Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:


ukáž detaily turnaja
 

Liga mladeze Spisa 2019/2020, Lendak GPX

Posledná aktualizácia 12.10.2019 19:00:27, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1Duda Daniel14955628SVK1348Msk Kdv Kezmarok
2Jura Michal73620882SVK1294Sk Bls Bardejov
3Gollner Martin14959569SVK1250Liptovska Sachova Skola
4Stolar Florian14956993SVK1209Sk Cvc Lendak
5Olexova Laura14961270SVK1157SK Mapak Sp. Teplica
6Cabakova Adela14960150SVK1114Šachová Akadémia Pešiaci Sabinov
7Mazak Ryan s14966921SVK1108Tj Slavia Kosice
8Cabak Matej14960176SVK1103Šachová Akadémia Pešiaci Sabinov
9Dudova Viktoria14963590SVK1094Sk Junior Cvc Banska Bystrica
10Simalcikova Sara73611670SVK1091Osk Renop Liptovska Tepla
11Koscelnikova MonikaSVK1089Msk Kdv Kezmarok
12Hudak Michal14957647SVK1075Sachy Reinter Kosice
13Polackova Eva14963639SVK1071Sk Stropkov+svidnik
14Hudakova Nina14957639SVK1049Sachy Reinter Kosice
15Kapral Roland14951479SVK1047Msk Kdv Kezmarok
16Stolarova Paulina14955105SVK1002Sk Cvc Lendak
17Badzik Martin sSVK1000ZS Povysenia sv. kriza Smizany
18Duda Filip14963604SVK1000Sk Junior Cvc Banska Bystrica
19Dudova Karin s14969297SVK1000Sk Junior Cvc Banska Bystrica
20Dzimko Adam14969068SVK1000Gymnazium Javorova SNV
21Gardosik KristianSVK1000ZS Komenskeho Smizany
22Geci Richard14968657SVK1000Msk Spisska Nova Ves
23Halcin AdrianSVK1000Sk Cvc Lendak
24Halcin ErikSVK1000Sk Cvc Lendak
25Halcinova AlenaSVK1000Sk Cvc Lendak
26Halcinova BlazenaSVK1000Sk Cvc Lendak
27Janecko TomasSVK1000ZS Povysenia sv. kriza Smizany
28Kalata Martin14967081SVK1000Msk Kdv Kezmarok
29Komara Kristian14964341SVK1000Sk Bijacovce
30Konopova Barbora14956985SVK1000Sk Cvc Lendak
31Koperdak Cyprian14968550SVK10001.Sk Tatran Spisske Vlachy
32Macaj Stanislav14967138SVK1000Sk Cvc Lendak
33Markotan Bruno sSVK1000ZS Povysenia sv. kriza Smizany
34Martinko Marek14965151SVK1000Sachovy Klub Mapak Spisska Tep
35Morova JaroslavaSVK1000Banska Bystrica
36Onderus Adam14969033SVK1000ZS Komenskeho Smizany
37Onderusova Ema14969041SVK1000ZS Komenskeho Smizany
38Oravec Dominik14960486SVK1000Msk Kdv Kezmarok
39Palkovic Filip14968665SVK1000Msk Spisska Nova Ves
40Polcin FilipSVK1000Sp.Teplica
41Ruzova Valeria14960516SVK1000Sk Junior Cvc Banska Bystrica
42Sebest Jan14961288SVK1000SK Mapak Sp. Teplica
43Sec AdrianSVK1000Šachová Akadémia Pešiaci Sabinov
44Seliga AndrejSVK1000So Spisska Teplica
45Seligova MariaSVK1000Sp.Teplica
46Selvek DavidSVK1000Sk Cvc Lendak
47Selvek JanSVK1000Sk Cvc Lendak
48Selvekova StanislavaSVK1000Lendak
49Skokanova Sofia MariaSVK1000Sp.Teplica
50Slatkovsky Kristian14963620SVK10001.Sk Tatran Spisske Vlachy
51Slobodnikova SophiaSVK1000SK Mapak Sp. Teplica
52Sokolsky Boris s14968649SVK1000Msk Spisska Nova Ves
53Sokolsky David14962047SVK1000Msk Spisska Nova Ves
54Spak Ondrej14967146SVK1000Sk Cvc Lendak
55Stefancik Lukas14967510SVK1000Sk Bijacovce
56Straka Simon14961296SVK1000SK Mapak Sp. Teplica
57Valko Matus14963450SVK1000Sk Bijacovce
58Vresilovic Matus14957000SVK1000Msk Spisska Nova Ves
59Zrost Bystrik14957019SVK1000Msk Spisska Nova Ves
60Zrost Daniel14962055SVK1000Msk Spisska Nova Ves