Hodonínský okresní přebor II.tř. 2019/20

Poslední aktualizace26.01.2020 16:48:00, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyKřížová tabulka podle pořadí, Tabulka podle startovní listiny, Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Herní plán
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Los družstev pro všechna kola
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  1. Dubňany (Rtg prům.:1653, PH 1: 14 / PH 2: 21)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Křeček Adam1442CZE011½1½4,061610
2Konečný Pavel1775CZE23708840½½1½1½4,061414
3Matušina Miroslav1598CZE34907011½½½3,551463
4Galuška Petr1637CZE3291000½1½13,051246
5Beránek Jaroslav1538CZE1½1½115,061283
6Skřivánek Oldřich1519CZE½0,511070
8Matušina Radim1599CZE11,011162
  2. V. Pavlovice C (Rtg prům.:1611, PH 1: 14 / PH 2: 18)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Michna Jan1715CZE1½½0002,061591
2Hicl Zdeněk1691CZE11,011305
3Režný František1559CZE343854½00½001,061412
4Valoušek Petr1540CZE0½½11½½4,071442
5Horák Miroslav1549CZE1102,031252
6Sedláček David1100CZE1110115,061401
7Palka Peter1379CZE½1½2,031157
8Jeřábek Oldřich1409CZE000,021355
9Hicl Martin1442CZE11,011093
  3. Veselí D (Rtg prům.:1562, PH 1: 11 / PH 2: 17)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Horňák Ondřej1575CZE237101011½½02,041593
2Vašíček František1612CZE237287521110½½4,061480
3Bačík Michal1499CZE01½½13,051411
4Nováková Anna1485CZE37459811½2,531417
5Ochotný Václav1384CZE3805121½1,521270
6Maťko Ondřej1070CZE0½0,521491
7Hubáček Martin1101CZE10012,041289
8Horňák Radek1600CZE0011,031301
12Holubík Petr1523CZE½0,511081
  4. Vacenovice B (Rtg prům.:1548, PH 1: 10 / PH 2: 15,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Šebesta Josef1802CZE325279112,021633
2Chrbolka Jaroslav1433CZE111014,051459
3Blaha Jiří1449CZE00,011612
4Londinová Jasmína Marie1335CZE23710829½0½12,041351
5Fridrich Petr1201CZE10001,041284
6Londin Michal Karol1201CZE237108100½0,521233
7Piťo Jiří1507CZE11½½3,041382
9Chrbolka Tomáš1099CZE0011,031310
10Botek Martin1122CZE0½0,521215
11Varmuža Antonín1494CZE00,011162
12Bělík Petr1309CZE½0,511379
13Bureš Richard1172CZE11,011409
  5. Veselí E (Rtg prům.:1431, PH 1: 9 / PH 2: 15,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Matela Zdeněk1100CZE00½00,541534
2Skalka Tomáš1305CZE2371862501½0012,561525
3Křivák Robert1193CZE0010001,061382
4Eliáš Petr1374CZE11½½14,051440
5Skalková Daniela1329CZE111½03,551266
6Tutková Ludmila1162CZE23730510110013,051406
7Jaroš Michal1100CZE00,011082
9Tutka Štěpán1081CZE23730501½½01,031256
  6. Dolní Bojanovice (Rtg prům.:1450, PH 1: 8 / PH 2: 15)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Lacina Josef1550CZE237167200100102,061550
2Budovič Jan1399CZE00½0,531476
3Vraňan Josef1487CZE10½½2,041421
4Krátký Karel1462CZE1111116,061321
5Bohun Marian1352CZE0101,031314
6Vitoul Richard1256CZE01012,041174
7Hunča Petr1082CZE01½01,541195
  7. Domanín (Rtg prům.:1429, PH 1: 7 / PH 2: 14)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Hlaváč Dalibor1595CZE0011114,061470
2Wrhel Vladimír1512CZE½10½½½3,061401
3Balada René1338CZE00½½½½2,061409
4Rouzek Václav1404CZE½011002,561250
5Bartošek Jindřich1295CZE½½0½102,561282
  8. Kyjov C (Rtg prům.:1692, PH 1: 3 / PH 2: 12,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
2Hejda Jaroslav1806CZE½0,511442
3Vaněk Robin1510CZE237180641101½3,551556
6Vaněk Michal1305CZE1102,031428
7Jurutka Vladimír1452CZE384283½10½2,041522
8Brídl Dominik1274CZE0010½1,551418
9Šlahůnek Martin1232CZE23723130000½00,551351
10Laxa Matěj1047CZE23731206011,021283
12Vindiš Patrik1100CZE1½0001,551262
  9. Poštorná B (Rtg prům.:1456, PH 1: 3 / PH 2: 11,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Krystián Josef1666CZE3636260½10102,561511
2Číž Alexandr1100CZE½100½13,061498
3Němeček Jaroslav1423CZE½101,531417
4Slavík Miroslav1486CZE3757300½00,531287
5Němeček Radek1093CZE01012,041357
6Mereda Matěj1119CZE0½000,541309
7Rožnovják Vojtěch1081CZE00½0,531523
8Kuřil Rudolf1505CZE36829611,011099