VI Sunway Sitges International Chess Festival - Group B (Id.)

OrganitzadorClub d'Escacs Sunway Sitges y Penya d'Escacs Casino Prado Suburense
FederacióEspanya ( ESP )
Director del torneigFrancesc Gonzalez Alonso (2227290)
Àrbitre principalIA Takis Nikolopoulos(4226070)
Deputy ArbiterIA Eduardo Lopez Rodríguez (22225501)
ÀrbitreIA Nuno Filipe Andrade (1912291) - IA Cristina Pernici Rigo (873500)- FA Nestor Echeverría (116572)
Control de temps90 min/40 moves + 30 min/rest + 30 sec. incr. per move starting move 1
SeuHotel Sunway Playa Golf & Spa, Sitges (Barcelona)
Rating calculationEloN, FIDE
Data2019/12/13 Al 2019/12/22
Mitjana d'Elo1607
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització04.12.2019 20:00:35, Creador/Darrera càrrega: lópez rodríguez, eduardo

Selecció del torneigGroup A, Group B, Blitz U-16, Night Bltz 14, Night Blitz 18
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, No se'n mostren senyeres
Vista d'un equipALG, AND, ARG, ARM, AUS, AUT, AZE, BEL, BLR, BOL, BRA, CAN, CHI, CHN, CRC, CZE, DEN, ECU, EGY, ENG, ESP, EST, FAI, FIN, FRA, GEO, GER, GRE, HKG, HON, HUN, IND, IRI, IRL, ISL, ISR, ITA, KAZ, KSA, LAT, LBA, MEX, MGL, NED, NOR, POL, POR, ROU, RUS, SGP, SLO, SUI, SWE, TPE, TUR, UKR, USA, UZB
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Classificació després de la 0 ronda

OrdreNúm. Ini. NomTipusSexeGrFEDFIDEEloNClub/CiutatPts. Des1  Des2  Des3 
11
Medar MartiEST19950TTMKK0,00,000,0
22
Lopez Baena DavidESP19902016C.E. Castelldefels0,00,000,0
33
Meng Jean-PhilippeFRA198500,00,000,0
44
Vargas Drechsler CarlosHESP19561981 C.E. Tres Peons0,00,000,0
55
Holliman BobHUSA195000,00,000,0
66
Romero Moreno FelixESP19381939Sant Andreu C.E.0,00,000,0
77
Gutierrez Palomino AlbertESP19351956L'Espiga de les Corts0,00,000,0
88
Turu IndrekEST19320Kaido Külaotsa Malekool0,00,000,0
99
De Bruijne ArianNED19310 Alphense Schaakclub (ASC) 0,00,000,0
1010
Prats Rodriguez Juan BoscoESP19301970C.E. Sant Boi0,00,000,0
1111
Goris TonH65NED192400,00,000,0
1212
Borrellas Comellas JosepS65ESP19191921C.E. Vilafranca0,00,000,0
1313
Villa Tornero AlexU12ESP19181936C.E. Montornès0,00,000,0
1414
Vallbona Domingo JoanS65ESP19131943 C.E. Tres Peons0,00,000,0
1515
Boerkamp HarryS65NED19050 SV Promotie Zoetermeer0,00,000,0
1616
Cuvelier AnneliesHwBEL18850 LSV-Chesspirant0,00,000,0
1717
Martinez Gamiz MarcU16ESP18811781Valls d’Andorra0,00,000,0
1818
Ortiz Padro PolU12ESP18791872 C.E. Tres Peons0,00,000,0
1919
Delgadillo Torrico FelipeESP18721906Cat0,00,000,0
2020
Backiel HubertU16POL186000,00,000,0
2121
Grau Ferrer CarlesESP18551882Casino Prado Suburense0,00,000,0
2222
Vanduyfhuys IgorH16BEL18490Skaakclub Jean Jaures0,00,000,0
2323
AIMGallego Montes AntoniESP18471851Club Escacs Pallejà0,00,000,0
2424
Davaademberel PurevdorjMGL18390Titem0,00,000,0
2525
Mihalache Paul-StelianROU18370Clubul Sfinxul Iași0,00,000,0
2626
Creixell Bermudo RobertESP18341819Ateneu Igualadí0,00,000,0
2727
