Jihomoravský krajský přebor družstev mládeže

OrganizátorJihomoravský šachový svaz
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeMiroslav Hurta
Hlavní rozhodčíMiroslav Hurta
Bedenkzeit1 hodina na celou partii
Výpočet ratinguElo národní
Datum od2019/11/09 Datum do 2020/01/25
Ø ELO turnaje1141
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace25.01.2020 19:23:03, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeKPI, KPIIA, KPIIB, KPIIC, KPDM, KPDM-dopr.turnaj, OP Brno-venkov, MP Brno-město, OP Znojmo
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyKonečné pořadí po 9 kolech, Startovní pořadí družstev
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Konečná tabulka po 9 kolech
Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups
Nasazení družstevKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Nasazení hráčů

3. Kolo Datum kola 2019/11/09 Hodina 13:00
Šach.9  SK Vyškov "A"ELO-3  ŠK Jezdci JundrovELO1 : 4
1.1
Hruška, Marek
1457Z-
Hladký, Tadeáš
1762Zm0 - 1
1.2
Starý, Šimon
1100ZHm-
Vojtek, Pavel
1438Z0 - 1
1.3
Pukowietz, Patrik
1075Zm-
Sepši, Jakub
1258Z1 - 0
1.4
Kotisa, Jan
1175Zmd-
Komárek, Tobiáš
1233Zmd0 - 1
1.5
Dorazilová, Kristýna
0md-
Hladký, Mikuláš
1199md0 - 1
Šach.15  ŠK Lokomotiva Brno "D"ELO-1  ŠK Lokomotiva Brno "B"ELO1 : 4
2.1
Bany, Jonáš Theodor
0Z-
Strnad, Vladimír
1474Z1 - 0
2.2
Stašok, Kiril
1024Zmd-
Lukáš, Ondřej
1299Z0 - 1
2.3
Horák, Hanuš
0Zmd-
Vavřínková, Marie
1355Zmd0 - 1
2.4
Stašok, Danil
1041Zmd-
Sedlák, Václav
1083m0 - 1
2.5
Výchopeň, Martin
0Zmd-
Coufalová, Laura
1095md0 - 1
Šach.2  ŠK Kuřim "B"ELO-4  ŠK Kuřim "D"ELO3½:1½
3.1
Petříček, Lukáš
1952ZV-
Keprt, Tomáš
1726ZV0 - 1
3.2
Tajovský, Šimon
1516Zm-
Souček, Andrej
1250Zmd1 - 0
3.3
Hronek, Ondřej
1437Zm-
Kubátová, Běta
1108Zmd1 - 0
3.4
Fikejs, Tomáš
1405Z-
Kubátová, Ema
1228Zmd½ - ½
3.5
Sasková, Renata
1346Zd-
Czerny, Adam
0md1 - 0
Šach.16  ŠK Rozrazil Brno "B"ELO-6  ŠK Duras BVK Královo Pole "B"ELO1 : 4
4.1
Pospíšil, Daniel
0Zm-
Lúč, Martin
1414Z0 - 1
4.2
Konečný, Marek
0Zm-
Šmídek, Prokop
1065Zm0 - 1
4.3
Strádal, Samuel
0Z-
Borkovec, Ondřej
1250Z1 - 0
4.4
Täuber, Max
0Zmd-
Janský, Adam
1236Zmd0 - 1
4.5
Šmarda, Šimon
0md-
Grausgruber, Jiří
1250m0 - 1
Šach.14  ŠK Rozrazil Brno "A"ELO-13  Šachy ZastávkaELO3 : 2
5.1
Švehlová, Alena
1040ZHmd-
Švagr, Daniel
1078Zmd0 - 1
5.2
Mitášová, Klára
1060Zd-
Hudec, Tomáš
0Zm1 - 0
5.3
Klimešová, Ela
0Zd-
Řehák, Šimon
0md1 - 0
5.4
Mikulenková, Natálie
0Zmd-
Pokorná, Alena
0md1 - 0
5.5
bez hráče
0-
Hudec, Lukáš
0md- - +
Šach.5  ŠK Kuřim "C"ELO-12  ŠK KunštátELO5 : 0
6.1
Šetina, Václav
1543ZVmd-
Havel, Jakub
1101Z1 - 0
6.2
Filka, Radoslav
1240Z-
Votřel, Petr
1134Z1 - 0
6.3
Boháč, Šimon
1283Zm-
Votřel, Tomáš
1055Z1 - 0
6.4
Kraus, Viktor
1125md-
Havel, Ondřej
1077Zm1 - 0
6.5
Procházka, Martin
1089md-
Kubík, Eduard
0Zmd1 - 0
Šach.7  ŠK Lokomotiva Brno "C"ELO-8  ŠK GPOA ZnojmoELO4 : 1
7.1
Teplý, Jan
1191Z-
Molík, Jakub
1299Z1 - 0
7.2
Buchta, Václav
0Zm-
Frk, Tomáš
1233Z0 - 1
7.3
Jackovičová, Zuzana
1197Zmd-
Čtveráček, Filip
1227Zm1 - 0
7.4
Hladký, Jakub
1100Zm-
Čučka, Adam
1088Zmd1 - 0
7.5
Brožová, Barbora
0md-
Vančura, Samuel
12351 - 0
Šach.11  SK Vyškov "B"ELO-10  ŠK Sokol KyjovELO3 : 2
8.1
Jabůrek, Radim
0Zm-
Vaněk, Robin
1510ZH0 - 1
8.2
Stará, Zuzana
1080ZHmd-
Šlahůnek, Martin
1232Zm1 - 0
8.3
Ulrich, Adam
1102Zmd-
Vindiš, Patrik
0Z1 - 0
8.4
Pospíšil, Jakub
0Zm-
Laxa, Matěj
1047Zm0 - 1
8.5
Jabůrek, David
1077md-
Kubinec, Filip
0md1 - 0