42ª Taça de Portugal 2019/2020

OrganizátorFPX
FederáciaPortugalsko ( POR )
Riaditeľ turnajaFPX - Amadeu Solha Santos
Hlavný rozhodcaVários
RozhodcaVários
Bedenkzeit1H30 + 30'' each move
MiestoVários
Rating calculationEloN, EloF
Od - do2020/01/04 - 2020/07/12
Ø rating1558
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 10.01.2020 13:24:22, Creator/Last Upload: portuguese chess federation (licence 22)

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
Prehľad družstvaBEL, BRA, CAN, DEN, ESP, FRA, GER, IRI, ITA, MAC, MLT, NED, POL, POR, RUS, STP, VEN
VýstupyNasadenie družstva
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Tabuľka po 1 kole
Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy
Žrebovanie družstievk.1, k.2
Kolá po šach.k.1
Ranking list afterk.1
Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Žrebovanie družstiev

1. kolo dňa 2020/01/04 o 15h00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  BASQUETE DE LEÇA_A  EX PORTO_A0:4
2  CX A2D_A  CX BRAGA_A:½
3  CX BRAGA_B  BASQUETE DE LEÇA_B:
4  EX PORTO_D  GRUPO DESPORTIVO MACEDENSE_A4:0
5  CLUBE AMADOR MIRANDELA_A  EX PORTO_B1:3
6  EX PORTO_C  CX A2D_B:½
7  GX 113_A  GX PORTO_D4:0
8  PROFIGAIA/ ESCOLA PROFISS_A  GX PORTO_B2:2
9  CR ESTARREJA_A  CA TÉSSERA XADREZ_A:
10  GX PORTO_C  PROFIGAIA/ ESCOLA PROFISS_B2:2
11  AX GAIA_B  GX PORTO_E3:1
12  GX PORTO_A  CX UGT VISEU_A3:1
13  ESTRELAS S. JOÃO DE BRITO_A  CX COLÉGIO PORTUGUÊS_A4:0
14  CX UGT VISEU_B  CX COLÉGIO PORTUGUÊS_B0:4
15  CX MONTEMOR-O-VELHO/CTGA_A  CASA BENFICA CALDAS RAINHA_A:
16  ADRC MATA DE BENFICA_A  CINE CLUBE TORRES NOVAS_A:
17  CLUBE DOS GALITOS / GRUPEL_A  AA COIMBRA_A:
18  CX COLÉGIO PORTUGUÊS_C  CP MANGUALDE_A3:1
19  C NORTON MATOS_A  VITÓRIA CS_A1:3
20  LOULÉ ++_B  ATENEU DE MONTIJO_A:
21  A.XAT - Montemor o Novo_B  LOULÉ ++_A2:2
22  GX ALEKHINE_A  SPORTING CLUBE PORTUGAL_A:½
23  ATENEU DE MONTIJO_B  GX ALEKHINE_B1:3
24  GD CAVADAS_A  ADC FARO_A4:0
25  CLUBE EDP - LISBOA_A  AXPORTUGAL / ATLANTIDIAGONAL_B3:1
26  ACX ALGARVE_A  JUVENTUDE SPORT CLUBE_A:½
27  A.XAT - Montemor o Novo_A  nežrebovaný:
28  AXPORTUGAL / ATLANTIDIAGONAL_A  nežrebovaný:
29  AMADORA XADREZ_A  nežrebovaný:
30  NS SÃO MIGUEL_A  nežrebovaný:
31  AX GAIA_A  nežrebovaný:
32  C OPERÁRIO DESPORTIVO_A  nežrebovaný: