Campionat Absolut Territorial de Tarragona 2019 - Grup B (Code 231226)

OrganitzadorFCE + Delegacio Territorial de Tarragona
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigPescador Serrano, Javier (2203014)
Àrbitre principalMaseras Rozas, Gumersind (FA) (22226400)
Deputy ArbiterCamell Jane, Josep Maria (FA) (2214423)
ÀrbitreFerrer Joyera, Oscar (AC) (24591777)
Control de temps90' + 30" jugada
SeuHospitalet de l'Infant
Rating calculationEloN, FIDE
Data2019/10/13 Al 2019/12/08
Mitjana d'Elo1473
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització11.11.2019 14:42:25, Creador/Darrera càrrega: gumersind maseras rozas

Selecció del torneigGrup A, Grup B, Grup C
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, No se'n mostren senyeres
Vista d'un equipCAT
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació després de la 5 ronda, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Vista de jugadors de CAT

CAT
Núm. Ini.NomFIDEEloNFED123456789Pts.OrdreGrup
1Ferrer Dalmau Josep A.17121919CAT110114,03Grup B
2Alasa Maduell Josep M.17031905CAT010113,021Grup B
3Garustovich Ramirez Nicolas16991885CAT0101½2,531Grup B
4Sendra Mazuela Oscar16411862CAT½½1114,05Grup B
5Lopez Nadal Francesc16401876CAT1½1103,57Grup B
6Montoro Salvatierra Pedro16271851CAT11½½14,04Grup B
7Altes Rull Marc16171882CAT½11½14,06Grup B
8Ferre Tusquellas Jaume15991842CAT1010½02,524Grup B
9Mercade Dolcet Juan Maria15901820CAT1½10½3,017Grup B
10Martinez Garcia Adria15661831CAT10½113,59Grup B
11Saladie Prats Salvador15651825CAT½1½0000002,038Grup B
12Niubo Garcia Adai15431832CAT101013,018Grup B
13Valmana Accensi Aleix15411780CAT½½1½02,530Grup B
14Bellido Gonzalez Santiago15231777CAT110½13,58Grup B
15Nolla Ciurana Oscar15171810CAT½01102,532Grup B
16Zhao Xijunjie15141796CAT111014,02Grup B
17Aymat Satue Joan15141753CAT11½0½3,012Grup B
18Gomez Arrufat Oscar15131832CAT0100000001,049Grup B
19Lorenzo Carrasco Josep15131817CAT010113,022Grup B
20Marcas Vila Luis15091772CAT110013,019Grup B
21Mompel Ferruz Xavier15061789CAT1010002,033Grup B
22Bondia Sedo Daniel15051796CAT101103,015Grup B
23Pons Morlanes Jordi15021732CAT001102,041Grup B
24Brusco Paris Judith15011767CAT1010½02,529Grup B
25Ferrer Birbe Aleix14991787CAT½½1103,011Grup B
26Trenchs Agullet Magi14991762CAT1½0012,523Grup B
27Luna Varo Daniel14961777CAT111½14,51Grup B
28Solsona Manonelles Josep14911728CAT1½½½000002,527Grup B
29Fernandez Gonzalez Fernando14891720CAT0011½2,525Grup B
30Bondia Borras Josep M14831744CAT101103,014Grup B
31Segura Riba Josep M.14741724CAT100113,016Grup B
32Jakovlev Martin14731759CAT½11½03,010Grup B
33Galera Vicente Rafel14721670CAT011½02,526Grup B
34Gomez Sanz Xavier14591671CAT000101,047Grup B
35Chavarria Llambrich Pep14561642CAT½00000,556Grup B
36Esteban Fernandez Josep M14471669CAT0011002,042Grup B
37Alfonso Hidalgo Andres14441687CAT01½012,528Grup B
38Carrasco Rutz Sergio14241702CAT010102,040Grup B
39Roig Domingo Juan M.14001713CAT½½0102,036Grup B
40Sanz Ortiz Joaquim13821627CAT001001,054Grup B
41Ferre Cebrian Guifre13551730CAT001102,037Grup B
42Sierra Magrazo Lidia13451737CAT½10001,545Grup B
