Первенство СФО -2019. Блиц. Юноши до 17 лет (2004 - 2005 г.р.)

Posledná aktualizácia 09.11.2019 10:04:03, Creator/Last Upload: berdsk, alexander zhdanov

Výber turnajaBLZ_15w, BLZ_15m, BLZ_17w, BLZ_17m, BLZ_19w, BLZ_19m
Linky oficiálna stránka organizátora: https://novosibirskchess.ru, https://maestrochess.ru, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 11 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11/11 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoIDFideIDEloNGrKlub
1Миначев Максим Витальевич5098441585482135КМСКемеровская Область
2Трухин Дмитрий Алексеевич4040341774822102КМСИркутская Область
3Гайдым Арсений Михайлович3645441302952101КМСАлтайский Край
4Бабакехян Артем Кароевич2574341645692066КМСКемеровская Область
5Панин Михаил Андреевич3547341649922045КМСАлтайский Край
6Тупичинский Игорь Сергеевич5080441819142017КМСКемеровская Область
7Постемский Андрей Александрович198785411461619861Красноярский Край
8Плясунов Даниил Александрович2652441338391975КМСНовосибирская Область
9Кириллов Антон Андреевич6402341904891955КМСТомская Область
10Мутовин Егор Владимирович13313541148611944КМСКрасноярский Край
11Феоктистов Степан Игоревич26714419022019341Новосибирская Область
12Жуков Иван Евгеньевич19880541147481899КМСКрасноярский Край
13Монгуш Кежик Сылдысович19887242160201817КМСНовосибирская Область
14Грудцин Алексей Сергеевич27588242399501788КМСКемеровская Область
15Тращенко Дамир Евгеньевич26534413387117421Новосибирская Область
16Унжаков Владислав Анатольевич156695414405117261Томская Область
17Патышев Антон Петрович104794411049917121Томская Область
18Шатров Пётр Игоревич244812422917216962Красноярский Край
19Синельников Арсений Артёмович1048934419192816802Кемеровская Область
20Федотов Александр Яковлевич35715418460616781Красноярский Край
21Чумаченко Кирилл Викторович300072425188716252Новосибирская Область
22Кривич Илья Иванович11885418320016241Омская Область
23Дармограй Макар Хаётулович19877441533921591КМСКрасноярский Край
24Плотников Александр Николаевич394832429258315722Алтайский Край
25Розов Глеб Викторович26624419037915061Новосибирская Область
26Рождественский Михаил Викторович1041183429002814692Алтайский Край
27Карпов Никита Андреевич909193425735714303Красноярский Край
28Жарников Иван Николаевич39829242828121402Алтайский Край
29Ховалыг Эрес Эдикович1998993438870213723Республика Тыва
30Аужин Даниил Алексеевич909233425729213702Красноярский Край
31Кужугет Шойгу Аясович245022344817371340Республика Тыва
32Мужиков Саян Муратович1661295561524413403Омская Область
33Феоктистов Семен Игоревич26745418423113362Новосибирская Область
34Юронин Максим Владимирович531383417749013342Иркутская Область
35Трофименко Илья Сергеевич1758663440153912713Иркутская Область
36Саая Эчис Семенович282491556152601201Республика Тыва
37Халилов Гаджи Бабек оглы468493421679011692Омская Область
38Еловацкий Станислав Сергеевич2795503449411103Новосибирская Область
39Макаров Владислав Максимович241692423360901Омская Область
40Ороев Айнат Айасович269154344634450Республика Алтай
41Пешперов Назар Вячеславович40980242925750Республика Алтай