Campionat Absolut Territorial de Tarragona 2019 - Grup B (Code 231226)

OrganitzadorFCE + Delegacio Territorial de Tarragona
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigPescador Serrano, Javier (2203014)
Àrbitre principalMaseras Rozas, Gumersind (FA) (22226400)
Deputy ArbiterCamell Jane, Josep Maria (FA) (2214423)
ÀrbitreFerrer Joyera, Oscar (AC) (24591777)
Control de temps90' + 30" jugada
SeuHospitalet de l'Infant
Rating calculationEloN, FIDE
Data2019/10/13 Al 2019/12/08
Mitjana d'Elo1473
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització14.10.2019 14:29:37, Creador/Darrera càrrega: gumersind maseras rozas

Selecció del torneigGrup A, Grup B, Grup C
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, No se'n mostren senyeres
Vista d'un equipCAT
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació després de la 1 ronda, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Aparellaments/Resultats

2. Ronda El 2019/10/20 A les 09:30

T.Núm. NomEloPts. ResultatPts. NomElo Núm.
11
Ferrer Dalmau Josep A. 17121 1 Bondia Sedo Daniel 1505
22
25
Lopez Nadal Francesc 16401 1 Trenchs Agullet Magi 1499
26
321
Mompel Ferruz Xavier 15061 1 Montoro Salvatierra Pedro 1627
6
427
Luna Varo Daniel 14961 1 Ferre Tusquellas Jaume 1599
8
59
Mercade Dolcet Juan Maria 15901 1 Solsona Manonelles Josep 1491
28
630
Bondia Borras Josep M 14831 1 Bellido Gonzalez Santiago 1523
14
731
Segura Riba Josep M. 14741 1 Zhao Xijunjie 1514
16
817
Aymat Satue Joan 15141 1 Zafra Bono Elsa 1228
49
948
Daroca Prats Josep Maria 12421 1 Marcas Vila Luis 1509
20
107
Altes Rull Marc 1617½ 1 Jordana Nagera Pol 1155
53
1125
Ferrer Birbe Aleix 1499½ ½ Sendra Mazuela Oscar 1641
4
1211
Saladie Prats Salvador 1565½ ½ Chavarria Llambrich Pep 1456
35
1313
Valmana Accensi Aleix 1541½ ½ Roig Domingo Juan M. 1400
39
1415
Nolla Ciurana Oscar 1517½ ½ Sierra Magrazo Lidia 1345
42
1532
Jakovlev Martin 1473½ ½ Fernandez Alvarez Javier 1294
45
163
Garustovich Ramirez Nicolas 16990 ½ Solsona Marti Oriol 1717
55
1741
Ferre Cebrian Guifre 13550 0 Alasa Maduell Josep M. 1703
2
1843
Andreu Farres Pau 13440 0 Gomez Arrufat Oscar 1513
18
1919
Lorenzo Carrasco Josep 15130 0 De La Torre Regadera Pol 1337
44
2023
Pons Morlanes Jordi 15020 0 Gomez De Porras Guillem 1288
46
2150
Folch Boix Miquel 12200 0 Fernandez Gonzalez Fernando 1489
29
2252
Ferre Blasco Josep 11580 0 Galera Vicente Rafel 1472
33
2334
Gomez Sanz Xavier 14590 0 Reverte Ingles Roc 1252
47
2436
Esteban Fernandez Josep M 14470 0 Segarra Fabregat Eric 1212
51
2554
Sero Angles Nil 11180 0 Alfonso Hidalgo Andres 1444
37
2638
Carrasco Rutz Sergio 14240 0 Varona Saiz Juan Carlos 1709
57
2756
Navarro Lara Cristobal 17110 0 Sanz Ortiz Joaquim 1382
40
2858
Dussan Zuluaga Daniel Esteban 16790 0 bye 
2910
Martinez Garcia Adria 15661 0 Sense emparellar 
3012
Niubo Garcia Adai 15431 0 Sense emparellar 
3124
Brusco Paris Judith 15011 0 Sense emparellar