Campionat Individual Absolut de Lleida 2019

Darrera actualització14.10.2019 19:47:31, Creador/Darrera càrrega: ramon verdes nadal

Selecció del torneigGrup I, Grup II, Grup III Promoció
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
Vista d'un equipCAT
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació després de la 1 ronda, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1
PartidesHi ha 10 partides per descarregar
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm.NomIDFideIDFEDFIDEEloNTipusGrClub/Ciutat
1FMTrepat Herranz Joan139912257459CAT23952442ALleida
2Masague Artero Guerau2721332098952CAT22652346ALleida
3Monell Camarasa David10062207753CAT22182354AVallfogona
4Roma Barge Gabriel38490622275231CAT20862086BLleida
5Sole Gonzalez Edgar2024932045590CAT19982141ALleida
6Codina Garcia Jose14962206340CAT19972135ALleida
7Palau Cabases Albert1293422251545CAT19772144ABaix Segre
8Gomez Dominguez Breixo3831732295377CAT19642034B Lleida
9Sanuy Moncasi Albert110232281279CAT19482117AAlmenar
10Pique Safont Joan Manel12132262746CAT19422115ATarrega
11Cortiella Valles Roger2970422246002CAT19402122ALleida
12Torrent Minguet Joan38080654545242CAT19212034BBalaguer
13Gensana Berzunces Joan14972223279CAT19122079S60BLleida
14Palau Barrufet Vinyet2662432099126CAT19092027BLleida
15Lara Dieguez Federico10572255340CAT19052079BPardinyes
16Blanch Plana Angel997122219382CAT18962050BPardinyes
17Lopez Minguella Armand35556724585777CAT18802073BBalafia-Adejo
18Parramon Guillaumet Jaime11092257440CAT18772046BVallfogona
19Estruch Andreu Guim2549932062486CAT18692049BLleida
20Cosialls Baz Daniel1750132045565CAT18522044BBalafia-Adejo
21Aranzana Areste Alberto12312270552CAT18482050BLleida
22Biosca Lacasa Jordi99162259583CAT18412023BAlmenar
23Rodriguez Moles Julian984722283277CAT18202063BBaix Segre
24Montoliu Torne Domenec108732002211CAT18202004BBalaguer
25Rodon Balcells Jaume11052251388CAT18171999S60BIvars d'Urgell
26Arnillas Moles Josep14982242443CAT18072013S60BBaix Segre
27Vila Verdeny Xavier107654531470CAT17982082BPonts
28Nieto Badia Pau2180432018789CAT17982062BBalaguer
29Alba Tarradelles Jose11832242435CAT17982007BBaix Segre
30Lampurlanes Farre Isaac1870222270329CAT17922059BPardinyes
31Montoliu Daroca Imma12652262665CAT17912025BVallfogona
32Arno Bendicho Xenia160202241358CAT17692021BAlmenar
33Bedoya Ribo Jordi11362270595CAT17531938BLleida
34Pera Lucas Eugeni10552262711CAT17181929S60BVilabarca
35Bonet Verdu Marcel137332042817CAT17081947BVilabarca
36Ponsarnau Marquilles Jaume11212242508CAT17041907S65BTarrega
37Vendrell Lara Gerard35661924591912CAT16862015BBalaguer
38Cots Valls Jordi105424518115CAT16761890S65BTarrega
39Siso Ribes Genis Alfred38117454563330CAT16391874BBaix Segre
40Estruch Andreu Lluc2550032062494CAT16081850BLleida
41Cano Rodriguez Daniel2672724507717CAT15951880BBalafia-Adejo
42Parra Rebolleda Antoni988054730252CAT01965BTarrega