43Andreu Farres Pau13441614CAT000112,044Grup B
44De La Torre Regadera Pol13371725CAT001012,043Grup B
45Fernandez Alvarez Javier12941595CAT½00011,546Grup B
46Gomez De Porras Guillem12881735CAT010012,034Grup B
47Reverte Ingles Roc12521596CAT011103,013Grup B
48Daroca Prats Josep Maria12421577CAT1000001,050Grup B
49Zafra Bono Elsa12281586CAT100012,039Grup B
50Folch Boix Miquel12201565CAT0110103,020Grup B
51Segarra Fabregat Eric12121622CAT0100001,048Grup B
52Ferre Blasco Josep11581596CAT0001001,053Grup B
53Jordana Nagera Pol11551700CAT1000102,035Grup B
54Sero Angles Nil11181534CAT000011,055Grup B
55Solsona Marti Oriol01717CAT½000000000,557Grup B
56Navarro Lara Cristobal01711CAT010001,052Grup B
57Varona Saiz Juan Carlos01709CAT000000,058Grup B
58Dussan Zuluaga Daniel Esteban01679CAT010001,051Grup B

Aparellaments de la ronda següent per a CAT

Rd.T.Núm. NomEloPts. ResultatPts. NomElo Núm.
611
Ferrer Dalmau Josep A. 17124 Luna Varo Daniel 1496
27
627
Altes Rull Marc 16174 4 Sendra Mazuela Oscar 1641
4
6316
Zhao Xijunjie 15144 4 Montoro Salvatierra Pedro 1627
6
6414
Bellido Gonzalez Santiago 1523 Martinez Garcia Adria 1566
10
655
Lopez Nadal Francesc 1640 3 Alasa Maduell Josep M. 1703
2
669
Mercade Dolcet Juan Maria 15903 3 Reverte Ingles Roc 1252
47
6730
Bondia Borras Josep M 14833 3 Niubo Garcia Adai 1543
12
6817
Aymat Satue Joan 15143 3 Bondia Sedo Daniel 1505
22
6919
Lorenzo Carrasco Josep 15133 3 Ferrer Birbe Aleix 1499
25
61031
Segura Riba Josep M. 14743 3 Marcas Vila Luis 1509
20
61132
Jakovlev Martin 14733 Valmana Accensi Aleix 1541
13
6123
Garustovich Ramirez Nicolas 1699 Fernandez Gonzalez Fernando 1489
29
61333
Galera Vicente Rafel 1472 Nolla Ciurana Oscar 1517
15
61426
Trenchs Agullet Magi 1499 Alfonso Hidalgo Andres 1444
37
61541
Ferre Cebrian Guifre 13552 2 Mompel Ferruz Xavier 1506
21
61623
Pons Morlanes Jordi 15022 2 Zafra Bono Elsa 1228
49
61738
Carrasco Rutz Sergio 14242 2 Gomez De Porras Guillem 1288
46
61843
Andreu Farres Pau 13442 2 Roig Domingo Juan M. 1400
39
61942
Sierra Magrazo Lidia 1345 2 De La Torre Regadera Pol 1337
44
62040
Sanz Ortiz Joaquim 13821 Fernandez Alvarez Javier 1294
45
62158
Dussan Zuluaga Daniel Esteban 16791 1 Gomez Sanz Xavier 1459
34
62254
Sero Angles Nil 11181 1 Navarro Lara Cristobal 1711
56
62335
Chavarria Llambrich Pep 1456½ 0 Varona Saiz Juan Carlos 1709
57
6248
Ferre Tusquellas Jaume 1599 0 Sense emparellar 
62511
Saladie Prats Salvador 15652 0 Sense emparellar 
62618
Gomez Arrufat Oscar 15131 0 Sense emparellar 
62724
Brusco Paris Judith 1501 0 Sense emparellar 
62828
Solsona Manonelles Josep 1491 0 Sense emparellar 
62936
Esteban Fernandez Josep M 14472 0 Sense emparellar 
63048
Daroca Prats Josep Maria 12421 0 Sense emparellar 
63150
Folch Boix Miquel 12203 0 Sense emparellar 
63251
Segarra Fabregat Eric 12121 0 Sense emparellar 
63352
Ferre Blasco Josep 11581 0 Sense emparellar 
63453
Jordana Nagera Pol 11552 0 Sense emparellar 
63555
Solsona Marti Oriol 1717½ 0 Sense emparellar 

Resultats de la darrera ronda per a CAT

Rd.T.Núm. NomEloPts. ResultatPts. NomElo Núm.
