Mestská liga Cassovia 2019-2020

FederáciaSlovensko ( SVK )
Riaditeľ turnajaDUBECKÝ Tomáš 14931311
Hlavný rozhodcaJUHAR Roman 14906147
Bedenkzeit90min+30s/Fischer
MiestoJegorovovo námestie 5 Košice
Rating calculationEloN, EloF
Od - do2019/10/19 - 2020/04/25
Ø rating1428
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 18.01.2020 18:53:34, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber parametrov skry detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyTabuľka podľa poradia, Poradie, Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Časový rozpis
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Žrebovanie - všetky kolá
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4
Photo GalleryShow Photo Gallery
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Súpisky družstiev

  1. ŠO Štart Levoča (Elo Ø:1723 / TB1: 26 / TB2: 0) Kapitán: HORBAĽ Jozef
š.TMenoEloFEDFideIDBodyPartie
1ŽIGO Pavol1788SVK149201071,03,0
2MINARČÁK Pavol1750SVK149308541,02,0
3HORBAĽ Jozef1741SVK149012691,53,0
4ANDRÁŠ Anton1611SVK149365261,03,0
5MARCIN Matúš1436SVK149549660,00,0
6HORBAĽ Michal1129SVK149608261,04,0
7MARCIN Štefan1159SVK149283610,00,0
  2. JT Reality Moldava nad Bodvou (Elo Ø:1790 / TB1: 30 / TB2: 0) Kapitán: HEINRICH Ján
š.TMenoEloFEDFideIDBodyPartie
1HEINRICH Tomáš2037SVK149391690,00,0
2HEINRICH Ján1973SVK149020602,03,0
3BÁŠTÁK ĎURÁN Ondrej1641SVK149290740,00,0
4SZASZÁK Róbert1510SVK149621361,52,0
5ŠIMKO Ladislav1381SVK149315320,52,0
6DUBÓCZI Jozef1328SVK149472181,02,0
7SZASZÁK Lukáš1120SVK736228422,02,0
8SZASZÁK Matej1087SVK736228340,02,0
9STRAKOVÁ Adriana1000SVK736235710,02,0
10LÁZÁROVÁ Dominika1000SVK736227960,01,0
  3. ŠK Furča (Elo Ø:1830 / TB1: 45 / TB2: 0) Kapitán: HUDÁK Vasiľ
š.TMenoEloFEDFideIDBodyPartie
1HUDÁK Vasiľ2004SVK149643174,04,0
2TRESSA Gerard1957SVK149451773,03,0
3HOVAN Jozef1706SVK149111402,54,0
4HVIZDOŠ Štefan1651SVK149111594,04,0
5HOHOŠ Ján1604SVK149346980,00,0
6BEBJAK Tomáš1551SVK149505530,00,0
7DUBECKÝ Tomáš1507SVK149313111,01,0
  4. ŠK Furča Juniori (Elo Ø:1508 / TB1: 19 / TB2: 0) Kapitán: JUHAR Roman
š.TMenoEloFEDFideIDBodyPartie
1KÁNÁSSY Martin1667SVK149442781,53,0
2BUDINSKÝ Radovan1662SVK149442600,00,0
3SELIGA Filip1329SVK149640900,03,0
4VLČEK Adam1326SVK149481250,53,0
5POLOMSKÝ Tomáš1372SVK149557500,52,0
6ŠONKA Peter1307SVK149557760,01,0
7STRAKOVÁ Kristína1000SVK149598520,00,0
8ŠEVCOVÁ Barbora1000SVK149646510,01,0
9KUCHTA Juraj1000SVK149676260,01,0
10BORTÁK Dávid1000SVK149676000,00,0
  5. ŠK Furča Akademici (Elo Ø:1374 / TB1: 27 / TB2: 0) Kapitán: HORBAĽOVÁ Ivana
š.TMenoEloFEDFideIDBodyPartie
1KLUKA Vojtech1473SVK149118090,04,0
2KOSTELNÍK st. Peter1456SVK149313542,04,0
3HORBAĽOVÁ Ivana1349SVK149305793,04,0
4GÁLIK Adam1218SVK736121621,03,0
5BORKO Ľubomír1027SVK149685170,00,0
6KRIŽALKOVIČ Roman1000SVK149663360,00,0
7HIMIČ Anton1000SVK0,51,0
  6. TJ Sokol Ľubotice (Elo Ø:1698 / TB1: 38 / TB2: 0) Kapitán: SLIVKA Vasiľ
š.TMenoEloFEDFideIDBodyPartie
1NANDRÁŽI Dominik1863SVK149340863,54,0
2KAMINSKÝ Ladislav1703SVK149160021,03,0
3LOKŠA Jaroslav1582SVK149579060,00,0
4SLIVKA Vasil1550SVK149440653,04,0
5VARGOŠKO Juraj1643SVK149516571,02,0
6DRAGULA Miroslav1507SVK149181961,01,0
7VOJTKO Imrich1433SVK149578680,51,0
8VARGOŠKO Ján1262SVK149518860,00,0
9TEGDA Michal1000SVK149690171,01,0