Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Talent Liptovsky Mikulas 2010/11 6.turnaj

Poslední aktualizace09.04.2011 15:47:59, Creator/Last Upload: Slovak Chess Federation

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgFIDERtgNpohlavíTypKlub/Místo
1Adamciak TomasSVK17011000U14Liptovska Sachova Skola
2Druska RobertSVK01405U14ZS L. Tepla
3Durica AdamSVK01338U11Liptovska Sachova Skola
4Halamicek RadekCZE01250U08Beskydská šachová škola
5Batory MarekSVK01200U11Tsc Martin
6Kamhal DavidSVK01199U11Liptovska Sachova Skola
7Brnusak AndrejSVK01178U11Msk Trstena
8Spano JanSVK01163U14Tsc Martin
9Rudinska VeronikaSVK01151wU11Sk Th Junior Banska Bystrica
10Batoryova MiriamSVK01148wU14Tsc Martin
11Belopotocky SimonSVK01085U08Liptovska Sachova Skola
12Psenova BibianaSVK01075wU11Osk Liskova
13Bado LubomirSVK01000U11ZS L. Tepla
14Baran MarioSVK01000U11ZS L. Tepla
15Belopotocky SamuelSVK01000U11Liptovska sachova skola
16Brnusak PatrikSVK01000U08Msk Trstena
17Brnusak TomasSVK01000U08Msk Trstena
18Ciglian MichalSVK01000U11Liptovska Sachova Skola
19Dolezalek RichardSVK01000U11Tsc Martin
20Ferencak JakubSVK01000U08CVC Kezmarok
21Halicka SimonSVK01000U11ZS L. Tepla
22Hatiar MatusSVK01000U11ZS L. Tepla
23Hosala RomanSVK01000U11ZS L. Tepla
24Hrabovský DušanSVK01000U14ZS L. Teplá
25Hrbcek AlexanderSVK01000U08ZS L. Tepla
26Hudak IvanSVK01000U11Ev Zakl. škola LM
27Kovac SamuelSVK01000U11ZS L. Tepla
28Kurajda DavidSVK01000U11ZS L. Tepla
29Likavec AdamSVK01000U08ZS L. Tepla
30Lucanova SimonaSVK01000wU14ZS L. Tepla
31Manto PatrikSVK01000U14Msk Dolny Kubin
32Miklasova EmmaSVK01000wU11Liptovska Sachova Skola
33Moravcik MatusSVK01000U08Liptovska Sachova Skola
34Mrva FilipSVK01000U11ZS L. Tepla
35Pažítka MatúšSVK01000U08ZS L. Tepla
36Pogadl JakubSVK01000U08Liptovska Sachova Skola
37Pogadl MartinSVK01000U11Liptovska Sachova Skola
38Simo MichalSVK01000U08Tsc Martin
39Stankoviansky MartinSVK01000U08Liptovska Sachova Skola
40Taragel MarianSVK01000U11Liptovska Sachova Skola
41Taragelova MartinaSVK01000wU08Liptovska Sachova Skola
42Vozarik PatrikSVK01000U14ZS Demanovska cesta LM
43Ziaran MilanSVK01000U14Liptovska Sachova Skola
44Kozlik SamuelSVK01000U08Liptovska Sachova Skola
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, tiráž