SŠS Regionální soutěž RS-C 2019-2020

Poslední aktualizace13.10.2019 22:23:08, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeKP, KSA, KSB, RPA, RPB, RPC, RPD, RSB, RSC, RSD
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyKřížová tabulka podle pořadí, Tabulka podle startovní listiny, Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Los družstev pro všechna kola
Nasazení hráčůKolo.1
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Sestava družstva bez výsledků

  1. Spartak Vlašim C (Rtg prům.:1877 / PH 1: 3 / PH 2: 4,5) Kapitán: Vávra Stanislav
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Vávra Stanislav1911CZE3797191,01,0
2Staněk Ondřej1912CZE3458220,00,0
3Innemann František1787CZE3141960,00,0
4Pazdera Jaroslav1863CZE3709321,01,0
5Helebrand František1855CZE3639790,00,0
6Zlámaná Anna1517CZE3674510,00,0
7Vykouk Ondřej1684CZE3709750,00,0
8Hašek Tomáš1780CZE3283830,00,0
9Houdek Daniel1845CZE3429200,00,0
10Vopálka Filip1386CZE237017220,51,0
11Stein Michael1445CZE237330631,01,0
12Steinová Kamila1428CZE237219791,01,0
13Hrabě Ondřej1179CZE237012340,00,0
14Smetana Lukáš1148CZE237016330,00,0
15Vopálka Vojtěch1173CZE237017300,00,0
16Fuxová Patricie1035CZE237293840,00,0
17Voříšková Blanka1090CZE237337720,00,0
18Machyán Lukáš1100CZE0,00,0
  2. ŠK Český Brod B (Rtg prům.:1616 / PH 1: 3 / PH 2: 3,5) Kapitán: Šedivý Ondřej
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Šedivý Ondřej1800CZE3455710,00,0
2Bednařík Radovan1696CZE3993701,01,0
3Záběhlický Jiří1491CZE3390590,01,0
4Brandejský Vít1576CZE3681800,00,0
5Saur Miroslav1518CZE3480150,00,0
6Vomáčka Miroslav1353CZE237144250,00,0
7Ježek Stanislav1295CZE3929010,00,0
8Štěpánek Vít1086CZE237355381,01,0
9Čihák Jiří1284CZE3796110,00,0
10Boháč Jaroslav1255CZE3993960,00,0
11Vorlíčková Dana1340CZE237023380,51,0
12Burianová Adéla1246CZE237330711,01,0
13Dlabal Lukáš1081CZE0,00,0
14Lasák Vojtěch1073CZE0,00,0
15Plachý Josef1099CZE0,00,0
16Hrebíček Tibor1100CZE0,00,0
17Plachý Jaroslav1100CZE0,00,0
18Boháč Erik1100CZE0,00,0
19Boháč Adam0CZE0,00,0
  3. ŠO TJ Sokol Neveklov (Rtg prům.:1738 / PH 1: 3 / PH 2: 4) Kapitán: Laubacher Luděk
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Vacek Josef1807CZE3501250,00,0
2Král Pavel1824CZE3106110,00,0
3Řehoř Jan1744CZE3112271,01,0
4Chomický Josef1576CZE3360501,01,0
5Škvor Jiří1547CZE1,01,0
6Procházka Václav1737CZE0,51,0
7Laubacher Luděk1480CZE0,51,0
8Schill Daniel1334CZE0,00,0
9Hoke Miloslav1287CZE0,00,0
  4. KŠ Stříbrná Skalice B (Rtg prům.:1606 / PH 1: 0 / PH 2: 2) Kapitán: Šanda Dobroslav
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Remeš Šimon1630CZE3641850,00,0
2Králová Josefina1654CZE3671680,00,0
3Pácha Zdeněk1517CZE3110810,00,0
4Bažant Petr1460CZE0,01,0
5Le Anh Dung1413CZE237335601,01,0
6Fojtů Tomáš1613CZE3101820,00,0
7Štecher Petr1568CZE1,01,0
8Studzinski Boleslav1563CZE3760190,00,0
9Fojtů Jiří1510CZE3501840,00,0
10Šanda Dobroslav1253CZE0,01,0
11Vodička Jan1068CZE237188620,00,0
12Studzinski David1148CZE3760270,01,0
13Bažant Petr1107CZE237317020,00,0
14Skolková Natálie1101CZE0,00,0
15Ottomanský Ondřej1085CZE0,00,0
16Ottomanský Vít0CZE0,00,0
  5. Klub Šachistů Říčany 1925 I (Rtg prům.:1529 / PH 1: 3 / PH 2: 3,5) Kapitán: Štolc Jaroslav
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Malá Anna1654CZE3357030,00,0
2Glasberger Roman1635CZE3987990,00,0
3Moravec Marek1424CZE0,01,0
4Štolc David0CZE0,51,0
5Štolc Jaroslav1256CZE1,01,0
6Turek František1552CZE3988961,01,0
7Křížek František1353CZE3988371,01,0
8Zemenová Veronika1380CZE3644010,00,0
9Glasbergerová Lucie1207CZE237251840,00,0
10Müller Petr1107CZE3988700,00,0
11Pravda Petr1182CZE3946450,00,0
12Myšková Veronika1121CZE237165170,00,0
13Pravdová Tereza1044CZE3987130,00,0
14Václavík Richard1127CZE237016840,00,0
  6. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou (Rtg prům.:1451 / PH 1: 0 / PH 2: 1) Kapitán: Světlík Milan
