Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Memoriál Ing. Jana Turka - přebor JmŠS v rapid šachu

Poslední aktualizace10.04.2011 08:11:34, Creator: Chess Federation of the Czech Republic,Last Upload: Czech Republic licence 50

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1IMBernasek JanCZE2482SK Rapid Pardubice, o.s.
2GMVelicka PetrCZE2477Sachovy klub GEOFIN Ostrava
3IMPlat VojtechCZE2414TZ Trinec
4FMSabol MarianCZE2384SK Vysoke Myto
5IMVyskocil NeklanCZE2368SK Duras BVK
6IMVesselovsky SergueiCZE2360Jakl Karvina
7Urbanec LadislavCZE2311
8FMSkliba MartinCZE2305SK Rapid Pardubice, o.s.
9FMHolemar DavidCZE2289SK Bystrc Oilers
10Docekal JanCZE2268SK Gym. a Stredni pedagog. skola Zn
11Vetrovsky MichalCZE2240SK Loko Praha
12FMDostan JanosHUN2240
13Kratochvil KarelCZE2212Sachovy klub Lokomotiva Brno, o.s.
14Karasek LukasCZE2174SK Gordic Jihlava
15Molik ZdenekCZE2160SK Gym. a Stredni pedagog. skola Zn
16Uhmann st. JanCZE2158SK Hustopece
17IMErdelyi Tamas DrHUN2157
18Sramek JosefCZE2142Moravska Slavia Brno
19Schirmbeck HannesAUT2139SK Gym. a Stredni pedagog. skola Zn
20Mayer JosefCZE2106TJ Podluzan Prusanky
21Kamlach MiroslavCZE2095SK Loko Praha
22Svanda JosefCZE2089SK Gym. a Stredni pedagog. skola Zn
23Kredl KarelCZE2088Spartak Adamov
24Dvorak LiborCZE2082TJ Znojmo
25Jelinek VaclavCZE2051SK Bohemia Pardubice o.s.
26Mrna VladimirCZE2046TJ Spartak TOS Zebrak
27Urban VlastimilCZE2043SK Hustopece
28Petlak JosefCZE2022TJ Znojmo
29Messerschmidt StanislavCZE2021OREL Orechov
30Pavlicek PetrCZE2013SK Loko Praha
31Nikodem GustavCZE2005SK Bystrc Oilers
32Sladek VladislavCZE1997SK 64 Brno
33Vavra MichalCZE1994Moravska Slavia Brno
34Uhmann ml. JanCZE1984Sachovy klub Lokomotiva Brno, o.s.
35Zverina JanCZE1946TJ CHS Chotebor
36Tejkal JiriCZE1936SK Loko Praha
37Meduna EduardCZE1899Sachovy klub Lokomotiva Brno, o.s.
38Kubat PavelCZE1887OREL Orechov
39Kozel MiroslavCZE1846FIMA CSOB
40Veznik MichaelCZE1822SK Duras BVK
41Eichler BretislavCZE1610Sachovy klub Lokomotiva Brno, o.s.
42Caha MartinCZE1567SK Gym. a Stredni pedagog. skola Zn
43Foucek SimonCZE1513SK Gym. a Stredni pedagog. skola Zn
44Matula RomanCZE1772S.K. 1923 Sokol Kyjov
45Machala LiborCZE1770S.K. 1923 Sokol Kyjov
46Polansky JiriCZE1731Gambit Jihlava
47Ruzicka FrantisekCZE1673TJ Znojmo
48Horacek PetrCZE1579TJ CECHIE Zastavka
49Mencik PavelCZE1558
50Slama MichalCZE1553S.K. 1923 Sokol Kyjov
51Vondra AlesCZE1531Gambit Jihlava
52Kejdus RadomirCZE1504Moravska Slavia Brno
53Zavurka VladimirCZE1457TJ Kavalier Sazava
54Spilka JaroslavCZE1408TJ Znojmo
55Marek JakubCZE1355SK Gym. a Stredni pedagog. skola Zn
56Kacerek AntoninCZE1351S.K. 1923 Sokol Kyjov
57Sperkova KristynaCZE1322Sportovni klub DDM Vyskov
58Halbrstat PetrCZE1250SK Gym. a Stredni pedagog. skola Zn
59Konvickova LucieCZE1100SK Gym. a Stredni pedagog. skola Zn
60Konvickova ZuzanaCZE1100SK Gym. a Stredni pedagog. skola Zn
61Krosova PetraCZE1000Gambit Jihlava
62Bednar VaclavCZE0
63Ferkl IvanCZE0
64Hruska JiriCZE0
65Hruska ZdenekCZE0
66Litvik JanCZE0
67Litvik PeterCZE0
68Lukac JakubCZE0
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, tiráž