5127
Luna Varo Daniel 1496 1 - 0 Lopez Nadal Francesc 1640
5
5232
Jakovlev Martin 14733 0 - 13 Ferrer Dalmau Josep A. 1712
1
534
Sendra Mazuela Oscar 16413 1 - 03 Bondia Borras Josep M 1483
30
546
Montoro Salvatierra Pedro 16273 1 - 03 Ferrer Birbe Aleix 1499
25
5522
Bondia Sedo Daniel 15053 0 - 13 Altes Rull Marc 1617
7
5647
Reverte Ingles Roc 12523 0 - 13 Zhao Xijunjie 1514
16
579
Mercade Dolcet Juan Maria 1590 ½ - ½ Aymat Satue Joan 1514
17
5828
Solsona Manonelles Josep 1491 - - + Martinez Garcia Adria 1566
10
5914
Bellido Gonzalez Santiago 1523 + - - Valmana Accensi Aleix 1541
13
51012
Niubo Garcia Adai 15432 1 - 0 Galera Vicente Rafel 1472
33
5112
Alasa Maduell Josep M. 17032 1 - 02 Pons Morlanes Jordi 1502
23
51224
Brusco Paris Judith 15012 ½ - ½2 Garustovich Ramirez Nicolas 1699
3
51329
Fernandez Gonzalez Fernando 14892 ½ - ½2 Ferre Tusquellas Jaume 1599
8
51431
Segura Riba Josep M. 14742 + - -2 Saladie Prats Salvador 1565
11
51538
Carrasco Rutz Sergio 14242 0 - 12 Lorenzo Carrasco Josep 1513
19
51620
Marcas Vila Luis 15092 1 - 02 Esteban Fernandez Josep M 1447
36
51721
Mompel Ferruz Xavier 15062 0 - 12 Folch Boix Miquel 1220
50
51839
Roig Domingo Juan M. 14002 0 - 1 Trenchs Agullet Magi 1499
26
51937
Alfonso Hidalgo Andres 1444 1 - 0 Sierra Magrazo Lidia 1345
42
52018
Gomez Arrufat Oscar 15131 - - +1 Gomez De Porras Guillem 1288
46
52134
Gomez Sanz Xavier 14591 0 - 11 Jordana Nagera Pol 1155
53
52249
Zafra Bono Elsa 12281 1 - 01 Sanz Ortiz Joaquim 1382
40
52356
Navarro Lara Cristobal 17111 0 - 11 Andreu Farres Pau 1344
43
52444
De La Torre Regadera Pol 13371 1 - 01 Dussan Zuluaga Daniel Esteban 1679
58
52545
Fernandez Alvarez Javier 1294½ 1 - 0½ Chavarria Llambrich Pep 1456
35
52657
Varona Saiz Juan Carlos 17090 0 - 10 Sero Angles Nil 1118
54
52715
Nolla Ciurana Oscar 1517 0 Sense emparellar 
52841
Ferre Cebrian Guifre 13552 0 Sense emparellar 
52948
Daroca Prats Josep Maria 12421 0 Sense emparellar 
53051
Segarra Fabregat Eric 12121 0 Sense emparellar 
53152
Ferre Blasco Josep 11581 0 Sense emparellar 
53255
Solsona Marti Oriol 1717½ 0 Sense emparellar 

Detalls de jugadors CAT

Rd.Núm. Ini.NomFIDEEloNFEDPts.Res.
Ferrer Dalmau Josep A. 1712 CAT Rp:1736 Pts. 4,0
129Fernandez Gonzalez Fernando14891720CAT2,5s 1
222Bondia Sedo Daniel15051796CAT3,0w 1
316Zhao Xijunjie15141796CAT4,0s 0
424Brusco Paris Judith15011767CAT2,5w 1
532Jakovlev Martin14731759CAT3,0s 1
627Luna Varo Daniel14961777CAT4,5w
Alasa Maduell Josep M. 1703 CAT Rp:1511 Pts. 3,0
130Bondia Borras Josep M14831744CAT3,0w 0
241Ferre Cebrian Guifre13551730CAT2,0s 1
332Jakovlev Martin14731759CAT3,0w 0
440Sanz Ortiz Joaquim13821627CAT1,0s 1
523Pons Morlanes Jordi15021732CAT2,0w 1
65Lopez Nadal Francesc16401876CAT3,5s
Garustovich Ramirez Nicolas 1699 CAT Rp:1361 Pts. 2,5
131Segura Riba Josep M.14741724CAT3,0s 0
255Solsona Marti Oriol01717CAT0,5- 1K
333Galera Vicente Rafel14721670CAT2,5w 0
442Sierra Magrazo Lidia13451737CAT1,5w 1
524Brusco Paris Judith15011767CAT2,5s ½
629Fernandez Gonzalez Fernando14891720CAT2,5w
Sendra Mazuela Oscar 1641 CAT Rp:1729 Pts. 4,0
132Jakovlev Martin14731759CAT3,0w ½
225Ferrer Birbe Aleix14991787CAT3,0s ½
331Segura Riba Josep M.14741724CAT3,0w 1
417Aymat Satue Joan15141753CAT3,0s 1
530Bondia Borras Josep M14831744CAT3,0w 1
67Altes Rull Marc16171882CAT4,0s
Lopez Nadal Francesc 1640 CAT Rp:1662 Pts. 3,5
133Galera Vicente Rafel14721670CAT2,5s 1
226Trenchs Agullet Magi14991762CAT2,5w ½
320Marcas Vila Luis15091772CAT3,0s 1
49Mercade Dolcet Juan Maria15901820CAT3,0w 1
527Luna Varo Daniel14961777CAT4,5s 0
62Alasa Maduell Josep M.17031905CAT3,0w
Montoro Salvatierra Pedro 1627 CAT Rp:1735 Pts. 4,0
134Gomez Sanz Xavier14591671CAT1,0w 1
221Mompel Ferruz Xavier15061789CAT2,0s 1
317Aymat Satue Joan15141753CAT3,0w ½
427Luna Varo Daniel14961777CAT4,5s ½
525Ferrer Birbe Aleix14991787CAT3,0w 1
616Zhao Xijunjie15141796CAT4,0s
Altes Rull Marc 1617 CAT Rp:1658 Pts. 4,0
135Chavarria Llambrich Pep14561642CAT0,5s ½
253Jordana Nagera Pol11551700CAT2,0w 1
326Trenchs Agullet Magi14991762CAT2,5s 1
432Jakovlev Martin14731759CAT3,0w ½
522Bondia Sedo Daniel15051796CAT3,0s 1
64Sendra Mazuela Oscar16411862CAT4,0w
Ferre Tusquellas Jaume 1599 CAT Rp:1514 Pts. 2,5
136Esteban Fernandez Josep M14471669CAT2,0w 1
227Luna Varo Daniel14961777CAT4,5s 0
348Daroca Prats Josep Maria12421577CAT1,0w 1
4-Sense emparellar-- --- 0
529Fernandez Gonzalez Fernando14891720CAT2,5s ½
6-Sense emparellar-- --- 0
Mercade Dolcet Juan Maria 1590 CAT Rp:1559 Pts. 3,0
137Alfonso Hidalgo Andres14441687CAT2,5s 1
228Solsona Manonelles Josep14911728CAT2,5w ½
342Sierra Magrazo Lidia13451737CAT1,5s 1
45Lopez Nadal Francesc16401876CAT3,5s 0
517Aymat Satue Joan15141753CAT3,0w ½
647Reverte Ingles Roc12521596CAT3,0w
Martinez Garcia Adria 1566 CAT Rp:1729 Pts. 3,5
138Carrasco Rutz Sergio14241702CAT2,0w 1
2-Sense emparellar-- --- 0
337Alfonso Hidalgo Andres14441687CAT2,5s ½
426Trenchs Agullet Magi14991762CAT2,5w 1
528Solsona Manonelles Josep14911728CAT2,5- 1K
614Bellido Gonzalez Santiago15231777CAT3,5s
Saladie Prats Salvador 1565 CAT Rp:1400 Pts. 2,0
139Roig Domingo Juan M.14001713CAT2,0s ½
235Chavarria Llambrich Pep14561642CAT0,5w 1
328Solsona Manonelles Josep14911728CAT2,5s ½
447Reverte Ingles Roc12521596CAT3,0w 0
531Segura Riba Josep M.14741724CAT3,0- 0K
6-Sense emparellar-- --- 0
7-Sense emparellar-- --- 0
8-Sense emparellar-- --- 0
9-Sense emparellar-- --- 0
Niubo Garcia Adai 1543 CAT Rp:1625 Pts. 3,0
141Ferre Cebrian Guifre13551730CAT2,0w 1
2-Sense emparellar-- --- 0
339Roig Domingo Juan M.14001713CAT2,0s 1
425Ferrer Birbe Aleix14991787CAT3,0s 0
533Galera Vicente Rafel14721670CAT2,5w 1
630Bondia Borras Josep M14831744CAT3,0s
Valmana Accensi Aleix 1541 CAT Rp:1476 Pts. 2,5
142Sierra Magrazo Lidia13451737CAT1,5s ½
239Roig Domingo Juan M.14001713CAT2,0w ½
346Gomez De Porras Guillem12881735CAT2,0s 1
428Solsona Manonelles Josep14911728CAT2,5w ½
514Bellido Gonzalez Santiago15231777CAT3,5- 0K
632Jakovlev Martin14731759CAT3,0s
Bellido Gonzalez Santiago 1523 CAT Rp:1544 Pts. 3,5
143Andreu Farres Pau13441614CAT2,0w 1
230Bondia Borras Josep M14831744CAT3,0s 1
327Luna Varo Daniel14961777CAT4,5w 0
433Galera Vicente Rafel14721670CAT2,5s ½
513Valmana Accensi Aleix15411780CAT2,5- 1K
610Martinez Garcia Adria15661831CAT3,5w
Nolla Ciurana Oscar 1517 CAT Rp:1480 Pts. 2,5
145Fernandez Alvarez Javier12941595CAT1,5s ½
242Sierra Magrazo Lidia13451737CAT1,5w 0
335Chavarria Llambrich Pep14561642CAT0,5s 1
437Alfonso Hidalgo Andres14441687CAT2,5w 1
5-Sense emparellar-- --- 0
633Galera Vicente Rafel14721670CAT2,5s
Zhao Xijunjie 1514 CAT Rp:2232 Pts. 4,0
146Gomez De Porras Guillem12881735CAT2,0w 1
231Segura Riba Josep M.14741724CAT3,0s 1
31Ferrer Dalmau Josep A.17121919CAT4,0w 1
4-Sense emparellar-- --- 0
547Reverte Ingles Roc12521596CAT3,0s 1
66Montoro Salvatierra Pedro16271851CAT4,0w
Aymat Satue Joan 1514 CAT Rp:1540 Pts. 3,0