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Světlík Milan1592CZE0,01,0
2Netolický Tomáš1557CZE3764690,01,0
3Bečvář Vladimír1526CZE0,51,0
4Voldán Václav1259CZE0,01,0
5Voldán Jiří1301CZE0,51,0
6Rebhán Zdeněk1281CZE0,00,0
7Polášek Mojmír1080CZE0,00,0
8Nerád Patrik0CZE0,00,0
9Vršťala David0CZE0,00,0
  7. Kavalier Sázava B (Rtg prům.:1409 / PH 1: 3 / PH 2: 4) Kapitán: Kotzot Jiří
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Kotzot Jiří1937CZE3157101,01,0
2Houda Stanislav1451CZE1,01,0
3Pešta Milan1295CZE0,51,0
4Matoušek Jiří1191CZE1,01,0
5Krykorka Dominik1172CZE0,00,0
6Zachař Petr1127CZE0,00,0
7Ježek Štěpán1123CZE0,51,0
8Žoudlíková Veronika1083CZE0,00,0
9Prix Matěj1082CZE0,00,0
10Novák Jakub1056CZE0,00,0
11Ofner Daniel1046CZE0,00,0
12Štědrová Jolana1046CZE0,00,0
13Provazník Ondřej1025CZE0,00,0
14Krejcárek Jan1020CZE0,00,0
15Bernáth Jakub1018CZE0,00,0
16Fugner Štěpán1011CZE0,00,0
17Mráz Michal0CZE0,00,0
18Žoudlíková Irena0CZE0,00,0
  8. TJ Sokol Pečky B (Rtg prům.:1675 / PH 1: 0 / PH 2: 1,5) Kapitán: Štegl Petr
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Štegl Petr1808CZE3664981,01,0
2Charous Zdeněk1671CZE3340570,00,0
3Nigrin Jiří1598CZE3322160,00,0
4Vlasák Miloslav0CZE0,51,0
5Michálek Miloš1613CZE3375010,00,0
6Kubíček Miloš1581CZE3664470,00,0
7Kubíček Jindřich1686CZE3709160,00,0
8Kotrouš Vlastimil1522CZE0,01,0
9Fokt Michele1480CZE3598660,00,0
10Dobiáš Jaroslav1365CZE237243230,01,0
11Hrubeš Zdeněk1325CZE3372949670,00,0
12Kolanda Roman1227CZE0,01,0
13Hrubeš Miroslav1465CZE0,00,0
14Jandečková Věra0CZE0,00,0
16Brenner Dušan0CZE0,00,0
17Hoffinger Kryštof0CZE0,00,0
  9. ŠK Pravonín (Rtg prům.:1760 / PH 1: 3 / PH 2: 3) Kapitán: Filip Lukáš
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Filip Vojtěch2006CZE3587030,00,0
2Horák Vladimír1949CZE3195891,01,0
3Lalouček Miroslav1678CZE3709240,00,0
4Filip Lukáš1570CZE3460040,00,0
5Zeman Lukáš1595CZE3946880,01,0
6Filip Štěpán1383CZE237012000,01,0
7Píšová Petra1517CZE3900970,00,0
8Veselý Jan1286CZE237017061,01,0
9Kůra Filip1338CZE237013581,01,0
10Jelínek František1351CZE237012420,00,0
11Slavík Adam1137CZE237016170,00,0
12Slavíková Barbora1211CZE237016250,00,0
13Mrázková Kateřina1117CZE237299450,00,0
14Zeman Daniel Nikolas1219CZE237171300,00,0
15Štanderová Natálie1050CZE0,00,0
16Čáp Jakub0CZE0,00,0
17Filipová Marie0CZE0,00,0
  10. KŠ Stříbrná Skalice C (Rtg prům.:1430 / PH 1: 0 / PH 2: 1) Kapitán: Heger Zdeněk
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Konopka Aleš1585CZE0,00,0
2Heger Jan1493CZE3759180,01,0
3Zlámaná Táňa1374CZE3674600,01,0
4Heger Zdeněk1352CZE3759260,01,0
5Votoček Jakub1136CZE237179800,51,0
6Vajdík Josef1346CZE237166060,51,0
7Gašparín Pavel1243CZE237103570,00,0
8Nenutil Zbyněk1093CZE0,00,0
9Votoček Matěj0CZE237317450,00,0
10Brattoli Bruno1217CZE237276910,00,0
  11. Klub šachistů Říčany 1925 J (Rtg prům.:1665 / PH 1: 0 / PH 2: 1,5) Kapitán: Čech Lubomír
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Malý Dušan1767CZE3429710,00,0
2Čihák Adam1678CZE3796030,00,0
3Lacina Ladislav1572CZE3108080,00,0
4Kótka Tomáš1533CZE3708940,01,0
5Hosnedl Luboš1668CZE237296351,01,0
6Košata František1629CZE3195970,01,0
7Čech Lubomír1581CZE3664040,51,0
8Štoček Jiří1558CZE3113080,00,0
9Pavlíček Jan0CZE0,00,0
10Popela Kryštof1178CZE237015100,00,0
11Štochl Vojtěch1228CZE3988880,01,0
12Mandát Kryštof1172CZE3988450,00,0
13Sehnoutková Laura1296CZE237252140,00,0
14Sehnoutka Vojtěch1176CZE237277210,00,0
  12. ŠS Kostelec nad Černými lesy C (Rtg prům.:1602 / PH 1: 0 / PH 2: 0,5) Kapitán: Bug Julius
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Jíša Luboš1772CZE3325420,00,0
2Bug Julius1585CZE237283290,01,0
3Pecák Ivan1576CZE3111700,01,0
4Pataridis Janis1706CZE3078820,00,0
5Švec Stanislav1369CZE237023030,51,0
6Kormaňák Pavel0CZE0,01,0
7Jirout Jaroslav0CZE0,01,0
8Mirkovič Miroslav1261CZE237022220,00,0
9Troníček Luboš1248CZE237160100,00,0
10Trmal Milan0CZE0,00,0
11Jedlička Tomáš0CZE0,00,0