IV MEMORIAL ARTURO POMAR 2019 -Sub 10-

OrganitzadorFederació Catalana D'Escacs
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigJordi Magem Badals
Àrbitre principalAI Miguel Ramos Vizuete ID: 22232656
Control de temps90 min + 30 seg / Jugada
SeuBARCELONA
Rating calculationEloN, FIDE
Data2019/10/11 Al 2019/10/13
Mitjana d'Elo1838
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització13.10.2019 18:42:01, Creador/Darrera càrrega: alexandra muratet carmona

EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, No se'n mostren senyeres
LlistesLlista del rànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors
Classificació final després de 5 rondes, Aparellaments/Resultats
Taula creuada de classificació final després de 5 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Aparellaments/Resultats

1. Ronda El 2019/10/11 A les 17:30
T.Núm.Elo NomResultatNom EloNúm.
111633
Anguera Staina Maxim0 - 1Prada Villagrasa Pau Manel
18126
222036
Villa Tornero Alex1 - 0Salinas Tomas Daniel
21705
331795
Lambert Pont James0 - 1Ercoli Andria
15834
2. Ronda El 2019/10/12 A les 10:00
T.Núm.Elo NomResultatNom EloNúm.
161812
Prada Villagrasa Pau Manel1 - 0Ercoli Andria
15834
252170
Salinas Tomas Daniel1 - 0Lambert Pont James
17953
311633
Anguera Staina Maxim0 - 1Villa Tornero Alex
20362
3. Ronda El 2019/10/12 A les 16:30
T.Núm.Elo NomResultatNom EloNúm.
122036
Villa Tornero Alex1 - 0Prada Villagrasa Pau Manel
18126
231795
Lambert Pont James½ - ½Anguera Staina Maxim
16331
341583
Ercoli Andria0 - 1Salinas Tomas Daniel
21705
4. Ronda El 2019/10/13 A les 10:00
T.Núm.Elo NomResultatNom EloNúm.
161812
Prada Villagrasa Pau Manel0 - 1Salinas Tomas Daniel
21705
211633
Anguera Staina Maxim1 - 0Ercoli Andria
15834
322036
Villa Tornero Alex0 - 1Lambert Pont James
17953
5. Ronda El 2019/10/13 A les 16:30
T.Núm.Elo NomResultatNom EloNúm.
131795
Lambert Pont James1 - 0Prada Villagrasa Pau Manel
18126
241583
Ercoli Andria0 - 1Villa Tornero Alex
20362
352170
Salinas Tomas Daniel½ - ½Anguera Staina Maxim
16331