Jihomoravský krajský přebor družstev mládeže

Poslední aktualizace25.01.2020 19:23:03, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  1. ŠK Lokomotiva Brno "B" (Rtg prům.:1654, PH 1: 27 / PH 2: 40)
Šach.JménoRtgNFEDTyp123456789BodyPartieRtg prům.
1Volák Šimon2017CZEZV11½2,531543
2Khadash Samuel1790CZEZ1113,031324
3Ulčák Michael1636CZEZVm½112,531396
4Strnad Vladimír1474CZEZ0101114,061213
5Lukáš Ondřej1299CZEZ½½11½14,561153
6Vavřínková Marie1355CZEZmd1111111119,091142
7Sedlák Václav1083CZEm+1111111+9,091159
8Coufalová Laura1095CZEmd111½1+5,561018
  2. ŠK Kuřim "B" (Rtg prům.:1531, PH 1: 24 / PH 2: 31,5)
Šach.JménoRtgNFEDTyp123456789BodyPartieRtg prům.
1Petříček Lukáš1952CZEZV½10½013,061561
2Tajovský Šimon1516CZEZm½1110½4,061260
3Hronek Ondřej1437CZEZm1110011117,091254
4Fikejs Tomáš1405CZEZ11½1½11118,091160
5Ševčík Pavel1333CZEm10½1114,561164
6Sasková Renata1346CZEZd1111015,061089
  3. ŠK Duras BVK Královo Pole "B" (Rtg prům.:1274, PH 1: 21 / PH 2: 28)
Šach.JménoRtgNFEDTyp123456789BodyPartieRtg prům.
1Lúč Martin1414CZEZ1110014,061132
2Karafiát Vojtěch1219CZEZmd0000011,061449
3Šmídek Prokop1065CZEZm1111116,061043
4Borkovec Ondřej1250CZEZ1100103,061250
5Janský Adam1236CZEZmd1111105,061036
6Grausgruber Jiří1250CZEm1+13,031000
7Kunčická Klára1199CZEd0½00,531321
8Pejchlová Zuzana1102CZEmd01½1,531307
9Klinkovský Vojtěch1139CZEmd+113,031000
10Holubec Jakub1165CZEm0101,031143
  4. ŠK Jezdci Jundrov (Rtg prům.:1393, PH 1: 18 / PH 2: 29,5)
Šach.JménoRtgNFEDTyp123456789BodyPartieRtg prům.
1Hladký Tadeáš1762CZEZm111½3,541551
2Vojtek Pavel1438CZEZ111110½117,591250
3Mojžíš Marek1273CZEZ0½0011,551256
4Sepši Jakub1258CZEZ1100½13,561158
5Komárek Tobiáš1233CZEZmd1110010105,091150
6Hladký Mikuláš1199CZEmd11100115,071106
9Mojžíš Prokop0CZEm½+12,531048
10Velehradský Kryštof0CZEmd0+1,021165
  5. SK Vyškov "A" (Rtg prům.:1246, PH 1: 15 / PH 2: 21,5)
Šach.JménoRtgNFEDTyp123456789BodyPartieRtg prům.
1Hruška Marek1457CZEZ1½001½1116,091471
2Mikulášek Ondřej1284CZEZH1101014,061273
3Starý Šimon1100CZEZHm1102,031223
4Provazník Gabriel1055CZEZm1000001,061192
5Pukowietz Patrik1075CZEZm0112,031128
6Kotisa Jan1175CZEZmd110½103,561132
7Provazník Rafael1214CZEmd0+00012,061130
8Dorazilová Kristýna0CZEmd101,021100
9Hlaváčikova Lucia1100CZEmd00,011000
  6. ŠK Sokol Kyjov (Rtg prům.:1158, PH 1: 13 / PH 2: 22,5)
Šach.JménoRtgNFEDTyp123456789BodyPartieRtg prům.
1Vaněk Robin1510CZEZH0½1½101015,091226
2Šlahůnek Martin1232CZEZm001½1½014,081128
3Vindiš Patrik0CZEZ00111014,071139
4Laxa Matěj1047CZEZm011½10+4,571026
6Ševčík Filip0CZEm00112,041119
7Ševčík Slavomír0CZEZmd001+00+3,071047
8Kubinec Filip0CZEmd0000,031124
  7. ŠK Lokomotiva Brno "C" (Rtg prům.:1268, PH 1: 12 / PH 2: 23,5)
Šach.JménoRtgNFEDTyp123456789BodyPartieRtg prům.
2Teplý Jan1191CZEZ1011000104,091341
3Buchta Václav0CZEZm1½0½0001½3,591199
4Jackovičová Zuzana1197CZEZmd1011115,061113
5Hladký Jakub1100CZEZm1011010004,091103
6Hladký Petr0CZEmd100001,051178
7Brožová Barbora0CZEmd1111+016,071079
  8. ŠK Lokomotiva Brno "D" (Rtg prům.:1013, PH 1: 12 / PH 2: 21,5)
Šach.JménoRtgNFEDTyp123456789BodyPartieRtg prům.
