54,00
48Mojžíš ProkopCZE -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 52b1 -01,03831,024,04,50
49Jabůrek RadimCZE -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 53w0 55b00,04835,027,50,00
50Šetina JanCZE -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 38b0 -00,05030,024,00,00
51Ulrich AdamCZE -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 45w1 -01,04030,523,54,00
52Crhonek JanCZE -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 48w0 43b11,03532,525,53,00
53Vymyslický JiříCZE -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 49b1 18w12,02230,523,56,00
54Sedlák VáclavCZE -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 44w11,04429,523,03,50
55Coufalová LauraCZE -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 49w11,04529,523,03,50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.07.2020 21:21
PixFuture exclusive partner, tiráž