Campionat Absolut Territorial de Tarragona 2019 - Grup A (Code 231216)

OrganitzadorFCE + Delegacio Territorial de Tarragona
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigPescador Serrano, Javier (2203014)
Àrbitre principalMaseras Rozas, Gumersind (FA) (22226400)
Deputy ArbiterCamell Jane, Josep Maria (FA) (2214423)
ÀrbitreFerrer Joyera, Oscar (AC) (24591777)
Control de temps90' + 30" jugada
SeuHospitalet de l'Infant
Rating calculationEloN, FIDE
Data2019/10/13 Al 2019/12/08
Mitjana d'Elo1810
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització14.10.2019 14:32:47, Creador/Darrera càrrega: gumersind maseras rozas

Selecció del torneigGrup A, Grup B, Grup C
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, No se'n mostren senyeres
Vista d'un equipCAT, SWE
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació després de la 1 ronda, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Aparellaments/Resultats

2. Ronda El 2019/10/20 A les 09:30

T.Núm. NomEloPts. ResultatPts. NomElo Núm.
13
Cardo Moreno Javier 20511 1 Sanz Bastos Fernando 1879
22
221
Campas Altisent Adria 18841 1 Guasch Figuerola Agusti 2036
5
39
Chavarria Ferre Josep 19701 1 Pla Rofes Aleix 1817
29
425
Guasch Murtra Josep Maria 18631 1 MKRegue Farran Enric 1968
10
511
Madria Garriga Vidal 19631 1 Cabanillas Roca Christian 1812
31
628
Sanchez Mayor Jose 18211 1 Domingo Basora Sergi 1927
14
715
Sanchez Bernardino Miguel A 19221 1 Olive Oller Guim 1806
34
832
Caballero Gomez-Casero Emilio 18071 1 Alfonso Pellisa Aaron 1919
16
917
Barberans Sola Sebastia 18981 1 Llaberia Borras Salvador 1784
41
1063
Cubero Ortiz De Latierro Oscar 16641 1 Romero Mendez Antonio 1892
18
1171
Biosca Cid Merce 14971 1 Girona Masdeu Gabriel 1888
20
122
MKFernandez Alonso Miguel Angel 2060½ 1 Copping Arthur David William 1640
66
1342
Domene Mulyukov Alexander 1782½ ½ Soler Lopez Hugo 2084
1
144
MKFernandez Fuentes Fco. Javier 2046½ ½ Guasch Guasch Ferran 1800
37
1536
Marin Martorell Jose 1803½ ½ Ano Pla Gerard 2010
6
1648
Guardia Curto Marc 1761½ ½ Cabrera Royo Rafel 1989
8
1743
Madria Joseph John 1780½ ½ Aubanell Ber Sergi 1938
12
1813
Blasco Cusido Francesc 1938½ ½ Sanges Montfort Joan 1789
39
1919
Negreiro Pozo Benet 1892½ ½ Lobo Munoz Alberto 1759
49
2023
Moreno Robert Eduard 1879½ ½ Pino Munoz Francisca 1718
55
2159
Vinuesa Sorli Ruben 1696½ ½ Pique Ferre Jordi 1868
24
2235
Bru Aljarilla Francisco 1803½ ½ Aloy Lopez Xavier 1695
60
2361
Sola Sendra Francesc 1689½ 0 Bozhkov Khristo 1856
26
247
Ventos Navarro Liberto 20090 0 Lucas Edison 1733
53
2552
Cabo Salcedo Javier 17350 0 Varona Mancilla David 1831
27
2630
Zhukov Anton 18140 0 Colome Lluch Alvaro 1716
57
2754
Cabrero Font David 17320 0 Cases Arasa Jordi 1807
33
2856
Cabo Izquierdo Mario 17160 0 Costa Berengue Joan 1790
38
2940
Petrus Perez Enric 17870 0 Garcia Verges Santiago 1679
62
3045
Novales Montero Enric 17710 0 Cartanya Caro Pau 1664
64
3158
Garcia-Arroba Romero Adrian 17030 0 Ferre Blasco Jaume 1768
46
3265
Capdevila Vallve Jordi 16630 0 Gonzalez Figueras Carles 1763
47
3350
Girona Masdeu Jordi 17400 0 Peana Bagaria Joan Andreu 1575
68
3467
Idema Frank Robert 16310 0 Caba Torra Joan 1736
51
3569
Teply Koutsky David 15070 0 bye 
3644
Beltran Reverter Josep M. 17800 0 Sense emparellar 
3770
Ibarz Guasch Maria 1503½ 0 Sense emparellar