4.liga D22 2019/2020

Posledná aktualizácia 03.12.2019 11:44:57, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyTabuľka podľa poradia, Poradie, Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Časový rozpis
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Žrebovanie - všetky kolá
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4
Najlepší hráčiBoard list
Najlepší hráčiPlayer performance list
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Súpisky družstiev

  1. ŠK OcÚ DRIENOV B (Elo Ø:1697 / TB1: 9 / TB2: 14,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Sosa Pavol18010SVK14918676A8342,03,0
2Molnar Milos17430SVK149185441,02,0
3Vrabel Frantisek16420SVK149262881,03,0
4Csudaky Peter17180SVK14915553B8353,03,0
5Sokol Milan15160SVK149186682,53,0
6Hudacko Jozef01582SVK149502510,00,0
7Krakovsky Marian01399SVK149261561,02,0
8Straka Jozef13400SVK149262612,02,0
9Kojnok Jozef01000SVK149698902,02,0
  2. ŠK Lipany (Elo Ø:1672 / TB1: 0 / TB2: 4,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Krajcovic Peter16630SVK149318850,02,0
2Volosin Martin18060SVK149321133,04,0
3Pistrak Roman16970SVK149319820,00,0
4Chovanec Jan15720SVK149429091,03,0
5Sobota Jozef16200SVK149320670,51,0
6Chovanec Adrian14980SVK149619700,00,0
7Volansky Ernest12500SVK149321050,04,0
8Misenko Simon01000SVK149698820,03,0
9Novysedlak Samuel01000SVK149698740,03,0
  3. BŠK Bardejov D (Elo Ø:1678 / TB1: 7 / TB2: 12,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Angelovic Adrian18340SVK14962357B8392,03,0
2Kapec Kristian17530SVK73621579B8381,02,0
3Kocisko Jozef16960SVK14920166B8361,02,0
4Furman Maximilian Jan15640SVK14949180B8370,51,0
5Tokarcik Patrik15430SVK736117782,03,0
6Arpas Karol13320SVK149548000,01,0
7Angelovicova Alexandra12880SVK149656231,01,0
8Tokarcik Jan12650SVK149550243,03,0
9Kostova Erika12170SVK149518271,01,0
10Balon Peter01000SVK149585030,01,0
11Guliga Marcel01000SVK149619620,00,0
12Tokarcik Lubos01000SVK149502781,02,0
  4. ŠK BLS Bardejov (Elo Ø:1349 / TB1: 3 / TB2: 7)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Koska Jiri15030SVK736208741,54,0
2Jura Marian13940SVK149622250,02,0
3Roman Filip13620SVK736216761,53,0
4Jura Michal12900SVK736208821,54,0
5Roman Jakub11960SVK736216680,00,0
6Mantic Andrej01178SVK149676420,02,0
7Revilak Marian11590SVK149635231,53,0
8Knapova Nicol10720SVK149604601,02,0
9Scerbaty Alex01000SVK149629500,00,0
  5. BC Haniska (Elo Ø:1629 / TB1: 7 / TB2: 11,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Banoci Jaroslav18180SVK14903822A7942,03,0
2Banoci Rastislav17760SVK149181290,53,0
3Ladomersky Rudolf15260SVK149340430,53,0
4Banoci Miroslav15160SVK149338453,04,0
5Michalov Jozef15090SVK149235133,54,0
6Banoci Vladimir01364SVK149338530,00,0
7Banoci Vladimir01341SVK149338612,03,0
8Sas Ivan01000SVK149657390,00,0
  6. Slávia PU Prešov D (Elo Ø:1324 / TB1: 3 / TB2: 6)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Cisarik Pavol16570SVK149155290,00,0
2Rybovic Miroslav01417SVK149232110,00,0
3Zachar Peter14220SVK149602060,03,0
4Tegda Michal01000SVK149690171,02,0
5Slavik Vladimir01000SVK149662980,51,0
6Ziman Damian10760SVK149674211,04,0
7Ziman Lubos01000SVK149682403,04,0
