Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

TALENT CUP 2019 - turnaj B

Poslední aktualizace16.12.2019 09:23:12, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č. JménopohlavíFEDRtgFIDEKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 w-weKrtg+/-
112
Wolak MaciejPOL1195KKsZ Krakow7,545,049,039,752,024080,8
218
Švadlenka DominikCZE1141TJ Kobylisy7,047,551,538,002,404096,0
31
Teplý Koutský DavidESP1507Riu Senia-  Benicarló6,545,049,032,75-1,4340-57,2
45
Síleš JanCZE1295Klub šachistů Říčany 19256,544,048,533,75-0,2240-8,8
58
Uhryn MateuszPOL1253MUKS MDK Śródmieście6,542,046,032,500,674026,8
624
Bandyk JoannawPOL1077KKsZ Krakow6,048,552,532,251,974078,8
735
Piatek SzymonPOL1025KKsZ Krakow6,047,552,031,503,2840131,2
813
Buchtová ViktoriewCZE1190Beskydská šachová škola z.s.6,046,547,528,500,10404,0
915
Bartečková ValériewCZE1169Beskydská šachová škola z.s.6,044,547,528,751,344053,6
1017
Zrůbek DanCZE1148Agentura 64 Grygov6,044,046,529,501,694067,6
119
Šigut OndřejCZE1249Beskydská šachová škola z.s.6,040,044,028,00-0,0240-0,8
1221
Uhryn LukaszPOL1117MUKS MDK Śródmieście5,545,047,526,251,674066,8
132
Janoušková AdélawCZE1349ŠK Líně5,543,047,528,50-1,8440-73,6
144
Červeň SamuelSVK1312TJ Slavia Caissa Čadca5,541,545,527,50-0,8240-32,8
156
Bartečková DenisawCZE1282Beskydská šachová škola z.s.5,539,541,522,00-1,3340-53,2
1622
Létal HynekCZE1093Beskydská šachová škola z.s.5,539,040,519,500,384015,2
1710
Osina JaromírCZE1240Beskydská šachová škola z.s.5,537,040,524,00-1,1840-47,2
1816
Švadlenka MichalCZE1165TJ Kobylisy5,044,046,021,00-0,3240-12,8
1933
Sekyra VojtěchCZE1037SK Slavia Orlová5,041,043,520,501,014040,4
2028
Zezula MatějCZE1060TJ Náměšť n/Oslavou5,038,040,519,000,05402,0
2111
Mrmusová MagdalénawSVK1228TJ Slavia Caissa Čadca5,036,039,019,50-1,9640-78,4
2223
Magdziarz PiotrPOL1092KKsZ Krakow4,545,048,523,250,664026,4
233
Horková TerezawCZE1327Beskydská šachová škola z.s.4,542,546,020,25-2,5840-103,2
2429
Mcevoy Thomas JamesCZE1058Sokol Postoupky4,542,045,520,251,534061,2
2536
Roček LukášCZE1022SK Slavia Orlová4,539,542,016,751,194047,6
2626
Lacková LudmilawCZE1067Beskydská šachová škola z.s.4,538,541,017,00-0,2940-11,6
2738
Andilová KlárawCZE1003SK Slavia Orlová4,537,540,016,500,314012,4
2831
Zapletal MatyášCZE1050ŠO Kunovice4,537,539,015,25-0,3540-14,0
297
Vaněk JakubCZE1265TJ Ostrava4,537,039,517,25-2,2340-89,2
3051
Szwed KarolPOL0KKsZ Krakow4,536,539,018,50
3134
Mičutka DanielCZE1031ŠK Zlín-Malenovice, z.s.4,536,039,014,750,04401,6
3230
Šopek FilipCZE1052Beskydská šachová škola z.s.4,535,037,513,25-0,7440-29,6
3320
Jezerský VítCZE1127Beskydská šachová škola z.s.4,535,037,016,25-0,1540-6,0
3419
Krótki LukášCZE1132Lokomotiva Krnov4,533,536,015,00-0,4740-18,8
3532
Ziakas DamiánCZE1047Lokomotiva Krnov4,048,551,519,501,404056,0
3625
Tichá ValériewCZE1074Beskydská šachová škola z.s.4,039,042,014,00-1,3740-54,8
3744
Medek MartinCZE0ŠO Kunovice4,035,538,013,00
3827
Létal JonášCZE1065Beskydská šachová škola z.s.4,033,034,511,00-0,9540-38,0
3950
Szkandera MatějCZE0Beskydská šachová škola z.s.4,030,031,08,00
4049
Svoboda RichardCZE0ŠO Kunovice3,538,040,013,25
4146
Roček MatyášCZE0SK Slavia Orlová3,536,539,513,50
4252
Šuchma JakubCZE0TJ Ostrava3,534,037,012,75
4337
Stříž TadeášCZE1007Lokomotiva Krnov3,532,534,510,50-0,1140-4,4
4414
Vrba JanCZE1174Šachový klub Bruntál z.s.3,529,530,57,75-3,3540-134,0
4553
Zelenková AlicewCZE0Klub šachistů Říčany 19253,034,536,08,50
4643
Martinková KlárawCZE0Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s3,031,533,06,50
4745
Ozorovský JindřichCZE0Šachový klub Bruntál z.s.3,030,531,56,00
4841
Kovářová KarolínawCZE0Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s3,030,031,56,50
4947
Siudová VeronikawCZE0SK Slavia Orlová3,030,031,06,50
5040
Kennedy IngridwCZE0SK Slavia Orlová3,023,524,54,50
5142
Lukšová Elen SofiewCZE0SK Slavia Orlová2,531,032,07,00
5248
Skládal TomášCZE0ŠO Kunovice2,028,029,03,00
5339
Gál ŠimonCZE0Sokol Postoupky1,525,026,53,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable