Campionat Individual Absolut de Lleida 2019 - Grup III Promoció

Darrera actualització11.11.2019 12:57:36, Creador/Darrera càrrega: ramon verdes nadal

Selecció del torneigGrup I, Grup II, Grup III Promoció
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
Vista d'un equipCAT
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Classificació final després de 8 rondes, Taula creuada de classificació final després de 8 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8/8 , Sense emparellar
Excel i impressióImprimeix la llista

Alphabetical list all groups

Núm.NomIDEloNFEDClub/CiutatNom
1Aguila Pedrol Nil3838401370CATBalaguerGrup III Promoció
2Alba Tarradelles Jose11832007CATBaix SegreGrup I
3Aranzana Areste Alberto12312050CATLleidaGrup I
4Arnillas Moles Josep14982013CATBaix SegreGrup I
5Arno Bendicho Xenia160202021CATAlmenarGrup I
6Ballesteros Oro Adria3573621499CATLleidaGrup III Promoció
7Baro Belli Joan3795161386CATBalafia-AdejoGrup III Promoció
8Barri Castell Joan3566311505CATBalaguerGrup II
9Becerra Gomez Juan Jose3792691785CATLleidaGrup II
10Bedoya Ribo Jordi11361938CATLleidaGrup I
11Bell-Lloch Albareda Miquel A202101849CATJunedaGrup II
12Benseny Martinez Guerau3574331757CATLleidaGrup II
13Berge Gallego Pau292991613CATVallfogonaGrup II
14Bermudez Monlleo Rodrigo296691572CATBalafia-AdejoGrup II
15Biosca Lacasa Jordi99162023CATAlmenarGrup I
16Blanch Plana Angel99712050CATPardinyesGrup I
17Boldu Quiros Josep175061968CATBellpuigGrup II
18Bonet Verdu Marcel13731947CATVilabarcaGrup I
19Bosch Carrera Laia3831181273CATMollerussaGrup III Promoció
20Botigue Navau Roger3838411333CATBalaguerGrup III Promoció
21Cabiscol Catala Nadal187591758CATPardinyesGrup II
22Cano Rodriguez Daniel267271880CATBalafia-AdejoGrup I
23Capdevila Duran Joan100001729CATVallfogonaGrup II
24Cardona Lozano Oriol125601671CATVilabarcaGrup II
25Cardona Marin Wilson149141925CATPardinyesGrup II
26Carnice Gatius Elisa Justa228771493CATAlmenarGrup II
27Codina Garcia Jose14962135CATLleidaGrup I
28Conde Chijeb Alexis3794871529CATBalafia-AdejoGrup II
29Coria Gonzalez Pedro263061815CATMollerussaGrup II
30Cortiella Valles Roger297042122CATLleidaGrup I
31Cosialls Baz Daniel175012044CATBalafia-AdejoGrup I
32Cots Valls Jordi10541890CATTarregaGrup I
33Dea Ruiz Jofre3831211443CATMollerussaGrup III Promoció
34Domenech Planes Roger3566201519CATLleidaGrup II
35Duro Sole Ramon31061762CATPardinyesGrup II
36Escoda Rodriguez David187081849CATPardinyesGrup II
37Estruch Andreu Guim254992049CATLleidaGrup I
38Estruch Andreu Lluc255001850CATLleidaGrup I
39Fernandez Gomez Izan3782371346CATVallfogonaGrup III Promoció
40Gabernet Martin Biel3831501555CATTarregaGrup III Promoció
41Galindo Barbero Joan3833991559CATBalafia-AdejoGrup II
42Garcia Millan Hector104421913CATAlmenarGrup II
43Gensana Berzunces Joan14972079CATLleidaGrup I
44Gimeno Gimeno Jose Carlos280131732CATAlmenarGrup II
45Giribet Calafell Genís3809441227CATMollerussaGrup III Promoció
46Godia Escuer Sergi3849001700CATBaix segreGrup II
47Gomez Dominguez Breixo3831732034CAT LleidaGrup I
48Gonzalez Garcia Pol3818291398CATAlcoletgeGrup III Promoció
49Gonzalez Sorolla Abel3848741700CATBalafia-AdejoGrup II
50Graño Andres Carles3849071484CATMollerussaGrup III Promoció
51Gutierrez Villuendas Luis Miguel3355301634CATLleidaGrup II
52Huguet Caldero Marti3573671417CATLleidaGrup III Promoció
53Hurguis Vasile-Adrian3831481647CATTarregaGrup II
54Ibanez Zamora Canuto104451839CATPardinyesGrup II
55Ionescu Ioan Adrian3565941619CATMollerussaGrup II
56Jucla Esteve Francisco Javier15101907CATLleidaGrup II
57Lampurlanes Farre Isaac187022059CATPardinyesGrup I
58Lara Dieguez Federico10572079CATPardinyesGrup I
59Llinares Pampols Samuel267281618CATBalafia-AdejoGrup II
60Lluch Ariet Guillem3574431248CATArtesa de SegreGrup III Promoció
61Lopez Borrego David3809521316CATBalafia-AdejoGrup III Promoció
62Lopez Minguella Armand3555672073CATBalafia-AdejoGrup I
63Lopez Morato Jeronimo219691791CATPardinyesGrup II
64Lupiañez Elez Victor3790021384CATBalafia-AdejoGrup III Promoció
65Masague Artero Guerau272132346CATLleidaGrup I
66Masot Casals Joan290571372CATBalafia-AdejoGrup II
67Massot Ballespi Jorge3808671497CATLleidaGrup II
68Massot Fernandez Ian3574321507CATLleidaGrup II
69Melich Martinez Josep69441954CATJunedaGrup II
70Mir Carnice Jordi228751941CATAlmenarGrup II
71Miret Munoz Cesar3847311700CATAlmenarGrup II
72Monell Camarasa David10062354CATVallfogonaGrup I
73Montagut Gonzalez Joan281331846CATBalafia-AdejoGrup II
74Montoliu Daroca Imma12652025CATVallfogonaGrup I
75Montoliu Torne Domenec10872004CATBalaguerGrup I
76Najar Arrieta Oriol3818561542CATJoviat FundacioGrup III Promoció
77Nieto Badia Pau218042062CATBalaguerGrup I
78Niubo Parramon Edgar3565981690CATMollerussaGrup II
79Pages Jane Josep11731811CATBellpuigGrup II
80Palau Barrufet Vinyet266242027CATLleidaGrup I
81Palau Cabases Albert129342144CATBaix SegreGrup I
82Parra Castaño Toni3846771476CATTarregaGrup III Promoció
83Parra Rebolleda Antoni98801965CATTarregaGrup I
84Parramon Guillaumet Jaime11092046CATVallfogonaGrup I
85Pasto Bota Alex273991785CATVilabarcaGrup II
86Pedra Marquina Alex277821684CATBalaguerGrup II
87Pedra Marquina Joan256581905CATBalaguerGrup II
88Pera Lucas Eugeni10551929CATVilabarcaGrup I
89Perez Castells Quim3354351772CATTàrregaGrup II
90Pinol Bosch Biel3578861631CATMollerussaGrup II
91Pique Safont Joan Manel12132115CATTarregaGrup I
92Pollina Falip Anton3809421425CATLleidaGrup III Promoció
93Ponsarnau Marquilles Jaume11211907CATTarregaGrup I
94Porta Isant Lluis273141598CATPontsGrup II
95Poyo Sales Jordi J.119241813CATBaix SegreGrup II
96Prim Moran Clara3809541556CATBalafia-AdejoGrup II
97Ribera Serra Eloi3836811232CATMollerussaGrup III Promoció
98Rodon Balcells Jaume11051999CATIvars d'UrgellGrup I
99Rodriguez Moles Julian98472063CATBaix SegreGrup I
100Roma Barge Gabriel3849062086CATLleidaGrup I
101Rosell Planella Frederic3798971780CATPardinyesGrup II
102Roure Solà Oriol3809431506CATMollerussaGrup III Promoció
103Rubies Roure Antonio3554171766CATVallfogonaGrup II
104Rubies Vazquez Antoni280711435CATVallfogonaGrup III Promoció
105Sanuy Moncasi Albert110232117CATAlmenarGrup I
106Sasot Pueyo Jose Manuel3796081714CATBaix SegreGrup II
107Sastre Martin Daniel1149281820CATLleidaGrup II
108Serra Tersa Salvador105801716CATAlmenarGrup II
109Serret Marti Flavia3846931640CATTarregaGrup II
110Silva Marsa Gerard3831621466CATTarregaGrup II
111Siso Ribes Genis Alfred3811741874CATBaix SegreGrup I
112Sole Castane Jaume11811868CATAlcoletgeGrup II
113Sole Chimeno Joan236391817CATLleidaGrup II
114Sole Gonzalez Edgar202492141CATLleidaGrup I
115Sole Monistrol Francisco10331849CATIvars d'UrgellGrup II
116Subarroca Blanch Francesc10911964CATPontsGrup II
117Tarrus Fortuny Ernest3812941538CATBalafia-AdejoGrup II
118Torrades Abad Cesc3792131302CATVallfogonaGrup III Promoció
119Torrent Minguet Joan3808062034CATBalaguerGrup I
120Torres Diez Marc3782211466CATMollerussaGrup III Promoció
121Torres Diez Pau3782221596CATMollerussaGrup III Promoció
122FMTrepat Herranz Joan139912442CATLleidaGrup I
123Vendrell Lara Gerard3566192015CATBalaguerGrup I
124Vendrell Lara Marc3566211601CATBalaguerGrup II
125Vicente Casaseca Miquel3833521400CATBalafia-AdejoGrup III Promoció
126Vicente Oliva Miquel A.125411954CATBalafia-AdejoGrup II
127Vila Verdeny Xavier10762082CATPontsGrup I
128Villa Gimenez Carmelo14991997CATPardinyesGrup II