Campionat Absolut Territorial de Tarragona 2019 - Grup B (Code 231226)

OrganitzadorFCE + Delegacio Territorial de Tarragona
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigPescador Serrano, Javier (2203014)
Àrbitre principalMaseras Rozas, Gumersind (FA) (22226400)
Deputy ArbiterCamell Jane, Josep Maria (FA) (2214423)
ÀrbitreFerrer Joyera, Oscar (AC) (24591777)
Control de temps90' + 30" jugada
SeuHospitalet de l'Infant
Rating calculationEloN, FIDE
Data2019/10/13 Al 2019/12/08
Mitjana d'Elo1473
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització14.10.2019 14:29:37, Creador/Darrera càrrega: gumersind maseras rozas

Selecció del torneigGrup A, Grup B, Grup C
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, No se'n mostren senyeres
Vista d'un equipCAT
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació després de la 1 ronda, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Aparellaments/Resultats

1. Ronda El 2019/10/13 A les 09:30

T.Núm. NomEloPts. ResultatPts. NomElo Núm.
129
Fernandez Gonzalez Fernando 14890 0 - 10 Ferrer Dalmau Josep A. 1712
1
22
Alasa Maduell Josep M. 17030 0 - 10 Bondia Borras Josep M 1483
30
331
Segura Riba Josep M. 14740 1 - 00 Garustovich Ramirez Nicolas 1699
3
44
Sendra Mazuela Oscar 16410 ½ - ½0 Jakovlev Martin 1473
32
533
Galera Vicente Rafel 14720 0 - 10 Lopez Nadal Francesc 1640
5
66
Montoro Salvatierra Pedro 16270 1 - 00 Gomez Sanz Xavier 1459
34
735
Chavarria Llambrich Pep 14560 ½ - ½0 Altes Rull Marc 1617
7
88
Ferre Tusquellas Jaume 15990 1 - 00 Esteban Fernandez Josep M 1447
36
937
Alfonso Hidalgo Andres 14440 0 - 10 Mercade Dolcet Juan Maria 1590
9
1010
Martinez Garcia Adria 15660 1 - 00 Carrasco Rutz Sergio 1424
38
1139
Roig Domingo Juan M. 14000 ½ - ½0 Saladie Prats Salvador 1565
11
1212
Niubo Garcia Adai 15430 1 - 00 Ferre Cebrian Guifre 1355
41
1342
Sierra Magrazo Lidia 13450 ½ - ½0 Valmana Accensi Aleix 1541
13
1414
Bellido Gonzalez Santiago 15230 1 - 00 Andreu Farres Pau 1344
43
1545
Fernandez Alvarez Javier 12940 ½ - ½0 Nolla Ciurana Oscar 1517
15
1616
Zhao Xijunjie 15140 1 - 00 Gomez De Porras Guillem 1288
46
1747
Reverte Ingles Roc 12520 0 - 10 Aymat Satue Joan 1514
17
1818
Gomez Arrufat Oscar 15130 - - +0 Daroca Prats Josep Maria 1242
48
1949
Zafra Bono Elsa 12280 1 - 00 Lorenzo Carrasco Josep 1513
19
2020
Marcas Vila Luis 15090 1 - 00 Folch Boix Miquel 1220
50
2151
Segarra Fabregat Eric 12120 0 - 10 Mompel Ferruz Xavier 1506
21
2222
Bondia Sedo Daniel 15050 1 - 00 Ferre Blasco Josep 1158
52
2353
Jordana Nagera Pol 11550 1 - 00 Pons Morlanes Jordi 1502
23
2424
Brusco Paris Judith 15010 1 - 00 Sero Angles Nil 1118
54
2555
Solsona Marti Oriol 17170 ½ - ½0 Ferrer Birbe Aleix 1499
25
2626
Trenchs Agullet Magi 14990 1 - 00 Navarro Lara Cristobal 1711
56
2757
Varona Saiz Juan Carlos 17090 0 - 10 Luna Varo Daniel 1496
27
2828
Solsona Manonelles Josep 14910 1 - 00 Dussan Zuluaga Daniel Esteban 1679
58
2940
Sanz Ortiz Joaquim 13820 0 Sense emparellar 
3044
De La Torre Regadera Pol 13370 0 Sense emparellar