Regionální soutěž RS-C 2019-2020

OrganizátorSŠS STK
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeSTK SŠS
Hlavní rozhodčíBc. Roman Šoltys
Bedenkzeit2 hod./40 tahů + 1 hod. do konce partie pro každého hráče
MístoStředočeský kraj
Výpočet ratingu -
Datum od2019/10/13 Datum do 2020/03/29
Ø ELO turnaje1349
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace23.02.2020 21:56:49, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeKP, KSA, KSB, RPA, RPB, RPC, RPD, RSB, RSC, RSD
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyKřížová tabulka podle pořadí, Tabulka podle startovní listiny, Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Los družstev pro všechna kola
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Los družstev pro všechna kola

1. Kolo Datum kola 2019/10/13 Hodina 09.00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  Spartak Vlašim C  ŠS Kostelec nad Černými lesy C:½
2  ŠK Český Brod B  Klub šachistů Říčany 1925 J:
3  ŠO TJ Sokol Neveklov  KŠ Stříbrná Skalice C4:1
4  KŠ Stříbrná Skalice B  ŠK Pravonín2:3
5  Klub Šachistů Říčany 1925 I  TJ Sokol Pečky B:
6  TJ Jiskra Zruč nad Sázavou  Kavalier Sázava B1:4
2. Kolo Datum kola 2019/11/03 Hodina 09.00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠS Kostelec nad Černými lesy C  Kavalier Sázava B:
2  TJ Sokol Pečky B  TJ Jiskra Zruč nad Sázavou:
3  ŠK Pravonín  Klub Šachistů Říčany 1925 I4:1
4  KŠ Stříbrná Skalice C  KŠ Stříbrná Skalice B:
5  Klub šachistů Říčany 1925 J  ŠO TJ Sokol Neveklov3:2
6  Spartak Vlašim C  ŠK Český Brod B:½
3. Kolo Datum kola 2019/11/17 Hodina 09.00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Český Brod B  ŠS Kostelec nad Černými lesy C4:1
2  ŠO TJ Sokol Neveklov  Spartak Vlašim C:
3  KŠ Stříbrná Skalice B  Klub šachistů Říčany 1925 J:
4  Klub Šachistů Říčany 1925 I  KŠ Stříbrná Skalice C:
5  TJ Jiskra Zruč nad Sázavou  ŠK Pravonín½:
6  Kavalier Sázava B  TJ Sokol Pečky B0:5
4. Kolo Datum kola 2019/12/01 Hodina 09.00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠS Kostelec nad Černými lesy C  TJ Sokol Pečky B1:4
2  ŠK Pravonín  Kavalier Sázava B4:1
3  KŠ Stříbrná Skalice C  TJ Jiskra Zruč nad Sázavou:
4  Klub šachistů Říčany 1925 J  Klub Šachistů Říčany 1925 I:
5  Spartak Vlašim C  KŠ Stříbrná Skalice B:
6  ŠK Český Brod B  ŠO TJ Sokol Neveklov1:4
5. Kolo Datum kola 2019/12/15 Hodina 09.00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠO TJ Sokol Neveklov  ŠS Kostelec nad Černými lesy C5:0
2  KŠ Stříbrná Skalice B  ŠK Český Brod B:
3  Klub Šachistů Říčany 1925 I  Spartak Vlašim C2:3
4  TJ Jiskra Zruč nad Sázavou  Klub šachistů Říčany 1925 J4:1
5  Kavalier Sázava B  KŠ Stříbrná Skalice C:
6  TJ Sokol Pečky B  ŠK Pravonín:
6. Kolo Datum kola 2020/01/12 Hodina 09.00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠS Kostelec nad Černými lesy C  ŠK Pravonín:
2  KŠ Stříbrná Skalice C  TJ Sokol Pečky B2:3
3  Klub šachistů Říčany 1925 J  Kavalier Sázava B½:
4  Spartak Vlašim C  TJ Jiskra Zruč nad Sázavou3:2
5  ŠK Český Brod B  Klub Šachistů Říčany 1925 I:
6  ŠO TJ Sokol Neveklov  KŠ Stříbrná Skalice B:
7. Kolo Datum kola 2020/01/26 Hodina 09.00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  KŠ Stříbrná Skalice B  ŠS Kostelec nad Černými lesy C2:3
2  Klub Šachistů Říčany 1925 I  ŠO TJ Sokol Neveklov½:
3  TJ Jiskra Zruč nad Sázavou  ŠK Český Brod B5:0
4  Kavalier Sázava B  Spartak Vlašim C3:2
5  TJ Sokol Pečky B  Klub šachistů Říčany 1925 J3:2
6  ŠK Pravonín  KŠ Stříbrná Skalice C5:0
8. Kolo Datum kola 2020/02/09 Hodina 09.00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠS Kostelec nad Černými lesy C  KŠ Stříbrná Skalice C2:3
2  Klub šachistů Říčany 1925 J  ŠK Pravonín2:3
3  Spartak Vlašim C  TJ Sokol Pečky B3:2
4  ŠK Český Brod B  Kavalier Sázava B4:1
5  ŠO TJ Sokol Neveklov  TJ Jiskra Zruč nad Sázavou:
6  KŠ Stříbrná Skalice B  Klub Šachistů Říčany 1925 I4:1
9. Kolo Datum kola 2020/02/23 Hodina 09.00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  Klub Šachistů Říčany 1925 I  ŠS Kostelec nad Černými lesy C3:2
2  TJ Jiskra Zruč nad Sázavou  KŠ Stříbrná Skalice B:
3  Kavalier Sázava B  ŠO TJ Sokol Neveklov1:4
4  TJ Sokol Pečky B  ŠK Český Brod B5:0
5  ŠK Pravonín  Spartak Vlašim C3:2
6  KŠ Stříbrná Skalice C  Klub šachistů Říčany 1925 J1:4
10. Kolo Datum kola 2020/03/15 Hodina 09.00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠS Kostelec nad Černými lesy C  Klub šachistů Říčany 1925 J:
2  Spartak Vlašim C  KŠ Stříbrná Skalice C:
3  ŠK Český Brod B  ŠK Pravonín:
4  ŠO TJ Sokol Neveklov  TJ Sokol Pečky B:
5  KŠ Stříbrná Skalice B  Kavalier Sázava B:
6  Klub Šachistů Říčany 1925 I  TJ Jiskra Zruč nad Sázavou:
11. Kolo Datum kola 2020/03/29 Hodina 09.00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  TJ Jiskra Zruč nad Sázavou  ŠS Kostelec nad Černými lesy C:
2  Kavalier Sázava B  Klub Šachistů Říčany 1925 I:
3  TJ Sokol Pečky B  KŠ Stříbrná Skalice B:
4  ŠK Pravonín  ŠO TJ Sokol Neveklov:
5  KŠ Stříbrná Skalice C  ŠK Český Brod B:
6  Klub šachistů Říčany 1925 J  Spartak Vlašim C:
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 25.02.2021 23:11
PixFuture exclusive partner, tiráž