8Mackova Hana01000SVK149678550,01,0
9Krajnakova Martina10460SVK149607370,52,0
10Petransky Juraj01000SVK149682580,00,0
11Bujnak Tomas01000SVK149701200,02,0
12Novakova Katarina01000SVK149700820,01,0
  7. Slávia PU Prešov žiaci (Elo Ø:1275 / TB1: 4 / TB2: 9,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Kosela Jaroslav13320SVK149184391,03,0
2Petrus Daniel13450SVK149607453,04,0
3Marcin Richard11040SVK149553001,03,0
4Kacmarik Adam13840SVK149682072,54,0
5Petrus Miroslav01000SVK149638090,02,0
6Marcinkova Lydia01117SVK149608181,01,0
7Martynek Filip10700SVK149636630,00,0
8Vojtekova Tereza01000SVK149682150,00,0
9Salokova Stela01052SVK149674300,01,0
10Basar Martin11950SVK149555711,02,0
11Lanik Adam01000SVK149682660,00,0
12Bauer Teodor01000SVK149681930,00,0
  8. ŠK Sabinov stars (Elo Ø:1498 / TB1: 1 / TB2: 7)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Elias David19120SVK14960141B8522,02,0
2Kacir Tomas17580SVK14926113A7740,00,0
3Magda Juraj12860SVK149579140,02,0
4Magda Filip12790SVK149578762,54,0
5Pavlik Juraj12560SVK149429500,53,0
6Kostelnik Michal11800SVK149601330,01,0
7Magdova Lucia01075SVK149601251,04,0
8Cukerova Livia10010SVK149578331,03,0
9Kostelnik Marko01000SVK149592320,00,0
10Falat Maximilian Leon01000SVK149663790,01,0
11Elias Pavol01000SVK149653720,00,0
  9. ZO JDS - Šarišské Michaľany (Elo Ø:1594 / TB1: 12 / TB2: 12,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Verbovsky Michal20360SVK14934213B9431,01,0
2Spinler Dalibor16460SVK149341322,04,0
3Verbovsky Jozef13960SVK149396651,04,0
4Marcinko Karol13590SVK149612103,04,0
5Bodnar Frantisek13220SVK149612612,54,0
6Mincak Vaclav14020SVK149612373,03,0
7Machala Anton14180SVK149612530,00,0
8Cabak Martin14680SVK14960168LA!0,00,0
9Cabakova Adela01114SVK14960150LB!0,00,0
10Cabak Matej01103SVK14960176LB!0,00,0
  10. DC Sabinovská + Slávia PU Prešov (Elo Ø:1560 / TB1: 10 / TB2: 14)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Nandrazi Artur16740SVK149185522,54,0
2Vargosko Juraj15510SVK149516572,54,0
3Ivanecka Natalia15890SVK149445103,04,0
4Potemri Stefan14900SVK149186172,04,0
5Dragula Miroslav14940SVK149181964,04,0
6Mojcak Kamil14200SVK149553930,00,0
7Kovacik Miroslav14470SVK149184550,00,0
8Vojtko Imrich14330SVK149578680,00,0
9Vargosko Jan12710SVK149518860,00,0
10Mojcak Branislav14430SVK149578500,00,0
11Klimko Matus12700SVK149364020,00,0
  11. TJ Sokol Ľubotice (Elo Ø:1652 / TB1: 7 / TB2: 11)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Nandrazi Dominik18640SVK14934086A5422,04,0
2Lukac Vladimir17290SVK149429332,03,0
3Loksa Jaroslav15820SVK149579062,54,0
4Slivka Vasil15650SVK149440652,03,0
5Petrigac Jaroslav15190SVK149319742,03,0
6Melega Jozef12490SVK149578840,00,0
7Lukac Samuel01000SVK149665140,01,0
8Hudackova Mariana01000SVK149694320,52,0
  12. ŠK TJ Elán TP Prešov (Elo Ø:1519 / TB1: 5 / TB2: 10)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Marvanyi Milan17080SVK14912562B7911,01,0
2Magac Jan17210SVK149340513,03,0
3Bodo Peter15190SVK149020951,54,0
4Krul Viliam13130SVK149261641,04,0
5Ptacek Peter13340SVK149502600,01,0
6Kristian Stefan12300SVK149286040,51,0
7Turtakova Sona12360SVK149584900,02,0
8Griscik Miroslav01000SVK149623733,04,0