TALENT CUP 2019 - turnaj B

OrganizátorBeskydská šachová škola z. s.
FederáciaČesko ( CZE )
Riaditeľ turnajaIng. Záruba Petr [351725]
Hlavný rozhodcaIA Ing. Záruba Petr
RozhodcaMičulka Ivo [361151], Pliska Karel [361135]
Bedenkzeit2x45 min + 30 s na tah
MiestoHotel Petr Bezruč, Malenovice (www.hotelpetrbezruc.cz)
Rating calculationEloN, EloF
Od - do2019/12/13 - 2019/12/15
Ø rating1166
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 11.12.2019 21:46:55, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Výber turnajaTurnaj A, Turnaj B, Turnaj C
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č. TMenoFideIDFEDEloFpohlavieKlub
1
Teplý Koutský David24597171ESP1507Riu Senia-  Benicarló
2
Janoušková Adéla23709804CZE1349wŠK Líně
3
Horková Tereza23712678CZE1327wBeskydská šachová škola z.s.
4
Červeň Samuel14955610SVK1312TJ Slavia Caissa Čadca
5
Síleš Jan23715405CZE1295Klub šachistů Říčany 1925
6
Vaněk Jakub23718056CZE1265TJ Ostrava
7
Uhryn Mateusz21002061POL1253MUKS MDK Śródmieście
8
Šigut Ondřej23712813CZE1249Beskydská šachová škola z.s.
9
Osina Jaromír23712759CZE1240Beskydská šachová škola z.s.
10
Mrmusová Magdaléna14955113SVK1228wTJ Slavia Caissa Čadca
11
Wolak Maciej21835594POL1195KKsZ Krakow
12
Buchtová Viktorie23714786CZE1190wBeskydská šachová škola z.s.
13
Vrba Jan23731753CZE1174Šachový klub Bruntál z.s.
14
Švadlenka Michal23717068CZE1165TJ Kobylisy
15
Zrůbek Dan23718714CZE1148Agentura 64 Grygov
16
Švadlenka Dominik23716258CZE1141TJ Kobylisy
17
Krótki Lukáš23723572CZE1132Lokomotiva Krnov
18
Jezerský Vít23712686CZE1127Beskydská šachová škola z.s.
19
Uhryn Lukasz21002053POL1117MUKS MDK Śródmieście
20
Magdziarz Piotr21893535POL1092KKsZ Krakow
21
Bandyk Joanna21858560POL1077wKKsZ Krakow
22
Lacková Ludmila23731818CZE1067wBeskydská šachová škola z.s.
23
Létal Jonáš23719265CZE1065Beskydská šachová škola z.s.
24
Zezula Matěj23725796CZE1060TJ Náměšť n/Oslavou
25
Mcevoy Thomas James23718021CZE1058Sokol Postoupky
26
Šopek Filip23724129CZE1052Beskydská šachová škola z.s.
27
Zapletal Matyáš23724153CZE1050ŠO Kunovice
28
Ziakas Damián23710772CZE1047Lokomotiva Krnov
29
Sekyra Vojtěch23714905CZE1037SK Slavia Orlová
30
Mičutka Daniel23727306CZE1031ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
31
Piatek Szymon21015090POL1025KKsZ Krakow
32
Roček Lukáš391026CZE1022SK Slavia Orlová
33
Stříž Tadeáš23723530CZE1007Lokomotiva Krnov
34
Andilová Klára23726024CZE1003wSK Slavia Orlová
35
Friedlová Jana23714794CZE0wBeskydská šachová škola z.s.
36
Gál ŠimonCZE0Sokol Postoupky
37
Kennedy Ingrid23734477CZE0wSK Slavia Orlová
38
Kovářová Karolína23720506CZE0wTělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s
39
Lukšová Elen Sofie23729309CZE0wSK Slavia Orlová
40
Martinková KláraCZE0wTělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s
41
Medek Martin23724099CZE0ŠO Kunovice
42
Ozorovský JindřichCZE0Šachový klub Bruntál z.s.
43
Roček Matyáš391034CZE0SK Slavia Orlová
44
Siudová Veronika23724110CZE0wSK Slavia Orlová
45
Skládal Tomáš23737581CZE0ŠO Kunovice
46
Svoboda Richard23731885CZE0ŠO Kunovice
47
Szkandera Matěj23714832CZE0Beskydská šachová škola z.s.
48
Szwed Karol21036322POL0KKsZ Krakow
49
Šuchma Jakub23720697CZE0TJ Ostrava
50
Zelenková Alice23724161CZE0wKlub šachistů Říčany 1925