1Bany Jonáš Theodor0CZEZ111115,051279
2Stašok Kiril1024CZEZmd000000+001,091211
3Horák Hanuš0CZEZmd0+011½+½05,091109
4Stašok Danil1041CZEZmd0+00½0+103,591069
5Výchopeň Martin0CZEZmd0+0+01+015,091085
6Peška Matyáš0CZEmd0+1,021000
7Poruban Petr0CZEm101,021070
  9. ŠK Kuřim "C" (Rtg prům.:1289, PH 1: 12 / PH 2: 20)
Šach.JménoRtgNFEDTyp123456789BodyPartieRtg prům.
1Šetina Václav1543CZEZVmd½111115,561452
2Havel Vojtěch1191CZEZ01½1,531206
3Filka Radoslav1240CZEZ½½1103,051314
4Havel Tomáš1187CZEZm0101,031104
5Boháč Šimon1283CZEZm011103,051238
8Ševčíková Kateřina0CZEmd½10102,551168
9Kraus Viktor1125CZEmd0½11,531237
10Procházka Martin1089CZEmd0112,031115
  10. ŠK Kuřim "D" (Rtg prům.:1330, PH 1: 12 / PH 2: 19,5)
Šach.JménoRtgNFEDTyp123456789BodyPartieRtg prům.
1Keprt Tomáš1726CZEZV101114,051357
3Souček Andrej1250CZEZmd½½01½2,551178
4Kubátová Běta1108CZEZmd100101115,081182
5Kubátová Ema1228CZEZmd1½½½½1116,081127
6Šetina Jan0CZEmd000+01,051002
7Czerny Adam0CZEmd0000011,061073
  11. SK Vyškov "B" (Rtg prům.:1138, PH 1: 12 / PH 2: 19)
Šach.JménoRtgNFEDTyp123456789BodyPartieRtg prům.
1Chelík Andreas1286CZEZ0001½1,551355
2Jabůrek Radim0CZEZm000011,051210
3Stará Zuzana1080CZEZHmd1010101½04,591148
4Ulrich Adam1102CZEZmd0011½01+04,591150
5Pospíšil Jakub0CZEZm100010++4,081101
6Jabůrek David1077CZEmd101,021167
8Jekl Lukáš1084CZEm1½0+2,541118
  12. ŠK Kunštát (Rtg prům.:1087, PH 1: 10 / PH 2: 21)
Šach.JménoRtgNFEDTyp123456789BodyPartieRtg prům.
1Havel Jakub1101CZEZ0000½1½103,091337
2Votřel Petr1134CZEZ½000111½04,091179
3Votřel Tomáš1055CZEZ0001111015,091132
4Havel Ondřej1077CZEZm000111+105,091160
5Kubík Eduard0CZEZmd1001,031145
11Pospíšilová Miriam0CZEHmd01++003,061000
  13. Šachy Zastávka (Rtg prům.:1047, PH 1: 10 / PH 2: 20,5)
Šach.JménoRtgNFEDTyp123456789BodyPartieRtg prům.
1Moos Lukáš1032CZEZ000011,051215
2Kroutil Matěj1116CZEZ½11½014,061199
3Švagr Daniel1078CZEZmd0110002,061114
4Bernard Jakub1008CZEZ1012,031000
5Hudec Tomáš0CZEZm0000,031042
6Řehák Šimon0CZEmd0101½02,561081
7Prokop Tomáš0CZEm+100+14,061096
8Prokop Ondřej0CZEmd01++3,041000
10Pokorná Alena0CZEmd0000,031079
13Hudec Lukáš0CZEmd01+2,031125
  14. ŠK GPOA Znojmo (Rtg prům.:1248, PH 1: 9 / PH 2: 19,5)
Šach.JménoRtgNFEDTyp123456789BodyPartieRtg prům.
1Molík Jakub1299CZEZ1001,031222
2Kolář Matouš1216CZEZ+001,031235
3Frk Tomáš1233CZEZ½11101+106,591112
4Čtveráček Filip1227CZEZm--01½1+014,591124
5Čučka Adam1088CZEZmd0-00011,061050
6Vančura Samuel1235CZE0-00½1+002,591102
10Peroutka Matěj0CZEm1+13,031000
  15. ŠK Rozrazil Brno "A" (Rtg prům.:1020, PH 1: 6 / PH 2: 10,5)
Šach.JménoRtgNFEDTyp123456789BodyPartieRtg prům.
1Švehlová Alena1040CZEZHmd100000½001,591248
2Mitášová Klára1060CZEZd001½001,561081
3Klimešová Ela0CZEZd1010010003,091111
4Brzobohatá Helena0CZEZd0000,031033
5Mikulenková Natálie0CZEZmd1010++0½04,591053
  16. ŠK Rozrazil Brno "B" (Rtg prům.:1000, PH 1: 0 / PH 2: 9)
Šach.JménoRtgNFEDTyp123456789BodyPartieRtg prům.
1Pospíšil Daniel0CZEZm0001001,061334
2Konečný Marek0CZEZm1101003,061110
3Strádal Samuel0CZEZ01½½00013,081167
4Täuber Max0CZEZmd0100001,061138
5Skorkovský Antonín0CZEZmd00000,041036
6Šubčík Tomáš0CZEmd0000,031120
7Šmarda Šimon0CZEmd+000000001,091099
Advertisement