Campionat Absolut Territorial de Tarragona 2019 - Grup C (Code 231227)

OrganitzadorFCE + Delegacio Territorial de Tarragona
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigPescador Serrano, Javier (2203014)
Àrbitre principalMaseras Rozas, Gumersind (FA) (22226400)
Deputy ArbiterCamell Jane, Josep Maria (FA) (2214423)
ÀrbitreFerrer Joyera, Oscar (AC) (24591777)
Control de temps90' + 30" jugada
SeuHospitalet de l'Infant
Rating calculationEloN, FIDE
Data2019/10/13 Al 2019/12/08
Mitjana d'Elo1353
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització14.10.2019 14:25:40, Creador/Darrera càrrega: gumersind maseras rozas

Selecció del torneigGrup A, Grup B, Grup C
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, No se'n mostren senyeres
Vista d'un equipCAT
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació després de la 1 ronda, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Aparellaments/Resultats

1. Ronda El 2019/10/13 A les 09:30

T.Núm. NomEloPts. ResultatPts. NomElo Núm.
11
Porcar Sales Joel 13960 1 - 00 Villarejo Garcia Gerard 1520
26
227
Stankevicius Laurynas 15160 0 - 10 Trenchs Agullet Tomas 1354
2
33
Niubo Garcia Arnau 13300 1 - 00 Diaz Nunez Julio 1513
28
429
Catala Gomis Pere 14880 0 - 10 Llorach Gracia Tomas 1307
4
55
Acena Morey Tomas 13060 1 - 00 Nogues Capdet Andreu 1465
30
631
Bergaretxe Gavalda Unai 14560 1 - 00 Fontanet Tomas Eric 1286
6
77
Bernabe Gallegos Jose 12460 1 - 00 Queralt Pinas Oleguer 1449
32
833
Samin Nogues Gerard 14220 - - +0 Melich Rallo Gerard 1243
8
99
Miro Garcia Julia 12410 0 - 10 Mas Vendrell Miquel 1421
34
1035
Stankevicius Dominykas 14080 0 - 10 Sole Robert Roger 1189
10
1111
Marsal Calvet Josep 11810 ½ - ½0 Ramos Gonzalez Crist Manel 1402
36
1237
Garcia Mauricio Artur 13800 0 - 10 Sala Martin Guillem 1172
12
1313
Pie Corts Marcal 11610 1 - 00 Sistere Garcia Pol 1379
38
1439
Sanchez Sedo Jana 13440 0 - 10 Guasch Valldosera Jordi 1146
15
1516
Altes Granados Juli 10830 0 - 10 Domene Mulyukova Catarina 1341
40
1641
Ronda Hidalgo Guillem 13410 0 - 10 Zakharyan Anastas 1061
17
1718
Serra Mestre Marta 10530 1 - 00 Gonzalez Catala Biel 1332
43
1844
Martin Esbri Angel 13270 0 - 10 Fontanet Porres Joan 1700
19
1920
Miro Royo Juan 17000 1 - 00 Beglaryan Edgar 1313
45
2046
Bru Faiges Bega 13100 ½ - ½0 Gonzalez Ruiz Jose 1654
21
2122
Marzal Salas Isabel 15960 0 - 10 Porres Ferre Ian 1308
47
2248
Vinuesa Sorli Paula 12960 1 - 00 Gimeno Falgueras Albert 1565
23
2324
Mendez Alcantara Manel 15330 1 - 00 Fonoll Plaza Roger 1280
49
2451
Trullenque Ferre Aina 12190 0 - 10 Carrasco Valderrama Sergio 1523
25
2514
Sanchez Vacova Alejandro 11520 0 Sense emparellar 
2642
Cavalle Pla Pol 13370 0 Sense emparellar 
2750
Cervera Ferreres Alex 12570 0 Sense emparellar