Jihomoravský krajský přebor družstev mládeže

Poslední aktualizace25.01.2020 12:23:43, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  9. ŠK GPOA Znojmo (Rtg prům.:1248, PH 1: 9 / PH 2: 17,5)
Šach.JménoRtgNFEDTyp12345678BodyPartieRtg prům.
1Molík Jakub1299CZEZ1001,031222
2Kolář Matouš1216CZEZ+1,010
3Frk Tomáš1233CZEZ½11101+5,571084
4Čtveráček Filip1227CZEZm--01½1+3,571108
5Čučka Adam1088CZEZmd0-00011,061050
6Vančura Samuel1235CZE0-00½1+2,571103
10Peroutka Matěj0CZEm1+13,031000

Info o hráči

Molík Jakub 1299 CZE Rp:1146
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
150Strnad Vladimír1474CZE2,0w 11
2121Bany Jonáš Theodor0CZE5,0s 01
358Teplý Jan1191CZE3,0s 01
8105Hladký Tadeáš1762CZE3,5w1
Kolář Matouš 1216 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
70Brett nicht besetzt00,0- 1K1
8106Vojtek Pavel1438CZE5,5s2
Frk Tomáš 1233 CZE Rp:1360
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
151Lukáš Ondřej1299CZE4,5s ½2
2122Stašok Kiril1024CZE1,0w 12
359Buchta Václav0CZE2,0w 12
4134Havel Jakub1101CZE2,0w 11
572Stará Zuzana1080CZE4,0w 01
6152Strádal Samuel0CZE2,0s 11
70Brett nicht besetzt00,0- 1K2
8107Mojžíš Marek1273CZE0,5w3
Čtveráček Filip 1227 CZE Rp:1245
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
153Sedlák Václav1083CZE7,0- 0K4
2124Stašok Danil1041CZE2,5- 0K4
3116Jackovičová Zuzana1197CZE5,0s 03
4135Votřel Petr1134CZE3,5s 12
573Ulrich Adam1102CZE3,5s ½2
6153Täuber Max0CZE1,0w 12
70Brett nicht besetzt00,0- 1K3
8108Sepši Jakub1258CZE3,5s4
Čučka Adam 1088 CZE Rp:901
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
154Coufalová Laura1095CZE3,5w 05
2125Výchopeň Martin0CZE4,0- 0K5
3117Hladký Jakub1100CZE4,0w 04
4136Votřel Tomáš1055CZE4,0w 03
574Pospíšil Jakub0CZE3,0w 03
6154Skorkovský Antonín0CZE0,0s 13
8109Komárek Tobiáš1233CZE4,0w5
Vančura Samuel 1235 CZE Rp:1041
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
152Vavřínková Marie1355CZE7,0w 03
2123Horák Hanuš0CZE4,5- 0K3
3119Brožová Barbora0CZE5,0s 05
4137Havel Ondřej1077CZE4,0s 04
577Jekl Lukáš1084CZE1,5s ½4
6155Šubčík Tomáš0CZE0,0w 14
70Brett nicht besetzt00,0- 1K4
Peroutka Matěj 0 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
4144Pospíšilová Miriam0CZE3,0w 15
50Brett nicht besetzt00,0- 1K5
6156Šmarda Šimon0CZE1,0s 15

