TALENT CUP 2019 - turnaj C

OrganizátorBeskydská šachová škola z. s.
FederáciaČesko ( CZE )
Riaditeľ turnajaIng. Záruba Petr [351725]
Hlavný rozhodcaIA Ing. Záruba Petr
RozhodcaJasný Stanislav [311030], Kubala Karel [376060]
Bedenkzeit2x45 min + 30 s na tah
MiestoHotel Petr Bezruč, Malenovice (www.hotelpetrbezruc.cz)
Rating calculationEloN, EloF
Od - do2019/12/13 - 2019/12/15
Ø rating1199
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 10.12.2019 09:40:11, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Výber turnajaTurnaj A, Turnaj B, Turnaj C
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č. TMenoFEDEloFpohlavieKlub
1
Strapec LukasSVK1431SK Junior CVC B. Bystrica
2
Horková TerezaCZE1327wBeskydská šachová škola z.s.
3
Policar MartinCZE1235TJ Spartak Pelhřimov
4
Mrázek MatoušCZE1224Beskydská šachová škola z.s.
5
Milek TobiasCZE1196Beskydská šachová škola z.s.
6
Wolak JanPOL1170KKsZ Krakow
7
Bartečková ValérieCZE1169wBeskydská šachová škola z.s.
8
Matusík PetrCZE1120Beskydská šachová škola z.s.
9
Létal HynekCZE1093Beskydská šachová škola z.s.
10
Lecki LeonardPOL1085CHTS Chorzów
11
Tichá ValérieCZE1074wBeskydská šachová škola z.s.
12
Bartečková NikolCZE0wBeskydská šachová škola z.s.
13
Bělocký DanielCZE0Beskydská šachová škola z.s.
14
Brejcha LukášCZE0Šachová škola Bohumín, z.s.
15
Bulawa AdamCZE0SK Slavia Orlová
16
Ciupek TytusPOL0CHTS Chorzów
17
Dzialo DavidCZE0Šachová škola Bohumín, z.s.
18
Fonš DominikCZE0Šachová škola Bohumín, z.s.
19
Friedl MarekCZE0Beskydská šachová škola z.s.
20
Grešl SamuelCZE0Beskydská šachová škola z.s.
21
Grešl TadeášCZE0Beskydská šachová škola z.s.
22
Grot BartoszPOL0KSz Polonia Wrocław
23
Haásová NinaSVK0wŠK Rajec
24
Horák JonášCZE0ŠO Kunovice
25
Janík DanielCZE0SK EMKaD Holešov
26
Janoušková EliškaCZE0wŠK Líně
27
Jordan MathiasCZE0Šachová škola Bohumín, z.s.
28
Kania FranciszekPOL0KKsZ Krakow
29
Klimánek FrantišekCZE0Beskydská šachová škola z.s.
30
Kožušník JanCZE0Beskydská šachová škola z.s.
31
Kuboš MartinCZE0Beskydská šachová škola z.s.
32
Kupka AlexandrCZE0Beskydská šachová škola z.s.
33
Lacková LucieCZE0wBeskydská šachová škola z.s.
34
Langner LauraCZE0wSlavoj Český Těšín
35
Lumbert FilipCZE0Beskydská šachová škola z.s.
36
Majewska JuliaPOL0wKKsZ Krakow
37
Martinka TomášCZE0Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s
38
Medek RobertCZE0ŠO Kunovice
39
Mikula DanielCZE0SK EMKaD Holešov
40
Molen ArturPOL0ChTS Chorzów
41
Mrázek ŠtěpánCZE0TJ Bohemia Poděbrady
42
Mydlář MatějCZE0Lokomotiva Krnov
43
Pajak PatrycjaPOL0wKKsZ Krakow
44
Ploskonka BartlomiejPOL0CHTS Chorzów
45
Prusková JustýnaCZE0wBeskydská šachová škola z.s.
46
Řezáč AlbertCZE0Sokol Postoupky
47
Řezáčová JulieCZE0wSokol Postoupky
48
Strapec TomasSVK0SK Junior CVC B. Bystrica
49
Strzoda NataliaPOL0wCHTS Chorzów
50
Szöke OndřejCZE0SK Slavia Orlová
51
Šopek AdamCZE0Beskydská šachová škola z.s.
52
Trčálek FilipCZE0Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s
53
Trčálková EmaCZE0wTělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s
54
Václavková KláraCZE0wBeskydská šachová škola z.s.
55
Vaculík EdaCZE0ŠO Kunovice
56
Vagdal ŠtěpánCZE0ŠO Kunovice
57
Válek Jiří AlexandrCZE0ŠO Kunovice
58
Vančáková VeronikaCZE0wBeskydská šachová škola z.s.
59
Vejtasa AdamCZE0Sokol Postoupky
60
Wantulok AronCZE0SK Slavia Orlová
61
Wolak MichalPOL0KKsZ Krakow
62
Zahumenský ŠtěpánCZE0Beskydská šachová škola z.s.