Pellicer Pi JordiHESP18301941Montmelo C.E0,00,000,0
2828
Van Haastert JeremyNED182500,00,000,0
2929
Perez Puyal Jose JoaquinESP18241846 Club Atletismo Huesca0,00,000,0
3030
De La Riva Fernandez EduardoH65ESP182400,00,000,0
3131
Casares Bonals AinhoaU16wESP18211810Llinars0,00,000,0
3232
Gniado RadoslawHPOL181900,00,000,0
3333
Gaisbauer ReneGER18060SK Gernsbach0,00,000,0
3434
Franzoni Ladron De Guevara EnricS65ESP17981807Sant Andreu C.E0,00,000,0
3535
Palacios Pena GerardoESP17911810Tres Peons0,00,000,0
3636
Lorenzo Martinez RubenESP17851820C.E. Les Franqueses0,00,000,0
3737
Szczotka KlaraU12wPOL178100,00,000,0
3838
Peredo Claros Luis GabrielBOL17780 Penya d'Escacs Casino Prado Subure0,00,000,0
3939
Poumey PhilippeHFRA177700,00,000,0
4040
Vaval AaditiU16wUSA177300,00,000,0
4141
Arno Bendicho XeniawESP17691789Almenar Club Escacs0,00,000,0
4242
Rathina Sabapathi AU16IND17590Mastermind Chess Academy0,00,000,0
4343
Bergame AlainHFRA175000,00,000,0
4444
Sanchez Martin MarcESP17411778C.E. Martorell0,00,000,0
4545
Nielsen Jon I HorniH16FAI172500,00,000,0
4646
Tardio Fran EmilioS65ESP17211735tres peons0,00,000,0
4747
Haisma HenkH65NED171800,00,000,0
4848
Raghu Ram Reddy SeelamU12IND17170 South Mumbai Chess Academy0,00,000,0
4949
Schreiter OliverHGER17150SF Lohmar0,00,000,0
5050
Zheng Harry ZU12ENG170400,00,000,0
5151
Alem Ali HussainKSA17020The Ghosts0,00,000,0
5252
Martinez Ferrer AlbertESP17011742Cat0,00,000,0
5353
Martinez Ferrer RafaelESP16971748Agrupació d'Escacs Rubinenca0,00,000,0
5454
Anjali R. SagarwIND16941825Cat0,00,000,0
5555
Costa Trave JaumeESP16941708Granollers-Canovelles0,00,000,0
5656
May Freixa JosepHESP16941698Collblanc C.E0,00,000,0
5757
Sudharsan GurukrishnanIND16920Mastermind Chess Academy0,00,000,0
5858
Shatil ShirH16ISR16860Etude Ramat Gan Chess Club0,00,000,0
5959
Garcia Punzano Josep LluisESP16841706Sant Josep0,00,000,0
6060
Carulla Pons CarlosS65ESP16821740Mad0,00,000,0
6161
Al Mansour AbdulzizKSA16820The Ghosts0,00,000,0
6262
Hiren K GU16IND16680Mastermind Chess Academy0,00,000,0
6363
Jimenez Molina VictorESP16651694C.E. Tres Peons0,00,000,0
6464
Orti Boix MiguelH65ESP16631686Masdenverge C.E0,00,000,0
6565
Ribon Calabia MarianoESP16631663Centre de Cultura Es Castell0,00,000,0
6666
Casares Bonals AsierU16ESP16561641Llinars0,00,000,0
6767
Choksi KhushiU16wSGP165100,00,000,0
6868
Aditya RamanathanH16IND164900,00,000,0
6969
Hagen TejoS65NED16460 Schaakvereniging Caïssa-Eenhoorn0,00,000,0
7070
Clanchet Olle JosepHESP16341678C.E. Martorell0,00,000,0
7171
Gardner LeoU16ESP16301595Casino Prado Suburense0,00,000,0
7272
Goris-Schouwstra AdryH65wNED16240B.S.V0,00,000,0
7373
Hirschkron GaryHUSA162200,00,000,0
7474
Divitt AroraU12IND161600,00,000,0
7575
Sai Alagappan SIND15910Mastermind Chess Academy0,00,000,0
7676
Zheng Jerry ZU16ENG156500,00,000,0
7777
Roes FransS65NED15640Schaakvereniging Caïssa-Eenhoorn0,00,000,0
7878
Lopez Arjona EmilioESP15631492 L'Espiga de les Corts0,00,000,0
7979
