Гран-при Дворец Октябрь 2019 Группа E до 1200 международный рейтинг ФИДЕ

Posledná aktualizácia 20.10.2019 20:01:17, Creator/Last Upload: moscow chess federation

Výber turnajaA, B, C, D, E
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Tabuľka po 5 kole, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6/7 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDElo
1Epaneshnikova Evgeniya54179963RUS1180
2Soboleva Vasilisa54154804RUS1174
3Gabdullin Fanuz34342443RUS1167
4Abdeev Lev24280887RUS1166
5Korobitsyn Boris34471936RUS1161
6Lyapunov Gleb55603998RUS1160
7Degtyareva Mariya24278343RUS1159
8Shmyrev Nikolai54177081RUS1157
9Eremin Ivan44169310RUS1151
10Redina Ekaterina34359036RUS1148
11Glebov Georgiy24212857RUS1145
12Panaev Timur34364528RUS1142
13Kuzmenko Aleksandr54176506RUS1133
14Asachenko Ksenia34272291RUS1129
15Mazurov Andrey54167892RUS1117
16Voronaya Eva34254978RUS1112
17Chetkovich Dmitry34458476RUS1111
18Cherkachshenko Ivan34365370RUS1102
19Knyazeva Ekaterina34207805RUS1101
20Zainetdinov Timur34275770RUS1094
21Belyatskiy Petr34455787RUS1089
22Semin Danila34254820RUS1084
23Zhilin Sergey34365524RUS1083
24Retivykh Ivan34370846RUS1074
25Panova Ekaterina54155754RUS1073
26Alieva Mirayi34259651RUS1070
27Degtyarev Andrey34358900RUS1064
28Boyarchenko Maxim24285242RUS1063
29Kondratyev Vitaly34484060RUS1052
30Blagoveschenskiy Roman34275541RUS1044
31Denikina Maria54109230RUS1042
32Leshkasheli Kesariya34433090RUS1037
33Romanov Vadim34342460RUS1032
34Ushakov Dmitriy R34370870RUS1031
35Fedotkin Alexey34356320RUS1028
36Mashtaliar Roman34218122RUS1027
37Arkhipchenko Andrey34365133RUS1021
38Lavrushin Boris Al.34359010RUS1009
39Kulikov Artem A.24280011RUS1005
40Kozyukov Anton34259899RUS1002
41Dumbi Aleksey34371648RUS0
42Elizarov Daniel34479953RUS0
43Illarionov KirillRUS0
44Karamyshev Boris34286330RUS0
45Kobzar Alexandr An.34353194RUS0
46Krailin Aleksei34275592RUS0
47Loskutnikov Kirill34373853RUS0
48Maseev Artem34369961RUS0
49Osipova Ekaterina34414193RUS0
50Vasilkov Nikolay Al.34474196RUS0
51Zubov Andrey34365540RUS0