TALENT CUP 2019 - turnaj A

OrganizátorBeskydská šachová škola z. s.
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeIng. Záruba Petr [351725]
Hlavní rozhodčíIA Ing. Záruba Petr
RozhodčíWeissmann Lukáš [315087], Rabatin Jakub [329517]
Bedenkzeit2x60 min + 30 s na tah
MístoHotel Petr Bezruč, Malenovice (www.hotelpetrbezruc.cz)
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2019/12/13 Datum do 2019/12/15
Ø ELO turnaje1418
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace05.12.2019 08:25:02 / Page cached 06.12.2019 08:28:16 45min., Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Výběr turnajeTurnaj A, Turnaj B, Turnaj C
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, bez vlajek
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgFIDEpohlavíKlub/Místo
1
Eliáš DavidSVK1912Šachový klub Sabinov
2
Paseka MatyášCZE1840Beskydská šachová škola z.s.
3
Obrochta LenaPOL1786wUKS Pionier Jastrzebie Zdrój
4
Wasik MateuszPOL1779KKsZ Krakow
5
Lovčičan TomášSVK1755SK Junior CVC B. Bystrica
6
Vestfál JanCZE1734ŠŠPM Lipky HK
7
Wilk IgorPOL1717UKS przy SP8 Chrzanów
8
Večeřa DominikCZE1701Sokol Postoupky
9
Tesař JakubCZE1692Unichess
10
Swiech LukaszPOL1680KKsZ Krakow
11
Szopa EmiliaPOL1655wKKsZ Krakow
12
Wiatrowski ZbigniewPOL1644MDK nr 1 Bytom
13
Jaššo MatějCZE1638Lokomotiva Krnov
14
Mrázek RomanCZE1634SK Slavia Orlová
15
CMGrot BlazejPOL1611KSz Polonia Wrocław
16
Bochničková SimonaSVK1601wKŠN Bratislava
17
Lička DenisCZE1589Beskydská šachová škola z.s.
18
Buchta BartolomějCZE1580Beskydská šachová škola z.s.
19
Pawlak EmiliaPOL1570wKKsZ Krakow
20
Krupinski MikolajPOL1569KKsZ Krakow
21
Czernecki AndrzejPOL1567Rodlo Opole
22
Kapolková GretaSVK1565wKŠN Bratislava
23
Juhaňák DanielCZE1561Unichess
24
Janík Marek TobiasSVK1551Liptovská šachová škola
25
Vašínek MartinCZE1541Beskydská šachová škola z.s.
26
Seidl JanCZE1539TJ KRALUPY, z.s.
27
Ďurovka MarekSVK1536SK Junior CVC B. Bystrica
28
Bratajit MukherjeeIND1530KKsZ Krakow
29
Bjolek JanCZE1510Beskydská šachová škola z.s.
30
Dudová PavlínaCZE1469wBeskydská šachová škola z.s.
31
Žaža MartinCZE1468TJ Náměšť n/Oslavou
32
Zaborski IgorPOL1460KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
33
Rozek MichalPOL1455KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
34
Wydmanski SzymonPOL1447KKsZ Krakow
35
Trojan MatyášCZE1436Beskydská šachová škola z.s.
36
Boháček Jan AndrejCZE1432ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
37
Kučera DavidCZE1431Gambit Jihlava
38
Vrzal FilipCZE1415Sokol Postoupky
39
Zrůbek AdamCZE1409Agentura 64 Grygov
40
Zádrapa JakubCZE1399Zbrojovka Vsetín
41
Všetulová ViktorieCZE1391wŠO Kunovice
42
Zezula JakubCZE1386TJ Náměšť n/Oslavou
43
Opluštil PavelCZE1385Sokol Postoupky
44
Vaňková MarieCZE1382wŠO Kunovice
45
Kubín Tomáš DanielCZE1370Sokol Postoupky
46
Gorej VojtěchCZE1346SK Děčín
47
Tomanec SamuelCZE1345SK Slavia Orlová
48
Zádrapová AmálieCZE1335wZbrojovka Vsetín
49
Samohýl AdamCZE1320ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
50
Veny JakubCZE1318TJ Neratovice
51
Kučera PavelCZE1311TJ Valašské Meziříčí
52
Randus AntonínCZE1294Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s
53
Dvořáček MatyášCZE1288Sokol Postoupky
54
Kubiková NinaSVK1285wKŠN Bratislava
55
Vicher JanCZE1285TJ Ostrava
56
Strzoda SzymonPOL1282CHTS Chorzów
57
Brückmann Jan GregorCZE1281SK Slavia Orlová
58
Szymczak KrzysztofPOL1258KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
59
Gaszka ZuzannaPOL1253wMKSz Rybnik
60
Zámarský PatrikCZE1240Lokomotiva Krnov
61
Bezděk TomášCZE1238TJ KRALUPY, z.s.
62
Tichá SofieCZE1205wBeskydská šachová škola z.s.
63
Pelc AdamCZE1202Lokomotiva Krnov
64
Noščák DenisCZE1168ŠO Kunovice
65
Fonš RudolfCZE1166Šachová škola Bohumín, z.s.
66
Sobieraj WiktoriaPOL1136wKKsZ Krakow
67
Žaža DavidCZE1105TJ Náměšť n/Oslavou
68
Pawlak DominikPOL1088KKsZ Krakow
69
Fonš DanielCZE0Šachová škola Bohumín, z.s.
70
Fonšová AlenaCZE0wŠachová škola Bohumín, z.s.
71
Kalinska JustynaPOL0wCHTS Chorzów
72
Mikšánek MarekCZE0SK EMKaD Holešov
73
Navrátil DanielCZE0Sokol Postoupky
74
Nguyen TomášCZE0SK EMKaD Holešov
75
Peška DominikCZE0Šachová škola Bohumín, z.s.
76
Řezáč MatyášCZE0Sokol Postoupky
77
Říman AronCZE0SK Slavia Orlová
78
Slavíček DavidCZE0SK Slavia Orlová
79
Šimčák MarekCZE0Sokol Postoupky
80
Štědrý JáchymCZE0Zbrojovka Vsetín