Lobo Pereira AramiU16wESP15571642C. E. Llinars0,00,000,0
8080
Bonnaffe XavierHBEL15560De Wetterse Vrijpion0,00,000,0
8181
Boldu Zabih LlorencESP15270EDAMI0,00,000,0
8282
Sasvatha AU16wIND15260Mastermind Chess Academy0,00,000,0
8383
Kucharska HelenaU16wPOL15120MKSZ Rybnik0,00,000,0
8484
Al Mutlaq Ibrahim AKSA150900,00,000,0
8585
Colom Riera MarcESP15051493Peña Deportiva Santa Eulalía0,00,000,0
8686
Ananya ParikhU16wUSA149800,00,000,0
8787
Munoz Prior MarceloESP149415180,00,000,0
8888
Empez Garcia ManuelH65ESP149214730,00,000,0
8989
Febrero Perez LluisS65ESP14541365Cat0,00,000,0
9090
AFMBarguer AlexeyHBLR144400,00,000,0
9191
Arguijo FernandoFRA143900,00,000,0
9292
Segador Sanchez DidacESP14331456Peón Negro0,00,000,0
9393
Aadith RU16IND14330Mastermind Chess Academy0,00,000,0
9494
Haralalka DivijU16IND143300,00,000,0
9595
Pifarre Gene Joan BaptistaS65ESP14321419 C.E. Tres Peons0,00,000,0
9696
Chiochia DanielU16ESP14311505 Penya d'Escacs Casino Prado Subure0,00,000,0
9797
Sabria Mestras JordiESP14301425Santa Eugènia0,00,000,0
9898
Sanjana RaghunathU16wIND143000,00,000,0
9999
Boers MatthieuESP14281392Penya d'Escacs Casino Prado Suburen0,00,000,0
100100
Gonzalez Avellana SantiagoESP14260 Catalonia C.E0,00,000,0
101101
Raghava MadhavanIND14190Mastermind Chess Academy0,00,000,0
102102
Stanghelle AndersS65NOR14180 Nord-Odal Sjakklubb0,00,000,0
103103
Swapna C NU16wIND14090Mastermind Chess Academy0,00,000,0
104104
AIMStroup James HowardH65USA140200,00,000,0
105105
Vogel DieterGER13980Siebenlehner SV0,00,000,0
106106
De La Mata Rodriguez JavierESP13791410La Didáctica0,00,000,0
107107
AIMVishal Choudary BU16IND13590Mastermind Chess Academy0,00,000,0
108108
Manmay ChopraU16IND135400,00,000,0
109109
AFMLokare YashHIND13530All India Chess Federation0,00,000,0
110110
Lenhardt EwaldS65ESP13491335Penya d'Escacs Casino Prado Suburen0,00,000,0
111111
Seemann PolaU12wPOL133800,00,000,0
112112
Shatil OrH12wISR13260 Etude Ramat Gan Chess Club0,00,000,0
113113
Membrives Cano DiegoS65ESP13110C.E. El Prat0,00,000,0
114114
Minko UlianaHwRUS13110Shkola Botvinnika0,00,000,0
115115
Netra P SavaikarU12wIND131100,00,000,0
116116
Dias RuwanH12ENG13050The Haberdashers' Aske's Boys' Scho0,00,000,0
117117
Aubrey Armstrong AU16IND125300,00,000,0
118118
Martinez Balastegui MartiAND12481247 Grup d’Escacs Valls d’Andorra (GEV0,00,000,0
119119
Tastambekov ArsenH12KAZ12460Central Chess Club0,00,000,0
120120
Naga Laxmi SeelamU12wIND119600,00,000,0
121121
Advika SinghU12wIND117300,00,000,0
122122
Prishita GuptaU12wIND106200,00,000,0
123123
De Ruiter MichielNED000,00,000,0
124124
Leszczynski PhilipUSA000,00,000,0
125125
Lopez DominiqueESP00 Echiquier Tourangeau0,00,000,0
126126
Pete GayatineaESP000,00,000,0
127127
Pichugov AlekseyHRUS000,00,000,0
128128
Pichugov AndreyH12ENG000,00,000,0

Anotació:
Desempat1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat2: Manually input (after Tie-Break matches)
Desempat3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)