147Reverte Ingles Roc12521596CAT3,0s 1
249Zafra Bono Elsa12281586CAT2,0w 1
36Montoro Salvatierra Pedro16271851CAT4,0s ½
44Sendra Mazuela Oscar16411862CAT4,0w 0
59Mercade Dolcet Juan Maria15901820CAT3,0s ½
622Bondia Sedo Daniel15051796CAT3,0w
Gomez Arrufat Oscar 1513 CAT Rp:1181 Pts. 1,0
148Daroca Prats Josep Maria12421577CAT1,0- 0K
243Andreu Farres Pau13441614CAT2,0s 1
350Folch Boix Miquel12201565CAT3,0w 0
441Ferre Cebrian Guifre13551730CAT2,0s 0
546Gomez De Porras Guillem12881735CAT2,0- 0K
6-Sense emparellar-- --- 0
7-Sense emparellar-- --- 0
8-Sense emparellar-- --- 0
9-Sense emparellar-- --- 0
Lorenzo Carrasco Josep 1513 CAT Rp:1363 Pts. 3,0
149Zafra Bono Elsa12281586CAT2,0s 0
244De La Torre Regadera Pol13371725CAT2,0w 1
347Reverte Ingles Roc12521596CAT3,0s 0
451Segarra Fabregat Eric12121622CAT1,0w 1
538Carrasco Rutz Sergio14241702CAT2,0s 1
625Ferrer Birbe Aleix14991787CAT3,0w
Marcas Vila Luis 1509 CAT Rp:1478 Pts. 3,0
150Folch Boix Miquel12201565CAT3,0w 1
248Daroca Prats Josep Maria12421577CAT1,0s 1
35Lopez Nadal Francesc16401876CAT3,5w 0
430Bondia Borras Josep M14831744CAT3,0s 0
536Esteban Fernandez Josep M14471669CAT2,0w 1
631Segura Riba Josep M.14741724CAT3,0s
Mompel Ferruz Xavier 1506 CAT Rp:1322 Pts. 2,0
151Segarra Fabregat Eric12121622CAT1,0s 1
26Montoro Salvatierra Pedro16271851CAT4,0w 0
349Zafra Bono Elsa12281586CAT2,0s 1
4-Sense emparellar-- --- 0
550Folch Boix Miquel12201565CAT3,0w 0
641Ferre Cebrian Guifre13551730CAT2,0s
8-Sense emparellar-- --- 0
Bondia Sedo Daniel 1505 CAT Rp:1556 Pts. 3,0
152Ferre Blasco Josep11581596CAT1,0w 1
21Ferrer Dalmau Josep A.17121919CAT4,0s 0
356Navarro Lara Cristobal01711CAT1,0w 1
450Folch Boix Miquel12201565CAT3,0s 1
57Altes Rull Marc16171882CAT4,0w 0
617Aymat Satue Joan15141753CAT3,0s
Pons Morlanes Jordi 1502 CAT Rp:1283 Pts. 2,0
153Jordana Nagera Pol11551700CAT2,0s 0
246Gomez De Porras Guillem12881735CAT2,0w 0
345Fernandez Alvarez Javier12941595CAT1,5s 1
444De La Torre Regadera Pol13371725CAT2,0w 1
52Alasa Maduell Josep M.17031905CAT3,0s 0
649Zafra Bono Elsa12281586CAT2,0w
Brusco Paris Judith 1501 CAT Rp:1530 Pts. 2,5
154Sero Angles Nil11181534CAT1,0w 1
2-Sense emparellar-- --- 0
351Segarra Fabregat Eric12121622CAT1,0s 1
41Ferrer Dalmau Josep A.17121919CAT4,0s 0
53Garustovich Ramirez Nicolas16991885CAT2,5w ½

Mostra la llista completa