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2019/11/09 Hodina 09:00
Šach.8  ŠK GPOA ZnojmoELO-1  ŠK Lokomotiva Brno "B"ELO1½:3½
1.1
Molík, Jakub
1299Z-
Strnad, Vladimír
1474Z1 - 0
1.2
Frk, Tomáš
1233Z-
Lukáš, Ondřej
1299Z½ - ½
1.3
Vančura, Samuel
1235-
Vavřínková, Marie
1355Zmd0 - 1
1.4
Čtveráček, Filip
1227Zm-
Sedlák, Václav
1083m- - +
1.5
Čučka, Adam
1088Zmd-
Coufalová, Laura
1095md0 - 1
2. Kolo Datum kola 2019/11/09 Hodina 11:00
Šach.15  ŠK Lokomotiva Brno "D"ELO-8  ŠK GPOA ZnojmoELO4 : 1
7.1
Bany, Jonáš Theodor
0Z-
Molík, Jakub
1299Z1 - 0
7.2
Stašok, Kiril
1024Zmd-
Frk, Tomáš
1233Z0 - 1
7.3
Horák, Hanuš
0Zmd-
Vančura, Samuel
1235+ - -
7.4
Stašok, Danil
1041Zmd-
Čtveráček, Filip
1227Zm+ - -
7.5
Výchopeň, Martin
0Zmd-
Čučka, Adam
1088Zmd+ - -
3. Kolo Datum kola 2019/11/09 Hodina 13:00
Šach.7  ŠK Lokomotiva Brno "C"ELO-8  ŠK GPOA ZnojmoELO4 : 1
7.1
Teplý, Jan
1191Z-
Molík, Jakub
1299Z1 - 0
7.2
Buchta, Václav
0Zm-
Frk, Tomáš
1233Z0 - 1
7.3
Jackovičová, Zuzana
1197Zmd-
Čtveráček, Filip
1227Zm1 - 0
7.4
Hladký, Jakub
1100Zm-
Čučka, Adam
1088Zmd1 - 0
7.5
Brožová, Barbora
0md-
Vančura, Samuel
12351 - 0
4. Kolo Datum kola 2019/12/14 Hodina 09:30
Šach.8  ŠK GPOA ZnojmoELO-12  ŠK KunštátELO3 : 2
7.1
Frk, Tomáš
1233Z-
Havel, Jakub
1101Z1 - 0
7.2
Čtveráček, Filip
1227Zm-
Votřel, Petr
1134Z1 - 0
7.3
Čučka, Adam
1088Zmd-
Votřel, Tomáš
1055Z0 - 1
7.4
Vančura, Samuel
1235-
Havel, Ondřej
1077Zm0 - 1
7.5
Peroutka, Matěj
0m-
Pospíšilová, Miriam
0Hmd1 - 0
5. Kolo Datum kola 2019/12/14 Hodina 11:30
Šach.8  ŠK GPOA ZnojmoELO-11  SK Vyškov "B"ELO2 : 3
7.1
Frk, Tomáš
1233Z-
Stará, Zuzana
1080ZHmd0 - 1
7.2
Čtveráček, Filip
1227Zm-
Ulrich, Adam
1102Zmd½ - ½
7.3
Čučka, Adam
1088Zmd-
Pospíšil, Jakub
0Zm0 - 1
7.4
Vančura, Samuel
1235-
Jekl, Lukáš
1084m½ - ½
7.5
Peroutka, Matěj
0m-
bez hráče
0+ - -
6. Kolo Datum kola 2019/12/14 Hodina 13:30
Šach.16  ŠK Rozrazil Brno "B"ELO-8  ŠK GPOA ZnojmoELO0 : 5
8.1
Strádal, Samuel
0Z-
Frk, Tomáš
1233Z0 - 1
8.2
Täuber, Max
0Zmd-
Čtveráček, Filip
1227Zm0 - 1
8.3
Skorkovský, Antonín
0Zmd-
Čučka, Adam
1088Zmd0 - 1
8.4
Šubčík, Tomáš
0md-
Vančura, Samuel
12350 - 1
8.5
Šmarda, Šimon
0md-
Peroutka, Matěj
0m0 - 1
7. Kolo Datum kola 2020/01/25 Hodina 10:00
Šach.8  ŠK GPOA ZnojmoELO-4  ŠK Kuřim "D"ELO4 : 0
6.1
Kolář, Matouš
1216Z-
bez hráče
0+ - -
6.2
Frk, Tomáš
1233Z-
bez hráče
0+ - -
6.3
Čtveráček, Filip
1227Zm-
bez hráče
0+ - -
6.4
Vančura, Samuel
1235-
bez hráče
0+ - -
6.5
bez hráče
0-
bez hráče
0- - -
8. Kolo Datum kola 2020/01/25 Hodina 12:00
Šach.8  ŠK GPOA ZnojmoELO-3  ŠK Jezdci JundrovELO0 : 0
4.1
Molík, Jakub
1299Z-
Hladký, Tadeáš
1762Zm
4.2
Kolář, Matouš
1216Z-
Vojtek, Pavel
1438Z
4.3
Frk, Tomáš
1233Z-
Mojžíš, Marek
1273Z
4.4
Čtveráček, Filip
1227Zm-
Sepši, Jakub
1258Z
4.5
Čučka, Adam
1088Zmd-
Komárek, Tobiáš
1233Zmd